Zaman gazetesinin darbe imalı reklamı (5 Ekim 2015)

Users who are viewing this thread

Ainulindalë said:
Lakin 5 milyon boşuna Yenikapı'ya gitmedi, nasıl ki Talat Aydemir'in yaptığı başarısız darbe, bir girişimse bu da öyle bir girişimdir. Ha Erdoğan tarafından bile yapıldıysa, çevremin Fetocülerden temizlendiğine mutluyum, lakin elbet bir gün öderler masumlara yaptıklarını.
5 milyon ???? :roll: :roll:

T-Bag Bagwell said:
Ainulindalë said:
Lakin 5 milyon boşuna Yenikapı'ya gitmedi, nasıl ki Talat Aydemir'in yaptığı başarısız darbe, bir girişimse bu da öyle bir girişimdir. Ha Erdoğan tarafından bile yapıldıysa, çevremin Fetocülerden temizlendiğine mutluyum, lakin elbet bir gün öderler masumlara yaptıklarını.
10-15 kişi kank
CpV-Oj4WgAAZHqH.jpg

SultanKutuz said:
@T-Bag Bagwell  lütfen söyle askeri liseyi nasıl kazandın çok çalışarak değilmi? Ama şimdi düz liseli,imam hatipli ve meslek lisesi öğrencileri asker olabilecekler bu adaletmi?
Niye olamasın saydıkların asker? Kuleliyi gördük bir işe yaramıyormuş. Gereksiz askeri liseler.

Aynen ya mehter marşı,demokrasi nöbeti... komik yani...
Bana sorarsan meydandaki insanlar daha demokrasinin tanımını bile bilmiyorlar.
Körü körüne bağlılık sadece.
Tarihiyle milletiyle alaycı kopuk bu asker olacaktı. Sonra liseler neden kapatıldı. Sadece sınava girip kazanmak değildir asker olmak. Bugün milletiyle bu şekilde alay edip yarın zaten bunlar çomar deyip korumazdı da.

Castiello said:
T-Bag Bagwell said:
Ainulindalë said:
10-15 kişi kank
CpV-Oj4WgAAZHqH.jpg
Aynen ya bende 10-15 milyon kişi vardır diyodum.İi yalnız değilmişim.

Castiello said:
SultanKutuz said:
@T-Bag Bagwell  lütfen söyle askeri liseyi nasıl kazandın çok çalışarak değilmi? Ama şimdi düz liseli,imam hatipli ve meslek lisesi öğrencileri asker olabilecekler bu adaletmi?
Niye olamasın saydıkların asker? Kuleliyi gördük bir işe yaramıyormuş. Gereksiz askeri liseler.

Tarihiyle milletiyle alaycı kopuk bu asker olacaktı. Sonra liseler neden kapatıldı. Sadece sınava girip kazanmak değildir asker olmak. Bugün milletiyle bu şekilde alay edip yarın zaten bunlar çomar deyip korumazdı da.
Hayırdır beni tanıyor musun bana mı öle geldi?
Siz babet çorap giyerken biz bot bağlayıp mehter marşıyla yemekhaneye yürüyorduk.
Ayaklarımız su toplardı da olsun derdik,ellerimiz 40 derecede şınav pozisyonunda yanardı da vatan diye bağırırdık.
Vay be şimdi allahın çomarı bize hayırsız diyor.

Castiello said:
SultanKutuz said:

Evet gördük, AKP nin soktuğu cemaatin bu liselerin ne hallere soktuğunu gördük. Komiksin cidden.

Bu arada miting alanının kapasitesi 1 milyon, onun dışarısında da taş çatlasa bi o kadar daha insan vardır. Kib bb.

Hastalıklı AKP bağnazlığı. Fethullah gelse kutlamam gerekiyormuş bak sen. Elimde imkan olsa bir gecede dini inanışları bitiririm adam çıkıp humeyni gibi bekliyorsun dedi ya.

Gerçi hata bende ki seni muhatap almama kararı verdiğini unuttum. Eskiden bayağı uzun uzun kafa yormuştum. Bağnazlığa çözüm olmuyor. Şimdi sizinkiler belli bir dönem yapılan her haltı fetö yaptı diye jurnalcilik malzemesi yapıyor. Turgut Özal'ı fetö zehirlemiş güya. Hani kgb'ydi? Hani Ergenekon'du?

Oportünist pisliklerden başka bir şey değil partiniz. Darbe şöyleydi böyleydi çok gerçekti insanlar öldü ya nasıl gerçek olmaz ki falan fişmekan bunlara normal IQ seviyesinde kimse inanmaz. Fırsatçı, menfaatçi olduğunuzu kimse bilmiyor sanki. Fethullahın koluna giren, kuyruğunda dolanan, yıllarca sıla hasreti bitsin ne olur diyen bendim dimi? Fıkra gibisiniz ama kokuşmuş biatçılığınız yüzünden gülecek hal kalmadı kimsede.

İzahı olmayan şeylerin mizahi olur:
Calradianın Bilgesi said:

Bir gün bütün bu dinci, gerici, siyasal İslamcı, muhafazakar, gelenekçi tayfanın dibi kurur umarım.

Edit: İmam hatip gibi boş insan fabrikalarından asker olacak demek. İyiymiş. Bi kaç seneye kara kuvvetlerinda rütbe alırsın artık.

Kulelinin ise yaradığının kanıtı Hulusi Akar gibi vasifsiz bir genelkurmay Başkanı'nın askeri lise temelli olmamasıdır. Askeri lise mezunu olanların zaten kim olduğu belli.

T-Bag Bagwell said:
Castiello said:
SultanKutuz said:

Hayırdır beni tanıyor musun bana mı öle geldi?
Siz babet çorap giyerken biz bot bağlayıp mehter marşıyla yemekhaneye yürüyorduk.
Ayaklarımız su toplardı da olsun derdik,ellerimiz 40 derecede şınav pozisyonunda yanardı da vatan diye bağırırdık.
Vay be şimdi allahın çomarı bize hayırsız diyor.
yazdıklarınla gördük dediğini. Şimdi toparlamaya çalışma. Kendi vatandaşına çomar diyorsun bi kere baştan gidiksin. Sırf tayyip erdoğan ı seviyor darbeye engel olmaya çalıştılar diye çomar diyorsun. Bugün böyleysen yarın olacağın büyük ihtimalle belli.

Ayro said:
Castiello said:
SultanKutuz said:

Evet gördük, AKP nin soktuğu cemaatin bu liselerin ne hallere soktuğunu gördük. Komiksin cidden.

Bu arada miting alanının kapasitesi 1 milyon, onun dışarısında da taş çatlasa bi o kadar daha insan vardır. Kib bb.
:grin: Bunu anlattım, sizin ulusalcılarınız adam olsaydı efendi olsaydı bunların hiçbiri yaşanmazdı. Ordu da sizin halinizi de gördük e muhtıralar emin çölaşanlar bekir coşkunlar, darbe planlanları vs. He ama hakkını vereyim bu fetullahçılar çok daha Allahsız ve kitapsız. Ulusalcıların içinde çok da vatansever insan vardı doğru.

Seni mi ikna edeceğiz şimdi 5 milyon vardı yoktu diye 10 kişi vardı tamam bb :grin:

Cioss Julius U.X. said:
Hastalıklı AKP bağnazlığı. Fethullah gelse kutlamam gerekiyormuş bak sen. Elimde imkan olsa bir gecede dini inanışları bitiririm adam çıkıp humeyni gibi bekliyorsun dedi ya.

Gerçi hata bende ki seni muhatap almama kararı verdiğini unuttum. Eskiden bayağı uzun uzun kafa yormuştum. Bağnazlığa çözüm olmuyor. Şimdi sizinkiler belli bir dönem yapılan her haltı fetö yaptı diye jurnalcilik malzemesi yapıyor. Turgut Özal'ı fetö zehirlemiş güya. Hani kgb'ydi? Hani Ergenekon'du?

Oportünist pisliklerden başka bir şey değil partiniz. Darbe şöyleydi böyleydi çok gerçekti insanlar öldü ya nasıl gerçek olmaz ki falan fişmekan bunlara normal IQ seviyesinde kimse inanmaz. Fırsatçı, menfaatçi olduğunuzu kimse bilmiyor sanki. Fethullahın koluna giren, kuyruğunda dolanan, yıllarca sıla hasreti bitsin ne olur diyen bendim dimi? Fıkra gibisiniz ama kokuşmuş biatçılığınız yüzünden gülecek hal kalmadı kimsede.

İzahı olmayan şeylerin mizahi olur:

Bir gün bütün bu dinci, gerici, siyasal İslamcı, muhafazakar, gelenekçi tayfanın dibi kurur umarım.

Edit: İmam hatip gibi boş insan fabrikalarından asker olacak demek. İyiymiş. Bi kaç seneye kara kuvvetlerinda rütbe alırsın artık.
Hastalıklı senin gibilere derler. Fetullahta öyle o da elinden gelse bunu yapardı. Ne peygamberi ne Allah'ı tanıyan bir grup çünkü onlar da. Kur'an'ı tahrif eden kendini peygamberden üstün gören bi adam çünkü, yalancı sahtekar adi bi adam çünkü. Tayyip gitsin de gelsin fetullah senin düşüncen bu, bunu diyorum.

Muhattap olma kardeş çok da tın. Ne bok yersen ye.  Ulan adamın oğlunun dediklerini mi konuşacağız şimdi. Biz neyin derdindeyiz ne konuşuyoruz, adam ne diyor cidden şaka gibi.

Tayyip Erdoğan öldürülse forsu artsın, kahraman olsun diye öldü kendini bilerek öldürttü diyecek bir güruhsunuz siz bize laf atma. 1 milyon şey de getirsen Erdoğan düşmanlığı.Utanması olan insan senin dediklerini demez. Eh 2013'den önce neler olmuş bir bak. Fetulah şimdi ülkede olsa bunları yapabilecek miydi bi düşün. Adama ne diyecek sen gel buraya biz seni bitireceğiz sen vatan haini satılmış bir köpek çıktın burda olman işimizi kolaylaştıracak mı diyecekti? fetullah da inanmadı zaten GELEMEM dedi. Fıkra gibi ok. Kardeş fırsatçıyız aynen :grin: Menfaatimiz için çıktık o gece sokaklara, ölümü göze aldık. Var mı, menfaatçi olacağız tabi ki, ülke vatan millet menfaati, kanı bozuk satılmışlara yedirir miyiz  ülkeyi.

Beklersin
CpRlGbPWYAAFrL6.jpg

Çıldırrrrr :grin:DD

oyasar1 said:
Kulelinin ise yaradığının kanıtı Hulusi Akar gibi vasifsiz bir genelkurmay Başkanı'nın askeri lise temelli olmamasıdır. Askeri lise mezunu olanların zaten kim olduğu belli.
Niye darbeye imza atmadığı için mi vasıfsız?

Ordunun yarısı darbeci olmasına rağmen(?) ruhu duymaması, duyduysa bile bişey yapamaması.
Tek vasfı darbeye imza atmamak sanırım. Aç bırakılmış bi de kıyamam gazi komutan oldu birden aç bırakıldı diye.  :lol:

Her gün haber aldığın yalaka turnusolu yer seni ikna edememiş galiba

http://www.sabah.com.tr/gundem/2014/03/22/yenikapi-dev-mitinge-hazirlaniyor

O beğenmedim liseden çıkan beğenmediğin Atatürkçüler darbeye katılsaydı ne de güzel yalardın o postalları tatlı canını tanklara ezdirmemek için. Ama onları bir şerefi var, onlar o lisede vatanı korumak için, Atatürk'ün bu millete kazandırdığı değerleri korumak için eğitim aldılar. Sizin gibi vatanı fetö denen şerefsize satıp, kazandırdığınız güçle yaptığı darbeden hala pay çıkarmak, güç kazanmak için değil.

Ya saat 18:00 gibi başlayan darbeden 15:00 de haberi olan ama bunu durduramayan aciz köpeklersiniz, ya da bunun olmasına izin verip gücünüzü artırma fırsatı geçti diye kuduran aciz köpeklersiniz. Başka bir şey olamazsınız.

oyasar1 said:
Ordunun yarısı darbeci olmasına rağmen(?) ruhu duymaması, duyduysa bile bişey yapamaması.
Tek vasfı darbeye imza atmamak sanırım. Aç bırakılmış bi de kıyamam gazi komutan oldu birden aç bırakıldı diye.  :lol:
İstihbarat daire başkanı bile adamlardan çıktı askeriyenin buna yapacak bir şey yok. Bu adamlar gözüyle namaz kılan gerekirse rakı içip umumi yerde karı kız konuşur tedbirattır bu.

Ainulindalë said:
Kara kuvvetlerinin personel sayısıyla karşılaştırmadıktan sonra, tabi ki devede pire kalmaz. Gözünde deve kalır. @Casti
Askeri bakımdan kritik yerlerde görevli sayısı yeterliydi. Emir verildiğinde tanklar vs çıktığında kimin katılıp kimin katılmayacağı belli olmaz askerde onlardan olmayan bile katılabilirdi bir süre sonra. Keza dışarıdan da adam aldılar. Eski emniyetçi tankın içinden çıktı ve yakalandı bunu da gördük.

Ayro said:
Her gün haber aldığın yalaka turnusolu yer seni ikna edememiş galiba

http://www.sabah.com.tr/gundem/2014/03/22/yenikapi-dev-mitinge-hazirlaniyor
1 milyondan fazla kişinin katılmasını bekliyoruz demiş adam sen mabatlarından okuma. 2014 bir de :grin: Aç vikipedi sayfasına bak ya ne diyim. Üstten görünüşünü de attım meydanın. Daha istersen 500 kişi de kim sallar seni.

AKP hükümeti nesine üste çıkıyor anlamıyorum ben. Sistematik bir şekilde hükümet eliyle kasıtlı olarak üretilmiş delillerle haksız bir biçimde generaller içeri alındı ve tekrar sistematik bir şekilde cemaat yerleştirildi. Sonra da inanılmaz bir istihbarat açığı yüzünden darbe önlemedi ve pek çok vatandaşımız öldü. Böyle devam ederse ileride AKP olmayan bir hükümete AKP'li generaller tarafından darbe yapılması işten bile değil.

Ainulindalë said:
@Casti Yeterli olsaydı, şu an Darbe hükümetini konuşuyor olurduk.
Çıkarılmadan önlendi işte onlar veya yakalandı.

AKP hükümeti nesine üste çıkıyor anlamıyorum ben. Sistematik bir şekilde hükümet eliyle kasıtlı olarak üretilmiş delillerle haksız bir biçimde generaller içeri alındı ve tekrar sistematik bir şekilde cemaat yerleştirildi. Sonra da inanılmaz bir istihbarat açığı yüzünden darbe önlemedi ve pek çok vatandaşımız öldü. Böyle devam ederse ileride AKP olmayan bir hükümete AKP'li generaller tarafından darbe yapılması işten bile değil.
Hükümet eliyle mi üretilmiş :grin: İlker Başbuğ senin gibi düşünmüyor ama ne hikmetse.

Şu fetullahçı köpek bu adamların nasıl saklandığına en güzel örnek;
http://www.hurriyet.com.tr/yakalanan-albay-twitterda-feto-trolu-muydu-40175264

Castiello said:
Hükümet eliyle mi üretilmiş :grin: İlker Başbuğ senin gibi düşünmüyor ama ne hikmetse.

Cemaati hükümet yarattı demedim, kasıtlı bir şekilde hükümet yerleştirdi dedim. AKP Gülen işbirliği öyle şüpheli olan bir şey değil, Gülenin 10 senedir saklamak zorunda olduğu bir şey de değil. Ayan beyan ortadaydı yıllardır. Gerizekalı değiliz, 3 seneden daha öncesini hatırlayabiliyoruz. Şimdi darbeci çıkan generallerin de pek çoğu Erdoğan Gül tarafından hızlıca terfi ettirilmiş insanlar.

Ainulindalë said:
Demekki önlendiyse, yeterli değildir. Bir şeyler eksiktir, yoksa sanıyor musun Malatya'ya 10 kamyon çekmenin bütün darbeyi engelleyeceğini?

Erkene alınması en etkili unsur.  Zırhlı birliklerin önünü kestin içerideki vatanperver askerler tankın bazı malzemelerini söktü. Ökk, mit, polis, asker içindeki vatanperverler, cb duruşu, meclis duruşu ve halk etkisi, tabi ki Allah ellerini kollarını bağladı şerefsizlerin. Bence böyle Ayrıca 10 kamyon deyip geçme. O kamyonlar, tarlasını yakan köylü(uçağı kaldırmamak için, bi etkisi olmayacağı halde) ve bu adam daha sonra devlet tarafından mahsülün gelirleri verilmek istenince hakaret saydı(bu adamlar makarnacı kömürcü menfaatçi) olmasaydı çoktan bitmişti ülke.

https://twitter.com/Biyikbay/status/762995929351917568
şu inanç durdurdu

Castiello said:

Cemaati hükümet yarattı demedim, kasıtlı bir şekilde hükümet yerleştirdi dedim. AKP Gülen işbirliği öyle şüpheli olan bir şey değil, Gülenin 10 senedir saklamak zorunda olduğu bir şey de değil. Ayan beyan ortadaydı yıllardır. Gerizekalı değiliz, 3 seneden daha öncesini hatırlayabiliyoruz. Şimdi darbeci çıkan generallerin de pek çoğu Erdoğan Gül tarafından hızlıca terfi ettirilmiş insanlar.
Bunun nedenlerini çok yazdık. 3 sene öncesini hatırla ne var 3 sene öncesinde

Castiello said:
Ainulindalë said:
Demekki önlendiyse, yeterli değildir. Bir şeyler eksiktir, yoksa sanıyor musun Malatya'ya 10 kamyon çekmenin bütün darbeyi engelleyeceğini?

Erkene alınması en etkili unsur.  Zırhlı birliklerin önünü kestin içerideki vatanperver askerler tankın bazı malzemelerini söktü. Ökk, mit, polis, asker içindeki vatanperverler, cb duruşu, meclis duruşu ve halk etkisi, tabi ki Allah ellerini kollarını bağladı şerefsizlerin. Bence böyle Ayrıca 10 kamyon deyip geçme. O kamyonlar, tarlasını yakan köylü(uçağı kaldırmamak için, bi etkisi olmayacağı halde) ve bu adam daha sonra devlet tarafından mahsülün gelirleri verilmek istenince hakaret saydı(bu adamlar makarnacı kömürcü menfaatçi) olmasaydı çoktan bitmişti ülke.

Castiello said:

Bunun nedenlerini çok yazdık. 3 sene öncesini hatırla ne var 3 sene öncesinde
3 sene öncesinde ayakkabı kutusu var,ne var sanki 3 sene öncesinde??
Ya o kadar yol yaptı bırak çalsın o kadar da demeyeceksin değil mi ?? :roll: :roll:

Back
Top Bottom