Ateş & Kılıç Genel Bug Konusu

Users who are viewing this thread

Siteye yeni kayıt oldum Site çok güzell :grin: :grin:. MOunt blade serilerinin hastasıyım aradığım herşey burda var . bende bir kaç şey buldum bug mu değilmi anlamadım

mb1kv.jpg

mb2t.jpg

Bir şey daha var smolensk şehrinde şehri kuşatırken düşman askerlerinin destek ekibinin geldiği yer bugda kalıyor görünmez bir duvar var oraya gidemiyorsun ve düşman askerleride hiç hareket etmiyor . nişancılar ordan saydırıyor mecbur hile açıp geberttim  :lol: :lol:

Yapay zekada da sorunlar var bakı bakalım 2 kişi kaç kişiyi esir almış :grin: :grin:

mb5ea.jpg

Ataman Hmelnitski`ye at götürmem gerekiyordu.Tuzağı falan atlattıktan sonra adamın yenilip kaçtığını öğrendim ve şehrinde beklemeye başladım.Aradan nerdeyse 2 ay geçti Ataman hala ortalarda yok.Diğer lordlara sorduğumda bilmediklerini söylüyorlar. Tüm kalelere ve şehirlere baktım,Ctrl+T yapıp haritayı taradım ama adam ortalıklarda yok :smile:

Tüm Kazaklar yasta şimdi. :smile:Bulmanın bir yolu yok mu bu adamı?

Aison said:
Ataman Hmelnitski`ye at götürmem gerekiyordu.Tuzağı falan atlattıktan sonra adamın yenilip kaçtığını öğrendim ve şehrinde beklemeye başladım.Aradan nerdeyse 2 ay geçti Ataman hala ortalarda yok.Diğer lordlara sorduğumda bilmediklerini söylüyorlar. Tüm kalelere ve şehirlere baktım,Ctrl+T yapıp haritayı taradım ama adam ortalıklarda yok :smile:

Tüm Kazaklar yasta şimdi. :smile:Bulmanın bir yolu yok mu bu adamı?
Bende bir albay 200 oyun günü kaybolmuştu.

KesKin said:
Ayrıca bazen multide tüfek 2 defa ateş ediyor.Ama zarar verip vermediğini bilmiyorum.
Eğer tam ateş ederken at çarparsa yere bir tane sıkmış olursunuz zarar verme ihtimali çok zor. Sonra ikinciyi sıkarsın yine vuramazsın sinirlenirsin :lol:

Kazaklarla savaşıyorduk . onları yeniyordum . ve kazaklar kaçmaya başladı . tam o görünmez duvara geldiler adamlar kaçmıyor ama saldırmıyorda .öle bi ileri bi geri gidiyolar ama sadece görünmez duvara doğru koşuyorlardı. video olsa daha açıklayıcı olurdu amma resim çekebildim.

mb8o.jpg

Ve bazen tüfekçiler tüfeği yamuk tutuyordu .kimi zaman  tüfek ellerinde takla atıyor veya hiç ateş etmiyorlardı

Evet o bazen bana da oluyor, ama kaçmıyolar işte daha ne olsun :grin:

Bu arada tüfek şeysi için, 2 defa r ye basarsan sendeki tüfek düzeliyor.

O bug genelde yük arabası oluşturduysan sağ tarafında oluyor. Tüm güncellemelerde farkettim ama rapor etmeye üşendim :razz: Bir keresinde adamım yayı ters tutuyordu. İpinden tutarak atıyor :shock:

414ben said:
O bug genelde yük arabası oluşturduysan sağ tarafında oluyor. Tüm güncellemelerde farkettim ama rapor etmeye üşendim :razz: Bir keresinde adamım yayı ters tutuyordu. İpinden tutarak atıyor :shock:

Yok artık  :shock: Hadi tüfek tamam da yay mı  :shock:  :shock:

Alp-72 said:
Benimkisi herkeste olan bir bug spolierdeki resimlerden bakın

2nlfo6a.jpg

5o9sm0.jpg

2s81nw0.jpg

Üstteki resimde zıplayıncaa

x5tdna.jpg

21j4qxs.jpg

2iv09bn.jpg

Bunu daha bugün buldum ve bu bir bugdur (oyun son versiyonda)

Bu bugları ben bir kuşatma kalesi vardı orda kullanıyodum manastır kaleydi sanırım bunun sayesinde dama çıkabiliyorum. :grin:

Arkadaşlar size çok rahatsız olduğum bir konudan bahsetmek istiyorum. şimdi diyelim bizim 100 tane asilzade muhafızımız  var . yani ordumuz çok güçlü. Karşı tarafta da mesela hep acemi kişiler var (acemi kazak tırpancı vs vs ) .onları yenebiliriz . dalıyorum onlara mesela onlar 700 kişi ben 100 kişiyim .ama oyunun bi özelliği bunu bozuyor diyelim 60-60 kişi savaşması gerekirken 80-5 gibi saçma bir rakamla savaşa başlıyorum(onların asker sayısı bizden daha fazla ya o yüzden ) :evil: :evil: yani onlar 80 kişi ben 5 kişi . yani ilk başta 60-60 sonra  tüm askerlerim ölürse 60-40 öle devam etse çok daha iyi olur bence. Lütfen yetkililer!!

goktug61 said:
Arkadaşlar size çok rahatsız olduğum bir konudan bahsetmek istiyorum. şimdi diyelim bizim 100 tane asilzade muhafızımız  var . yani ordumuz çok güçlü. Karşı tarafta da mesela hep acemi kişiler var (acemi kazak tırpancı vs vs ) .onları yenebiliriz . dalıyorum onlara mesela onlar 700 kişi ben 100 kişiyim .ama oyunun bi özelliği bunu bozuyor diyelim 60-60 kişi savaşması gerekirken 80-5 gibi saçma bir rakamla savaşa başlıyorum(onların asker sayısı bizden daha fazla ya o yüzden ) :evil: :evil: yani onlar 80 kişi ben 5 kişi . yani ilk başta 60-60 sonra  tüm askerlerim ölürse 60-40 öle devam etse çok daha iyi olur bence. Lütfen yetkililer!!

o şey warbandda oluyomu bilmiyorum ama gerçekten çok sinir bozucu 6 adamla savaşmı yapılır ya aynen

O zaman savaş büyüklüğünü txt dosya ayarlından benim gibi 1000 yapacaksın. Herkes savaşa giriyor rahat rahat. Ya da taktik yeteneğini yükseltceksin.

414ben said:
O zaman savaş büyüklüğünü txt dosya ayarlından benim gibi 1000 yapacaksın. Herkes savaşa giriyor rahat rahat. Ya da taktik yeteneğini yükseltceksin.

ateş ve kılıçtaki savaş büyüklüğünü nerden ayarlarız bende anca 150 oluyo ben bu sayıyı 500e kadar arttırmak istiyorum.

Bir bug askerler aradaki duvarı farketmiyor sağdakiler soldakine soldakiler de sağdakilere vurmaya çalışıyor

mb90.jpg

Aynı şekilde yukardakiler aşağıdakilere aşağıdakilerde yukarıdakilere vurmaya çalışıyor

mb10y.jpg

Bir başka bug askerler merdiven ve surların arasındaki boşluğa sıkışıyor

mb11rl.jpg

Bir yazım hatası küçük de olsa düzeltilmeli

mb7z.jpg

Ve son olarak zırh ustasından el işi armet alın (tam hatırlayamadım adını armet de olabilir ) giyin onu aradaki boşluklardan adamın suratına bakın yaptığınız karaktere hiç benzemiyor öyle değil mi? :grin: :grin:

S.a beyler, şimdi beni delirten sorundan bahsedeceğim lütfen yardımcı olun yazmadığım yer kalmadı.
ordum 75/75 ti savaşa girmeden önce, savaşa bir girdim 60/55 oldu.Yani ordu KAPASİTEM 20 düştü!
Ordu kapasitesi neden düşer ki bunun cevabını bilen lütfen söylesin.
Oyunu bırakmak istemiyorum ama bu sorun beni aşırı derecede soğuttu.
Teşekkürler...

Back
Top Bottom