[SP] Kardeş Kanı (The Dracaena Marginata)

An itibariyle mod hakkındaki düşünceleriniz nedir?

• Harika görünüyor, sabırsızlıkla bekliyorum.

Votes: 78 52.0%
  • Gayet güzel ama hala gelişmesi gerekiyor.

Votes: 42 28.0%
  • Normal bir mod, ne çok güzel ne çok kötü.

Votes: 11 7.3%
  • Pek beğenmedim, daha iyi olabilirdi.

Votes: 5 3.3%
  • Kısaca berbat, yol yakınken vazgeç.

Votes: 14 9.3%

• Total voters
    150

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
çok iyi olacak ya böyle adamlar yapsın işte oynayalım ya

Park Shin Hye said:
Harita Saltanat-ı Selçuklu'nun. İzin almışsındır umarım.  :smile:

Oyunu-yorum ekibine sitelerinden ve facebook sayfalarından mesajlar yolladım ancak hala geri dönüş yapmadılar. Mod bitene kadar yanıt gelmezse haritayı değiştiricem mecburen, bekliyorum şimdilik :smile:

dragos said:
Park Shin Hye said:

Oyunu-yorum ekibine sitelerinden ve facebook sayfalarından mesajlar yolladım ancak hala geri dönüş yapmadılar. Mod bitene kadar yanıt gelmezse haritayı değiştiricem mecburen, bekliyorum şimdilik :smile:

Bende yollamıştım 2 ay içinde cevap verdiker ilk başta olmaz dediler ama ikna ettim zor da olsa başarılar birde haritada a şehir gördüm nedeni nedir

aliemre461 said:
dragos said:
Park Shin Hye said:

Bende yollamıştım 2 ay içinde cevap verdiker ilk başta olmaz dediler ama ikna ettim zor da olsa başarılar birde haritada a şehir gördüm nedeni nedir

A şehir derken az şehir mi anlamadım ki :grin: Eğer öyleyse daha bütün mekanları yerleştirmedim. Hepsi yerleştirildiğinde 22 şehir, 45 kale, 110 köy ve artı olarak birçok liman ve labirent olacak.

aliemre461 said:
He oyunda yeni şehir olmıycak sadece yeni labirentler vb olacak tamam anladım başarılar

Hayır mekanların hepsi yeni ama sayıları aynı, belki dediğin gibi daha fazla şehir ekleyebilirim ama beta versiyonunda bu şekilde olacak :smile:

Ahmet Aktaş said:
aliemre461 said:
He oyunda yeni şehir olmıycak sadece yeni labirentler vb olacak tamam anladım başarılar

Yeni şehir olunca çok da birşey  farketmez.

Aynen, çok daha mühim şeyler var. Yine de daha çok şehir eklenmesi talep edilirse eklerim, sorun değil.

dragos said:
Ahmet Aktaş said:
aliemre461 said:

Aynen, çok daha mühim şeyler var. Yine de daha çok şehir eklenmesi talep edilirse eklerim, sorun değil.
Çok fazla koyma harita üzerinde kalabalık yapıyor harita gözükmüyor mesela 5 şehir yaptın anadoludaki bir krallığa diyelim diğerlerini köy,kale olarak yap :smile:

profenix said:
dragos said:
Ahmet Aktaş said:
aliemre461 said:

Çok fazla koyma harita üzerinde kalabalık yapıyor harita gözükmüyor mesela 5 şehir yaptın anadoludaki bir krallığa diyelim diğerlerini köy,kale olarak yap :smile:

Aynen. Genel olarak krallıkların 3-4 şehri var zaten, diğerleri kale ve köy. Bu arada haritada hem karmaşıklığı önleyecek hem de oyunu daha gerçekçi kılacak bir de sürpriz özellik var, oynarken görürsünüz :grin:

dragos said:
profenix said:
dragos said:
Ahmet Aktaş said:
aliemre461 said:

Aynen. Genel olarak krallıkların 3-4 şehri var zaten, diğerleri kale ve köy. Bu arada haritada hem karmaşıklığı önleyecek hem de oyunu daha gerçekçi kılacak bir de sürpriz özellik var, oynarken görürsünüz :grin:

şu süprizleri heycanla bekliyorum imzaya ekledim şu an ne aşamadasın yani tahminen ne zamana beta çıkar merak ettim de bi de ne gibi yeni itemler olacak mesela örnek verir misin

TurkicKhan said:
Takipteyim başarılar  :smile:

Teşekkür ederim sağolun :smile:

horse women weapon said:
dragos said:
profenix said:
dragos said:
Ahmet Aktaş said:
aliemre461 said:

şu süprizleri heycanla bekliyorum imzaya ekledim şu an ne aşamadasın yani tahminen ne zamana beta çıkar merak ettim de bi de ne gibi yeni itemler olacak mesela örnek verir misin

Sağolasın :smile: Çoğu gitti azı kaldı, tahminen 15 güne kadar betayı yayınlarım. İtem olarak da hem benim oluşturduğum hem de osp olarak paylaşılmış bazı itemler eklenecek. Daha çok silah ağırlıklı olacak bu itemler.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom