[SP] Kardeş Kanı (The Dracaena Marginata)

An itibariyle mod hakkındaki düşünceleriniz nedir?

• Harika görünüyor, sabırsızlıkla bekliyorum.

Votes: 78 52.0%
  • Gayet güzel ama hala gelişmesi gerekiyor.

Votes: 42 28.0%
  • Normal bir mod, ne çok güzel ne çok kötü.

Votes: 11 7.3%
  • Pek beğenmedim, daha iyi olabilirdi.

Votes: 5 3.3%
  • Kısaca berbat, yol yakınken vazgeç.

Votes: 14 9.3%

• Total voters
    150

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
aykut07 said:
Mod biraz yavaş ilerliyor biraz resim at bari. :mrgreen:

Görsel çalışmalar biraz zaman alıyor bu aralar. Malum yeni mimari, his ifadeleri, mekanların dizaynı, texures vs... Bunlar tamamlandıktan sonra kodlar üzerinde değişiklik yapmak ve eklenecekleri eklemek 3-4 günümü almaz :grin: Görselleri de sürekli güncelliyorum, yeni görseller de yolda :smile:

profenix said:
Helal be betayı sabırsızlıkla bekliyorum  :roll:

Çok yakında inşallah  :wink:

Bu arada görseller ve eklenenler kısmı güncellendi

cevap için teşekkür bi de yeni eklenenler on numara olmuş eline sağlık

Yeni mimariler super ama su vucut tipini degistir. Oyundan sogudum. :smile: Tamam kil olur insanda ama o balta girmemis orman.

horse women weapon said:
cevap için teşekkür bi de yeni eklenenler on numara olmuş eline sağlık

Teşekkür ederim :smile:

The Sephiroth said:
Çok güzel olmuş,çeviri full olur umarım.

Teşekkürler, mod bir bitsin de çeviriyi de halledeceğiz inşallah :grin:

Park Shin Hye said:
Yeni mimariler super ama su vucut tipini degistir. Oyundan sogudum. :smile: Tamam kil olur insanda ama o balta girmemis orman.

Gerçekçi olsun istedim :grin:

Park Shin Hye said:
Bence gayet gerçekçi :grin: Aslında seçtiğimiz ırka göre karakterin tipi değişebilir. Örn:Araplarda çok kıl :grin:

profenix said:
Park Shin Hye said:
Bence gayet gerçekçi :grin: Aslında seçtiğimiz ırka göre karakterin tipi değişebilir. Örn:Araplarda çok kıl :grin:

Dediğin gibi de olabilir, bakarız :grin:

DeadMaster said:
Bekliyoruz Mod çıktığında türkçe olucak dimi ?

İngilizce olarak çıkacak ilk önce, ardından çevirip Türkçe dil dosyasını da yayınlayacağım

Bu arada yeni görseller eklendi :wink:

dragos said:
profenix said:
Park Shin Hye said:

DeadMaster said:

İngilizce olarak çıkacak ilk önce, ardından çevirip Türkçe dil dosyasını da yayınlayacağım

Haritayı senmi yaptım selçuklu modunadki haritaya çok benziyor  :roll:

DeadMaster said:
dragos said:
profenix said:
Park Shin Hye said:

DeadMaster said:

Haritayı senmi yaptım selçuklu modunadki haritaya çok benziyor  :roll:

Saltanat-ı Selçuklu modundaki haritanın aynısı, Oyunu-yorum ekibi yaptı

Edit: Eklenenler ve görseller kısmı güncellendi

:grin: Modun durumu %5 artıyor ama eklenecekler de artıyor bir yandan, avcılık vs. Yine de görevler, mekanların tasarımları vs gibi birkaç şey dışında çok zaman alacak iş kalmadı, kodlar daha hızlı halloluyor

Neden boyle oluyor modu Turk yapiyor ama ingilzce artik agirligimizi koymamiz lazim bence hangi ingiliz gelip anadolu beyliklerini ilgililendiren bu modu oynayacak onlarin Turklerin modundan 2 3 kat fazla modlari var onlarin ve ayrica harita saltanat-ı selcuklu haritasi degilmi ??

kingstar66 said:
Neden boyle oluyor modu Turk yapiyor ama ingilzce artik agirligimizi koymamiz lazim bence hangi ingiliz gelip anadolu beyliklerini ilgililendiren bu modu oynayacak onlarin Turklerin modundan 2 3 kat fazla modlari var onlarin ve ayrica harita saltanat-ı selcuklu haritasi degilmi ??
Neden oynamasınlar kardeşim biz Roma tarihini anlamak için Bellium oynuyoruz onlarda Türk tarihini anlamak için elbetteki bu modu oynayacaklar adam açıklamış zaten kodlama İngilizce ile kolay oluyormuş,harita Selçuklu evet.
Edit:İstersen yabancı konuya bak şimdiden bir kaç yorum atılmış mod çıktığı zaman steam workshopa koysak çok tutar.

profenix said:
kingstar66 said:
Neden oynamasınlar kardeşim biz Roma tarihini anlamak için Bellium oynuyoruz onlarda Türk tarihini anlamak için elbetteki bu modu oynayacaklar adam açıklamış zaten kodlama İngilizce ile kolay oluyormuş,harita Selçuklu evet.
Edit:İstersen yabancı konuya bak şimdiden bir kaç yorum atılmış mod çıktığı zaman steam workshopa koysak çok tutar.

Neden İngilizce kodladığımı açıklamıştım konunun ilk sayfalarında, sağolsun profenix kardeşim de tekrar açıklamış. Profenix'e katılıyorum. Dostlarım, elin İtalyan'ı İspanyol'u yapıyor modları biz de Türkçe yamalarla adamların tarihlerini oynuyoruz ki bizim tarihimizin 10'da biri yok onlarda. Bu açıkçası benim gücüme gidiyor biraz, sizin gitmiyor mu? Neden bizim de The Caravanserai - Released Warband Mods'ta adam gibi,  tarihimizden esinlenen bir modumuz ve o modumuzun subforum'u olmasın. Değil mi? Ayrıca mod sadece İngilizce olmayacak, Türkçe'ye de inşallah çevireceğim. Türkçe yamayı sonradan yayınlamamın sebebi modun bir an önce çıkması, yoksa çeviriyi tamamladıktan sonra da yayınlayabilirim. Bunun için bir anket yapabiliriz. Harita da Oyunu-yorum ekibinin bu arada. Steam workshop'a da yükleyeceğim modu.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom