{SP}Gizli Tehlike-Bir 21.yy MW Modu...{Tartışma)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
DarkLordFoxhound said:
a4 said:
Where is the sorulara cevap?

Hangi sorular?

DarkLordFoxhound said:
a4 said:
Bunlar modunuza yönelik sorular (Daha modumuza attığınız laflara sorum var)

1- Grafik Motoru yazıyoruz (oha!) kolaysa siz yazın dedinizde neden bu grafik motorunu göstermiyorsunuz?
2- Maliyet dediğiniz ailenizden gece 12ye kadar aldığınız bilgisayar izni mi?
3- "O gördüğün modellerde yapan kadar bizim de hakkımız var" ne demek? Model üzerinde emeğiniz yok,adam salmış internete nasıl bir hak bu?

Modumuza atılan laflar ile ilgili sorular

1-Modumuzdaki uyduruk modeller neler?Ayasofya,Mescid-i Aksa,Konya Camii...?
2-Biz grafik motoru yapabiliriz demedik,üstelik sizin MOTORUNUZU göremedik?
3-Maliyetin ne ki bizim cihazlarımzı (evet 2 müzik programı,2-3 3D modelleme ve animasyon programı.Ben 3ds max kullanıyorum 2bin$)
4-Model okulu?Benim neden öyle birşeyden haberim yok?
5-Sayfamızdaki uyduruk şeyler?
6-Sizin senaryo dediğiniz şey hikaye.Oda yarım paragraf.Bizde 10 bölümlük dizi olacak "senaryo" var.
7-Senin mp nickindeki WTF ne ayak?
DarkLordFoxhound said:
Arkadaşlar uyduruktan modeller yapan biz değil sizsiniz biz burda gövde gösterisi yapmıyoruz...
Ayrıca yapın o grafik motorunu da görelim...
Sizin işinizin anca bulaşmak olduğunu anladık...
Ayrıca erozbey sen "kimsin" be arkadaşım ben sana ne kanıtlamak zorundayım...
Beğenmeyen defolup gider, beğenen zaten bizimle...
Bizim bu iş için yaptığımız hazırlığın maliyeti sizin bütün ekibinizin cihazlarını satın alır da üzerine bir de pavyonluk para kalır...
O gördüğün modellerde en az onu yapan kadar hakkımız var o iş öyle armut piş ağzıma düş değil...
Modculuğu, modelciliği, programcılığı kimseden öğrenmeyiz, birimiz bunun okulunu okuyor, birimiz bu işin içinde yüzüyoruz...
Ayrıca uyduruk bir şey arıyorsanız buyrun kendi ana sayfanıza bakın...
Siz 4 ayda popüler oldunuz, biz 6 günde.Çekemediğiniz olay bu...
Biz sizin sayfanıza girip spam mi yarattık?
Biz sizin sayfanıza girip yaptığınız iş uyduruk mu dedik...
Ortada kıskanan birileri varsa da oda sizsiniz...
Adamlarınız 2 günden beri sayfamıza girip her türlü terbiyesizliği yarattı...
Siz kimseye birşey söyleyemezsiniz...
Ben burada senaryo yazdım, siz orda hazıra kondunuz, peki nerede emek?
Bizim parolamız "Daha iyisini yapamıyorsan varolanı kullan."
Bu konuda kimseye soru sormayız...
Kimsenin de bize gelip laf söyleme hakkı yoktur...

Son olarakta size teşekkür ederim çünkü bu hareketlerinizle bir şeyi kanıtladınız:

Meyve veren ağaç taşlanır...

Bundan sonra yapılacak tüm spam, trol, hakaret ve benzeri hareketler yöneticilere bildirilecektir...

1.Modcusun ya, o zaman WİP terimini biliyorsundur...
2.İstatistiklerime bakarak hangi zaman dilimleri arası forumda bulunduğumu görürsün...
3.Convert terimini de biliyorsundur...

1.420 poly olan modelden başlasak nerede bitiririz bilmiyorum...
2.bkz. 1. cevap...
3.Adobe Master Collection CS5 (2599 USD)
  Adobe Photoshop Elements (139 USD)
  Adobe Premium Elements (300 USD)
  Autodesk 3DS Max 2012 Buildimg Design Suit (6400 USD)
  Rhinoceros 3D (995 Euro)
  Flamingo (495 Euro)
  Google SketchUp Pro 8 (400 USD)
  Axialis İcon Workshop 6 (50 USD)
  ...
4.Şevket Evliyagil Anadolu Ticaret Meslek Lisesi Bilişim bölümü...
5.Kral I. Richard'dan başlayalaımmı?
6.O gördüğün buraya konmuş kısmı, senaryonun devamını oynarken göreceksiniz...
7.Orta Ayak, Eşşeğinki...  :grin: :grin: :grin: :grin:

Yetermi beyler?

1-Bizde de Yapım Aşamasında modeller ve gösterdik.Grafik motorunu denemen gerek yapım aşamasındaysa.Bu yüzden yine gösterebilirsin.
2-Demekki daha geç saatlere kadar oturmak için izin alıyorsun.
3-Çalmak.Bu programlar gblar boyutunda part part interneey var paket halinde.Kutularının fotolarını, forumu açarak çekersen anlarız orjinal olduğunu (Kutuları bilgisayar yanına koy ve forumu aç).
4-Modculuk (!) lise de öğretilmiyor.
5-Uyduruk değil araştır.
6-Demek 1 paragrafta oyunda var.
7-Senin olsun,lazım olur.

@benim IPmi ve oturduğum yeri bul gel liselim.

@erozbey :!:
Vee aklıma ne geldi ben assasins modda iken çizdiğim modelleri sana attım değilmi ama sen beni takımdan attın ayrıca modelleri kaldır kullanma dediğim halde hala resimler orda sizin bu yaptığınız ne oluyor Assasins modellerindeki 3-4 resim benim modellerim.Onlar kaldır..

Hala çalıntı modunuzu savunuyorsunuz helal olsun. Erozbey sonuna kadar haklı dönüp bir bakın. Zor da olsa modelleyin veyahut başka bir mod projesi başlatın.

DarkLordFoxhound said:
a4 said:
DarkLordFoxhound said:
a4 said:
Bunlar modunuza yönelik sorular (Daha modumuza attığınız laflara sorum var)

1- Grafik Motoru yazıyoruz (oha!) kolaysa siz yazın dedinizde neden bu grafik motorunu göstermiyorsunuz?
2- Maliyet dediğiniz ailenizden gece 12ye kadar aldığınız bilgisayar izni mi?
3- "O gördüğün modellerde yapan kadar bizim de hakkımız var" ne demek? Model üzerinde emeğiniz yok,adam salmış internete nasıl bir hak bu?

Modumuza atılan laflar ile ilgili sorular

1-Modumuzdaki uyduruk modeller neler?Ayasofya,Mescid-i Aksa,Konya Camii...?
2-Biz grafik motoru yapabiliriz demedik,üstelik sizin MOTORUNUZU göremedik?
3-Maliyetin ne ki bizim cihazlarımzı (evet 2 müzik programı,2-3 3D modelleme ve animasyon programı.Ben 3ds max kullanıyorum 2bin$)
4-Model okulu?Benim neden öyle birşeyden haberim yok?
5-Sayfamızdaki uyduruk şeyler?
6-Sizin senaryo dediğiniz şey hikaye.Oda yarım paragraf.Bizde 10 bölümlük dizi olacak "senaryo" var.
7-Senin mp nickindeki WTF ne ayak?
DarkLordFoxhound said:
Arkadaşlar uyduruktan modeller yapan biz değil sizsiniz biz burda gövde gösterisi yapmıyoruz...
Ayrıca yapın o grafik motorunu da görelim...
Sizin işinizin anca bulaşmak olduğunu anladık...
Ayrıca erozbey sen "kimsin" be arkadaşım ben sana ne kanıtlamak zorundayım...
Beğenmeyen defolup gider, beğenen zaten bizimle...
Bizim bu iş için yaptığımız hazırlığın maliyeti sizin bütün ekibinizin cihazlarını satın alır da üzerine bir de pavyonluk para kalır...
O gördüğün modellerde en az onu yapan kadar hakkımız var o iş öyle armut piş ağzıma düş değil...
Modculuğu, modelciliği, programcılığı kimseden öğrenmeyiz, birimiz bunun okulunu okuyor, birimiz bu işin içinde yüzüyoruz...
Ayrıca uyduruk bir şey arıyorsanız buyrun kendi ana sayfanıza bakın...
Siz 4 ayda popüler oldunuz, biz 6 günde.Çekemediğiniz olay bu...
Biz sizin sayfanıza girip spam mi yarattık?
Biz sizin sayfanıza girip yaptığınız iş uyduruk mu dedik...
Ortada kıskanan birileri varsa da oda sizsiniz...
Adamlarınız 2 günden beri sayfamıza girip her türlü terbiyesizliği yarattı...
Siz kimseye birşey söyleyemezsiniz...
Ben burada senaryo yazdım, siz orda hazıra kondunuz, peki nerede emek?
Bizim parolamız "Daha iyisini yapamıyorsan varolanı kullan."
Bu konuda kimseye soru sormayız...
Kimsenin de bize gelip laf söyleme hakkı yoktur...

Son olarakta size teşekkür ederim çünkü bu hareketlerinizle bir şeyi kanıtladınız:

Meyve veren ağaç taşlanır...

Bundan sonra yapılacak tüm spam, trol, hakaret ve benzeri hareketler yöneticilere bildirilecektir...

1.Modcusun ya, o zaman WİP terimini biliyorsundur...
2.İstatistiklerime bakarak hangi zaman dilimleri arası forumda bulunduğumu görürsün...
3.Convert terimini de biliyorsundur...

1.420 poly olan modelden başlasak nerede bitiririz bilmiyorum...
2.bkz. 1. cevap...
3.Adobe Master Collection CS5 (2599 USD)
  Adobe Photoshop Elements (139 USD)
  Adobe Premium Elements (300 USD)
  Autodesk 3DS Max 2012 Buildimg Design Suit (6400 USD)
  Rhinoceros 3D (995 Euro)
  Flamingo (495 Euro)
  Google SketchUp Pro 8 (400 USD)
  Axialis İcon Workshop 6 (50 USD)
  ...
4.Şevket Evliyagil Anadolu Ticaret Meslek Lisesi Bilişim bölümü...
5.Kral I. Richard'dan başlayalaımmı?
6.O gördüğün buraya konmuş kısmı, senaryonun devamını oynarken göreceksiniz...
7.Orta Ayak, Eşşeğinki...  :grin: :grin: :grin: :grin:

Yetermi beyler?

1-Bizde de Yapım Aşamasında modeller ve gösterdik.Grafik motorunu denemen gerek yapım aşamasındaysa.Bu yüzden yine gösterebilirsin.
2-Demekki daha geç saatlere kadar oturmak için izin alıyorsun.
3-Çalmak.Bu programlar gblar boyutunda part part interneey var paket halinde.Kutularının fotolarını, forumu açarak çekersen anlarız orjinal olduğunu (Kutuları bilgisayar yanına koy ve forumu aç).
4-Modculuk (!) lise de öğretilmiyor.
5-Uyduruk değil araştır.
6-Demek 1 paragrafta oyunda var.
7-Senin olsun,lazım olur.

@benim IPmi ve oturduğum yeri bul gel liselim.

A ah birisi Hotspot shieldmi kullanıyor acaba?

A ah Birisi hacker mı zannediyor kendini acaba A ah Birisinin çokmu götü kalmış acaba A ah

MadNeS26 said:
Vee aklıma ne geldi ben assasins modda iken çizdiğim modelleri sana attım değilmi ama sen beni takımdan attın ayrıca modelleri kaldır kullanma dediğim halde hala resimler orda sizin bu yaptığınız ne oluyor Assasins modellerindeki 3-4 resim benim modellerim.Onlar kaldır..

verilen malı geri almak gibi bir yüzsüzlük mü sezdim?

Bence bu en iyi açıklaması siz oyunda bunu mu görmek istersiniz
nano1.jpg
Yoksa bunu mu
asdaoa.jpg
Bu arada bu sonuncu benim yarım saatde yaptıgım bir model kaplama hataları falan çok ama güzelse söyleyin yani, bana kötü gözüktü(-ki öyle :mrgreen:)

MadNeS26 said:

MadNeS26 said:
eroz beni takımdan çıkarmışsın lütfen modelleri ya yardım olarak kabul et yada sil modda kullanma.. ayrıca silmek istersen spoilerdeki resimleride çıkart ben forumu bırakıyorum herkez küfürde etse lafta söylese  umrumda olmayacak..

Bu ne perhiz şimdi?

TurkishPatriot said:
Bence bu en iyi açıklaması siz oyunda bunu mu görmek istersiniz
nano1.jpg
Yoksa bunu mu
asdaoa.jpg
Bu arada bu sonuncu benim yarım saatde yaptıgım bir model kaplama hataları falan çok ama güzelse söyleyin yani, bana kötü gözüktü(-ki öyle :mrgreen:)

İkinci olan daha iyi, en azından kendin yapmışsın helal olsun.

Şimdi bir şey soracağım. maden siz 10 binlerce dolar harcadınız, neden osp kullanıyorsunuz?

MadNeS26 said:

Onları pm den yolla da kaldırayım. Hadi onu geçtim kaldırmadık, git moderatöre şikayet et. Edecektin hani hatırlarsan :wink:

IyMoRe said:
erozbey said:
IyMoRe said:
İlla bir şey yapmak için okuyorsan bırak bu işleri.

Ben bir firmaya girip kendime, aileme ve çoluğuma çocuğuma bakmak istiyordum yani bunu yapmak istiyordum madem sen öyle diyorsan..

Yok sana demedim abi. Okuyorsan dediğim kursa gidiyorsan anlamında modelleme için. Bende Bilgisayar mühendisi olmak istiyorum zaten. Yani lafın sana değil :sad:

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.  :lol:

bilgisayar mühendisi bilgisayara parça yapıyo ekran kartı gibi

Baktım bizim moda saldırı var.Tabi neo dururmu.Adam olun oglum.Bu modun çıkmayacağı belli.Size iki gün şu modellerden birini oyuna ekleyin ve gösterin.gösteremezseniz susun.ve popüleriteye gelirsek tr forumun %90 bizi biliyor tanıyor.biz 6 ayda değil 1 günde popüler olduk.en azından konumuz daha gerçekçi.kodcunuz,topcunuz,modelciniz yokken bırakın masal anlatmayı.
öptüm.

NeO7 said:
Baktım bizim moda saldırı var.Tabi neo dururmu.Adam olun oglum.Bu modun çıkmayacağı belli.Size iki gün şu modellerden birini oyuna ekleyin ve gösterin.gösteremezseniz susun.ve popüleriteye gelirsek tr forumun %90 bizi biliyor tanıyor.biz 6 ayda değil 1 günde popüler olduk.en azından konumuz daha gerçekçi.kodcunuz,topcunuz,modelciniz yokken bırakın masal anlatmayı.
öptüm.

Birde anlatıyor, yazık...
İşgüzar olmak böyle birşey galiba...

ya böyle adam olun...bi konuştum iki gündür kimse mesaj atmadı.insanlar kimin ne olduğunu biliyor..bence bu konuyuda kilitle kaç.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom