{SP}Gizli Tehlike-Bir 21.yy MW Modu...{Tartışma)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
NeO7 said:
ya böyle adam olun...bi konuştum iki gündür kimse mesaj atmadı.insanlar kimin ne olduğunu biliyor..bence bu konuyuda kilitle kaç.

Ben hala buradayım, sadece sizle muhattap olamıyorum artık...
Seviyesiz ve bilmiş insanlara laf yetiştirmekten iflahım kesildi...
Ayrıca biryere kaçtığım yok, diğer konun başlığını oku anlarsın...
Biz modu bitirince buradaki konuyu da açacağız, o zamana kadar kendi çapınızda eğlenebilirsiniz...

NeO7 said:
Baktım bizim moda saldırı var.Tabi neo dururmu.Adam olun oglum.Bu modun çıkmayacağı belli.Size iki gün şu modellerden birini oyuna ekleyin ve gösterin.gösteremezseniz susun.ve popüleriteye gelirsek tr forumun %90 bizi biliyor tanıyor.biz 6 ayda değil 1 günde popüler olduk.en azından konumuz daha gerçekçi.kodcunuz,topcunuz,modelciniz yokken bırakın masal anlatmayı.
öptüm.

Biz modelleri oyuna da ekledik ekran görüntüsü de verdik, biraz okuma beceriniz olsa aşama aşama gideceğimizi yazdığımızı görüyoruz...
Ayrıca arkadaş müneccimden 0 km olduğu için çıkıp çıkmayacağınıda biliyor...

"biz 6 ayda değil 1 günde popüler olduk.en azından konumuz daha gerçekçi.kodcunuz,topcunuz,modelciniz yokken bırakın masal anlatmayı.";

Bu kısmada gülmeden geçemiyorum...

Çünkü bir tane bile osp siz model koymadınız.Hiçbirşey yapmadınız.Hepsi osp, hepsi yalan.Kusura bakma ama açık bir şekilde gözüküyor bu.

ComradeDimitri said:
Çünkü bir tane bile osp siz model koymadınız.Hiçbirşey yapmadınız.Hepsi osp, hepsi yalan.Kusura bakma ama açık bir şekilde gözüküyor bu.

Gerçekten böylemi düşünüyordunuz başından beri?

Adam istedigi kadar OSP koyar ama asıl sorun ana sayfada yazdıgınız şeylerin hiçbiri daha gözükmüyor yani anlatmaya çalıştıgım Kodcunuz bir şey farketmiş denemiştirki o c++ ile oyun motorunu degiştirebilecegini söylemiştir işte herkes bu arkadaşın bu fikre nasıl kapıldıgını görmek istiyor

TurkishPatriot said:
Adam istedigi kadar OSP koyar ama asıl sorun ana sayfada yazdıgınız şeylerin hiçbiri daha gözükmüyor yani anlatmaya çalıştıgım Kodcunuz bir şey farketmiş denemiştirki o c++ ile oyun motorunu degiştirebilecegini söylemiştir işte herkes bu arkadaşın bu fikre nasıl kapıldıgını görmek istiyor

Peki bundan yola çıkarak, yani parçadan bütünü gömmek doğru mu?
Ben kendisine aynı gün söyledim, tekrar söyleyeceğim, yaptığı işten bir iki satır bu başlık altında paylaşsın...

VforVendetta said:
TurkishPatriot said:
Peki sen şu ana kadar takım arkadaşının yaptıgı birşey gördün mü  :?:

Hayır, ama o bunları uyduruyorsa ben tükürdüğümü yalar bütün türkçe forumdan özür dilerim...
İşte,onu anlatmaya çalıştım görmedigin birşeyi savunma adam yaparsa ek olarak bagıra bagıra söylersin  :lol: zaten siz sadece full otomatik atış sistemini yapsanız bile yeter  :grin:

Olum sizin derdiniz ne adam bal gibi mod yapıyo kodlamacı birinin neden osp kullandığını sorgulamak biraz saçma değilmi

BKZ: Euro1500 mod

Klaups tüm modelleri ospden aldı ona niye bu kadar yüklenmiyosunuz adam bal gibi mod yapmaya çalışıyo destek yerine köstek oluyosunuz
hem madem bukadar çok iyi biliyosunuz bu işleri sizde mod ekibine girin 2-3 model yapın modda osp olmayan modeller olsun laf atmaya gelince iyi.

ZaRaR said:
Olum sizin derdiniz ne adam bal gibi mod yapıyo kodlamacı birinin neden osp kullandığını sorgulamak biraz saçma değilmi

BKZ: Euro1500 mod

Klaups tüm modelleri ospden aldı ona niye bu kadar yüklenmiyosunuz adam bal gibi mod yapmaya çalışıyo destek yerine köstek oluyosunuz
hem madem bukadar çok iyi biliyosunuz bu işleri sizde mod ekibine girin 2-3 model yapın modda osp olmayan modeller olsun laf atmaya gelince iyi.

Helal olsun. Katılıyorum sana. :smile:

Model için emeğiniz yok, bu arada o kodları kendiniz buluyormuş gibi, sadece kod yazmakla mod olmuyor.

Ben öyle konuşmuyorum, sen öyle konuşuyorsun. Kimseyi de kovma hakkı sende değil.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom