Taleworlds Forum Dublaj Ekibi

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Nihbrin

Banned
Taleworlds Forum Dublaj Ekibi

Nihbrin, Juggler, Kurnaz Beğ ve Cioss'tan oluşan (Ek: Tiags Luvianne Versorium 'gereksiz figüran' görevindedirrr) ve amaçları genellikle forumdaki kekomançilerin iletilerini ve davranışlarını konu alan dublajlar yapan ekip.​

Colombos'un başından geçen, imkansız aşkı barındıran bir çalışma. Pizzacı ve Colombos arasında geçen diyaloglar... Pizzacının hüznü... Dinlerken ağlayacaksınız...

4l2ljQ.png

https://www.youtube.com/watch?v=xg_LtsS6kBQ

Colombos: Kurnaz Beğ
Pizzacı Çocuk: Nihbrin
Anlatıcı ve İç Ses: Juggler​

ORJİNAL METİN
colombos said:
Az önce eve dönüyordum. Bir motosikletli pizzacı çocuk kaldırımın yanında hemen önümde durdu. Bana doğru
Pizzacı Çocuk(PÇ): Sen bret pit'in akrabasını mısın?
Colombos: Efendim???
PÇ: Şey Ona çok benziyorsun da o yüzden dedim :smile:))))
C: Hııı Teşekkür ederim
PÇ: Sen buralarda mı oturuyorsun daha önce seni burada görmedim
C: Evet şu ileride(İç ses:Hayırdır bilader sorun mu var)
PÇ: Ben de buralara yakın oturuyorum. Sen nerelisin?
C: Kafakasyadaki Türklerdenim(Burada beni dövecek mi lan acaba tereddütü yaşıyorum)
PÇ: Hııı biliyorum onları TRT1'de filmleri vardı değil mi?
C: Hıhıhı
PÇ: Ben de bingöllüyüm.
C: Ne güzel(Dövmiyek değil mi?)
PÇ: Ben de biraz geride çalışıyorum. Numaramı vereyim mi?
Colombos iç ses: Tanıdık bir pizzacı çocuk aç günlerde lazım olabilir hem tanıdık indirimi filan
C: Oluuur
PÇ: 0531278946812764127491846182648172648172648
C: Kaydettim (Little Ceaser's olarak kaydedildi)
PÇ: Sen de istiyorsan numaranı ver
CİS: Hayırdır amme hizmeti mi?
C: Peki 05...
PÇ: Dur ya da yanımda tel yok arayınca kaydederim seni
C: Peki!
PÇ: İstersen gel çay ısmarliyim
CİS: Allah allah bayram değil seyran değil
C: Yok ya Üniversite sınavına hazırlanıyorum eve gidip ders çalışayım
PÇ: Zaten bu devirde ya okuyorsun ya da benim gibi çalışıyorsun
C: Hıhıhı
PÇ: Tek mi kalıyorsun yoksa ailenler mi
C: Ailemle
PÇ: Nerede okuyorsun?
C: Şurada ilerde.
CİS: Yeminle bu adam toplayıp beni dövecek boku yedik.
PÇ: Biraz yaklaşır mısın?
*Colombos yaklaşır*
PÇ: Ben senden hoşlanıyorum
CİS: ............
*Colombos donakalır*
PÇ: Hı?
*Colombos ne yapacağını bilemez *
PÇ: Evet
C: Ben şey...
CİS: ............ Adam dövecek değil s..ecekmiş s..ecek
*Colombos bir kaç adam geri sendeler*
PÇ: Hmmm... Ama arkadaş oluruz ama değil mi
*Colombos hala şok*
*Pizzacı Çocuk suratı yarım asık şekilde*
PÇ: Görüşürüz!!
*PÇ kaskını takar ve motorunu sürer biraz ilerde durup aynaya bakar kafasını öne eğip basar gaza ve gider*
*Colombos çok korkar ve Little Ceaser's ı Sakın Açma olarak değiştirir*
*Colombos eve korkuyla koşa koşa izlenme ihtimaline karşı ara sokaktan ara sokaktan gider ve foruma olan biteni yazar*

Bu çalışmada Yiğit'in foruma attığı efsanevi mesajları dublajladık.​

gozGv5.png
https://www.youtube.com/watch?v=Y7EGvazJPo4​
Sırayla: Juggler - Kurnaz Beğ - Nihbrin - Nihbrin - Kurnaz Beğ - Juggler

(AHMET)
Okulda helaya gideyim dedim. 5 kişilik keko sürüsü. İşimi hallettim elimi yıkıcam tam biri gelip "Parayı sökül lan!" dedi. "Çok beklersin." dedim. Elebaşları "Vereceksin ulan onunbunun çocuğu!" diyerek boğazıma yapışıp beni duvara yasladı. Çocuğun elini tutum ve çöktüm. Kolu kırılmış. Biri yumruk atarken yumruğu tuttum kaburgasına tekme attım. Öhö öhö diye diye kaçtı. Biri zaten tüydü. Birinin burununa yumruk attım. Burnu kanadı. Birine de kafa attım. Gidip müdüre söylemişler. Çağırdı müdür beni. Babamı da aramış. Velhasıl kelam hem vurdum vurdum saymadım hem de adamlar uzaklaştırma aldı.
---------------------------------------
(SONER)
Benim Ülkem ABD;
Mermimi kafana ye,
Ölürken ABe de.

George kurdu ülkeyi,
İngiliz çekti perdeyi,
Kolonili deşecek,
İngiliz'in gerdeği

Greenland'ın çeşmesi
Hint çayı çekmesi
Milisimin tekmesi
Boston'da çay partisi

Kral duydu koşuştu
Etekleri tutuştu
Fincanları tokuştu
Mermileri kırıştı

Washington yarim nerdesin?
İngiliz askeri gelmesin?
Revolveri çekmesin?
All hail Britain demesin?

Atla Dörtnala gelmesin,
İpler onu çelmesin,
Başkasının derdi germesin,
George yarim nerdesin?
------------------------------------
(KEMAL)
Plan yaptım. 50 sayfa paragraf sorusunu 10 günde tamamlayabilmem için günde kaç sayfa soru çözmem gerektiğini hesapladım. 5 sayfa çözersem günde , 10 günde bitiyor. Geriye 16 sayfa taramalar kalıyor. Taramalara geçtiğimde ise 20 günlük bir sürem kalıyor. 2 günde bitirmem için günde 8 sayfa çözmem gerekiyor. Geriye kalıyor 18 gün. Fakat ben 21 Nisan'da Uluslararası çocuk kupasına gideceğim. 25'ine kadar yokum. Planım yenilemeli miyim?
(KEMAL)
Bu gün bana 3 kişi daldılar. Yere yatırıp ümüğümü sıkarlarken birden patladım ve şöyle dedim :

-Hay bir Allah!

Bunu değişimle kalktım ve benim ümüğü sıkan elemana bir tokat çaktım. Ardından :

-Hep bir Allah!

Beni tutanın yanağına çok şükela bir yumruk indirdim. Diğerini de tekme falan öyle indirdim. VATAN KURTARILDI.
-------------------------------------
(SONER)
Adamım! Öyle tek kelimeyle özetlenmez o. İşbara la o! İşbara ! Çok iyi biridir. 8. sınıfa gidiyor. Askeri Lise için hazırlanıyor. Şevkini krımaya çalıştığım ve bana çok yüksek derecelerde direnç gösterdiği için kendisini tebrik ediyor ve özür diliyorum. Agresif bir insandır. DÜnya Hükmünde müttefiktir. Hatay/İskenderun'da. Gitmediyseniz İskenderun'a gidin ama İşbara'ya uğramayı unutmayın.

İleti Şeysi

Fecricus. Evet Fecricus. Az aktif olan üye. Murat Belge dersine giriyor. Emodur. Gözlük kullanıyor ve saçını sık boyatıyor. Onun dışında bir şey bilmiyorum.
(AHMET)
Çocuğunu daha fidanken "Yapma haram , etme günah" diye sıkarsan çocuk en sonunda başına yobaz olur çıkar. Sonuçta ağaç yaşken eğilir. Çocuğunu daha kendi karalarını kendisi veremezken koyu bir Müslümanlığa geçirirsen ona at gözlüğü takmış olursun. Eğr sen çocuğuna dinden başka bir yöntemle terbiye veremiyorsan sen zaten cahilsin.

Bu arada SuqLaT okuduğunu anlamamışsın.

milli-birlik-komitesi.jpg

Cemal Gürsel(Juggler), Cemal Madanoğlu(Nihbrin) ve Fahri Özdilek(Kurnaz) yönetiminde, Adnan Menderes(Tiags), Fatih Rüştü Zorlu(Cioss) ve Hasan Polatkan(Felix)'ın idamından önce darbe konuşması yapılmıştır. Konuşmanın ardından mahkumlara son istekleri sorulmuş, bu isteklere Menderes, "Dream On" şarkısını son defa dinlemek, Zorlu "son defa hentai izlemek" ve Polatkan ise son defa "gitar" çalmak istemiştir. İstekleri yerine getirildikten sonra hükümler okunmuş ve idamlar sırasıyla gerçekleştirilmiştir.​

https://www.youtube.com/watch?v=yoANS2szzMY​

FORUM ÜSTADI "VaegirianS" TAHLİLLERİ

Üstadın muhteşem tahlilleri. Hepsi tek bir videoda.

https://youtu.be/GgcP1Bane9U

JUGGLER
VaegirianS said:
Hükümet çok pasif PKK bitirilebilier ama bitirilmiyor niye? Sorarım dizer Doğudaki Kürtler'in neyi eksik ? Elektrikleri Beleş full kaçakçılık yapıyorlar. Hakkari  Dağlıca da askerliğini yapmış kuzenim anlatıyor biz doğu halkını fakir zannederdik adamlar bize bin basar diyor. Çoğunun kızları kuaförden çıkmıyor diyor. E dostum o zaman sorun ne hatta size bir hikaye anlatıyım kuzenimde bana anlatmıştı: Binbaşı gidiyor bunların yanına  beyler diyor kaçakçılık yapıyorsunuz farkındayız tamam devam edin de bana biraz mal vermelisiniz ki devlete gösterebiliyim göstermek zorundayım diye işte bu da benim kaçakçılıktan topladığım mal diye,adamlar reddediyor. Komutanda haliyle bir gün kaçakçıların yolunu kesip kaçak mallarına el koyuyor. 1 hafta sonra komutana Mayınlı saldırı ve maalesef komutan şehit oluyor. Yani kısacası oranın halkı hem sevmediğii devletin sağladığı imkanlardan yaralanıp vergi vermek istemiyorlar.üstelik sonra da bağımsız olmak istiyorlar ne ala ne ala... Şimdi bir şey desek eleştirsek hemen Faşist Irkçı oluyoruz. Adamların istediği 0 vergi anadilde eğitim ve özerklik ondan sonra da bağımsızlık keşke bende böyle şeyleri çok isterim yalan yok ben de vergi vermeyip Hayatımı yaşamak, devletin verdiği imkanlardan faydalanmak isterim. Arkadaşlar olaya nötr Açıdan bakalım Dünya'nın her yerinde terörle Mücadele'nin yöntemi bellidir uzlaşma Sağlamak Uzlaşma olmuyorsa her ne şekilde olursa olsun onu yok etmek PKK milli güvenliği tehdit eden bir unsur mudur? Cevap evetse Yöntem belli.

KURNAZ BEĞ
VaegirianS said:
Son zamanlarda ortalık bayağı Karışık gerçi son 10 yoldur ortalık Karışık da ama neyse Kılıçdaroğlu bile başkanlık sistemi kan dökülmeden gelemez diyor. Bu doğru bir Söylem mi ? Yani AKP başkanlık sistemini getirmeye kalksa CHP ortalığı velveleye mi verir ? Doğudaki teröristlerden ne farkı kalır o zaman ? AKP ile işin meşruiyetle çözülemeyeceği anlaşıldı. Adam istediğini yapıyor üstelik birçok kesim ona karşıyken 40 yılda 1 rakip partilerin eline fırsat geçti ama maalesef kendi partim olan MHP Yüzünden onu da kullanamadılar. İç savaş çıkar mı bilinmez bence çıkmaz maalesef son 15 Yıldır tahlil ettiğime göre milletin Parasını kesme ekonomiyi bozma istediğini yapabiliyorsun değerlerimiz tamamen yozlaştırıldı. Atatürk silinmeye çalışılıyor. Sonra da laiklik yavaş yavaş padişahlık bile geri gelebilir. Eskiden bu iddiaya gülünürdü. Şimdi ise herkes düşünceli tek Seçenek kaldı o da başkanlık onu da ilan ederse ( ki bence maalesef edecek ) önünde hiçbir engel kalmaz. Türk Milleti'nin parolası çözüldü. Din ve para bir milliyetçi ve bir ülkücü olarak bunları Söylemek ne kadar acı verici olsa da maalesef durum bu. Partilerin başına daha etkin liderler gelmesi Lazım daha radikal liderler ve rakiblere karşı da bir o kadar uzlaşımcı. Son tahlil de eğer anayasa değişir ve başkanlık sistemi gelirse son kalelerde düşer ülke tamamen Erdoğan hanedanlığının malı olur. İç savaş da ne yazık ki o kadar uzakta görünmüyor. ( inşallah hiç böyle bir şey yaşanmaz ) ama size soruyorum Savaş'ın kazananı olur mu ? Nerden tutsan elinde kalıyor....

NİHBRİN
VaegirianS said:
Kazanıyorlar çünkü muhalefet etkisiz. Kazanıyorlar  çünkü muhalefetin kazandığı belediyeler etkisiz bir defasında iş için Bornova'ya gitmiştim yağmur yağdığı için heryeri su basmıştı tüm işimde mahvolmuştu. Kazanıyorlar çünkü bir taraf diğer kesimi cahil yobaz aptal olarak Görüyor.Diğer taraf ise karşı kesimi dinsiz Sapık görüyor.Kazanıyorlar çünkü rantın rüşvetin adam kayırmanın alası dönüyor. Kazanıyorlar çünkü çoğunluk okumuyor, okuyamıyor.Herkesin sizin gibi temel ihtiyaçlarını giderip düşünmeye vakti kalmıyor yarın bir gün iş hayatına atılın gerçek hayatı orda öğreneceksiniz. Insanların neden böyle olduğunu neden böyle davrandıklarını göreceksiniz.

1dja3j.png

NASIL FORUM OYUNU AÇILIR? %100 ÇALIŞIYOR +REP PLS

https://www.youtube.com/watch?v=ViwnIiLxaMM&feature=youtu.be

İŞTE DUBLAJ EKİBİNDEN İLK REHBER! FORUM OYUNU AÇMAK MI İSTEYORSUNUZ? AMA NASIL AÇILIR  VE TUTAR BİLMİYOR MUSUNUZ? A-HA! TAM SİZE GÖRE BİR REHBER!​

logo.png

https://www.youtube.com/watch?v=jPVDkHJufMY

Evet, evet... Bu insanlara aramızda. Bunları tanıyorsunuz. Aynen öyle...​
[/center

o7zNE9.png

Cioss'un seslendirmesiyle Aşk Uzmanı SilentDurdt'ten Gençlere Tavsiyeler
https://www.youtube.com/watch?v=FG71XjCA9dI

Kurnaz'ın seslendirmesiyle Aşk Doktoru ChevalierEren'den Notlar
https://www.youtube.com/watch?v=6zBnt8iKtdM​

qB2L65.png

https://www.youtube.com/watch?v=YbHeHP-YcZU

JUGGLER'IN SESLENDİRMESİ VE RODRİGO'NUN KONÇERTOSUYLA
"tu crois que ce coeur t'oublieras?"

AÇIKLAMA YOK :sad: DİNLEYİN AĞLAYACAKSINIZ :sad:
GOKER SEN MİSİN ALO?
ACIN ACIMIZDIR.

Goker said:
Birkaç ay önce daha önce hiç almadığım ama artık 1. sınıflara verilen bir dersin 4. haftasında sınıfa bir kız geldi. New York'ta yaşamış uzunca bir süre. Bizim hoca da benim İngilizce konuşmayı sevdiğimi bildiği için ben sınıfa girince beni onun yakınına oturttu. Neyse konuştuk biraz, 3 saatlik dersti. Kız biraz hasta gibiydi, ciğer nakli olduğunu söyledi. O yüzden bazen nefessiz kalıyor gibi oluyordu. Aynı hafta tekrar New York'a dönüp, birkaç haftalığına ışın tedavisine devam edeceğini de söyledi. Ders bittikten sonra benim başka derslerim vardı, o yüzden ayrıldım o sınıftan, ama kızın soyadını öğrenmeyi unuttum.

Normalde çoğu kişiyi umursamam ama bu kızı daha iyi tanımak istedim gerçekten. O yüzden adını birinci sınıftaki herkesin Facebook listesinde taradım. Yeni olduğu için henüz Facebook'ta arkadaşlar olarak eklenmediğini düşünüerek daha sonraları tekrar denedim. Yine bulamadım.

Belki 3-4 ay geçti aradan ve dün gece soyadını öğrenebildim. Dün, tam bu saatlerde bizim bölümün Facebook grubunda biri adını ve soyadını yazmış. Ama sevilinecek pek birşey yok, ölüm haberini yazmış.

colombos neden yazmadı bunu? çocuğun kalbini kırdıktan sonra yüzü yok tabi insan içine çıkmaya. Oysa sevmişti çocuk onu... sevmişti...

Ya dskjafnsdljfnakjçsdnafnsdnfsdb
Elinize sağlık güzel olmuş  :grin:
Emeği geçen herkesin eline sağlık sıkıcı Türkçe dersinden sonra iyi geldi.
Hoca berbat espiri ve fıkralarla sınıfı coşturuyordu  :meh:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom