Ateş & Kılıç Genel Bug Konusu

Currently viewing this thread:

Loskar

Recruit
WBNWWF&S
Best answers
0
Oyunda 100 küsür günlere geldim oyuna girdiğimde marketteki itemler invalid item olarak görünmeye başladı karekterim kel oldu ve yemekler 0 moralvermeye başladı ne yapmam lazım düzeltmek için

Recaizade Mahmut Ekrem

Grandmaster Knight
WBWF&SVC
Best answers
0
Loskar said:
Oyunda 100 küsür günlere geldim oyuna girdiğimde marketteki itemler invalid item olarak görünmeye başladı karekterim kel oldu ve yemekler 0 moralvermeye başladı ne yapmam lazım düzeltmek için
Save Dosyan Bozulmuştur, Hayırlı Uğurlu Olsun. Düzeltmenin Hiç Bir Yolu Yok Bug Değil Yani.

Dwarf01

Sergeant Knight
M&BWBWF&SNW
Best answers
0
Loskar said:
Hile kullanınca oluyor sanırım. Hile kullandın mı?

Partizanes

Master Knight
WBNW
Best answers
0
veyselkalin said:
merhaba arkadaşlar,

ateş ve kılıç'ı uzun süredir oynamıyodum bugün tekrar yükledim ve yeni bir oyuna başladım ancak kimin kimi öldürdüğüi hangi kalenin kuşatıldığının vs. gösterildiği sol alttaki kayan yazılar bende çok bulanık o kadar bulanık ki daha önce saatlerce oynayıp da kelimelerin uzunluğundan tahmin edemesem hiç bi şekilde okunmayacak yazılar.

görüntü ayarlarıyla oynadım ne yaptıysam olmadı düzelmedi. bulanıklığı gideremedim yadımcı olmak ister misiniz? :???:
Oyunu Actıgında Oyuna Başla Demeden Ayarlardan Grafikleri Yükseltmeye Çalıstınmı ?

gmngms216

Recruit
Best answers
0
Merhaba arkadaşlar benim sorunum : her savaşta uzun tüfeklerde bir kere ateş edince daha ateş edemiyorum ve diğer adamlardada öyle oluyor(nişancı falan) mermim olmasına rağmen bu silahlar tek kullanımlık mı ?

ottomanslap

İSVEÇ Köylerinde Örneğin Carl Gustafın Kalesine Bağlı Köy ün Ve sadece İsveç Köylerinde Gördüğüm Bir bug
(SON GÜNCELLEMEDE OLDU)
Evler Ya yere girmiş yada havada uçuyor.
Ama diğer krallıkların köyünde öle değil gayet düzgün.
Enaz 3 ARKADAŞIMIN bilgisayarda denedim hepsinde aynı HATA VE SAVE SORUNUDA DEĞİL YENİ SAVE AÇTIM ÇÜNKİ SÜREKLİ

PLEASE help me? :grin: :grin: :grin:

erennuman_mb

Grandmaster Knight
WF&SWBNWVC
Best answers
0
ottomanslap said:
İSVEÇ Köylerinde Örneğin Carl Gustafın Kalesine Bağlı Köy ün Ve sadece İsveç Köylerinde Gördüğüm Bir bug
(SON GÜNCELLEMEDE OLDU)
Evler Ya yere girmiş yada havada uçuyor.
Ama diğer krallıkların köyünde öle değil gayet düzgün.
Enaz 3 ARKADAŞIMIN bilgisayarda denedim hepsinde aynı HATA VE SAVE SORUNUDA DEĞİL YENİ SAVE AÇTIM ÇÜNKİ SÜREKLİ

PLEASE help me? :grin: :grin: :grin:
Edit moda gir düzelt.(t tuşuyla yükseltilir)

clermont5

Sergeant at Arms
Best answers
0
legendmamix said:
Yok abi ya fire and sword kesinlikle çok kötü Warband'ın üstüne oyun tanımıyorum  :grin:
Herkese göre farklı kimi WFAS'dan hoşlanır,kimi Warbanddan.

Mehmet Ağa

Recruit
WF&SWBNWM&B
Best answers
0
Oyunda 10-20 dk sonra kafalar falan uçuyor yazılar bir tuhaf oluyor mapteki isimler bir birene karışıyor :dead:

sinan35

Recruit
Best answers
0
Arkadaşlar ateş ve kılıç oynuyorum şehir alınca her hafta işte komutan masrafı şu kadar haberci masrafı şu kadar diye ekrana komple menü geliyor devam demem gerekiyor her birisine buda çok büyük sıkıntı oluyor 3 4 şehir olunca sıkıyor. Birde bende bulunan köyleri başka bir lorda verebilir miyim ?

Sticky

Recruit
Best answers
0
Oyunda kral olunca mareşal seçimleri de oluyor lordlar arasında, bir mareşal seçiliyor ama orduyu gene biz yönetiyoruz warbanddaki mareşal mevkiisi burada yok sadece süs diye koymuşlar.