M&B: Warband - Mod Geliştirme Röportajları (Bölüm 2) | Kardeş Kanı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Arkadaşlar konu çok sönük kalıyor yav. Konuyu ayakta tutacak olan kişiler sizlersiniz. Sizden ricam, biraz sohbet edin, ısıtın ortamı. Hem böylece konuya yeni üyelerinde katılmasına vesile olabilirsiniz.

Teşekkürler.

HyperCharge said:
kendiniz yapsanız daha iyi bence.En azından Bazı şeyleri garantiye almış olursunuz.  :wink:

Biraz da modu tek başıma yaptığım için o topa hiç girmedim. Her şeye yetişmek zor. Modellemeyi de ben yapsam bu mod daha aylarca sürerdi :mrgreen: İlk modum, artık o kadarcık osp olsun :grin:

dragos said:
HyperCharge said:
kendiniz yapsanız daha iyi bence.En azından Bazı şeyleri garantiye almış olursunuz.  :wink:

Biraz da modu tek başıma yaptığım için o topa hiç girmedim. Her şeye yetişmek zor. Modellemeyi de ben yapsam bu mod daha aylarca sürerdi :mrgreen: İlk modum, artık o kadarcık osp olsun :grin:

Benim yaptığımda ilk modum.

İlk mod kavramı biraz,basite kaçmak gibi oluyor. :roll:

Hayırlısı diyelim ya. :smile:

HyperCharge said:
dragos said:
HyperCharge said:

Benim yaptığımda ilk modum.

İlk mod kavramı biraz,basite kaçmak gibi oluyor. :roll:

Hayırlısı diyelim ya. :smile:

Ama bu benim harbi anlamda ilk modum :grin: Yani şöyle söyleyeyim, sen kaç yıldır forumdasın. Direkt kendin yapmasan da mod yapımıyla içli dışlıydın uzunca bir süre. En azından benden daha uzun bir süre. Beni biraz aceleci davrandım aslında mod yapma konusunda, yine de iyi gidiyor. Yaptıkça öğreniyorum, öğrendikçe modu geliştiriyorum :wink:

Bu arada modeller demişken, birkaç item resmi daha atıyım madem öyle. Bu resimdeki at Benekli, başlangıç atımız. Sizce üzerindeki Selçuklu kartalı dursun mu yoksa kaldırıyım mı? Çünkü Anneciğim, Türkler! modunda da Selahaddin'in atı için benzer bir tartışma dönmüştü, röportaj vasıtasıyla sormuş oluyum :mrgreen:

22EQlj.jpg

tebrikler röportaj çok iyi olmuş öncekide iyiydi mod zaten iyi tebrikler

at bence güzel olmuş ya kartal kalsın adı da güzelmiş .d

dragos said:
Bu arada modeller demişken, birkaç item resmi daha atıyım madem öyle. Bu resimdeki at Benekli, başlangıç atımız. Sizce üzerindeki Selçuklu kartalı dursun mu yoksa kaldırıyım mı? Çünkü Anneciğim, Türkler! modunda da Selahaddin'in atı için benzer bir tartışma dönmüştü, röportaj vasıtasıyla sormuş oluyum :mrgreen:

22EQlj.jpg
Nasıl nereden buluyorsunuz. Hayret ediyom ama güzel ha.  :cool:

Sağolun :wink:

Dragon Caliph said:
Nasıl nereden buluyorsunuz. Hayret ediyom ama güzel ha.  :cool:

Modlamaya başlamadan önce baya bir kaynak araştırdım, iyi bir veri tabanım var yani :cool:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom