[Alpha 1.0] Mount and Blade Warband A Clash of Kings [6.2] Türkçe Yama Çalışması

Users who are viewing this thread

Daha önce hiç MB'ye çeviri yapmadım fakat M2TW'ye yapmıştım ve İngilizcem iyi düzeyde.
Yeni versiyonlarını çevireceksek ben çeviri ekibine dahil olabilirim.

sadettin55 said:
Daha önce hiç MB'ye çeviri yapmadım fakat M2TW'ye yapmıştım ve İngilizcem iyi düzeyde.
Yeni versiyonlarını çevireceksek ben çeviri ekibine dahil olabilirim.

Merhaba burada arkadaş çeviriyi devam ettiriyor.

İstersen ekipine katıla bilirsin: https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,351147.0.html

Oynayanlar farketmiştir, 2.2 yamasıyla birlikte diyalogların numaraları, dolayısıyla kimin hangi konuşmada ne söyledikleri tamamen değişmiş.
Hepsini cümlelerdeki hataları değiştirerek yenisine aktarıyorum. Ayrıca eventlerin de bozuk olduğunun farkındayım. (Haritada dolaşırken gelen rastgele olaylar)
Görevleri çevirmeye başladım. Aynı şekilde eventleri de. Amacım diyaloglar hatalı olsa bile oyunun gidişatının sekteye uğramamasıı. Görevleri bitirip Beta 1.2'yi yayınlayacağım.
Şimdilik birkaç yeni ss ekledim.  :party:

Tekrar merhaba bu arada  :roll:

-------------------------------------------------------------------

njgdn1.jpg

VPLOdq.jpg

Bv0npj.jpg

vXLG9O.jpg

o0Z5vo.jpg

1Vkb51.jpg

LZ4MrJ.jpg

r6V4lB.jpg

Sir Rivenal said:
Bende mod açılmıyor arkadaşlar? Bi fikri olan var mı? Microsoft Visual C++ Rutine Library hatasını veriyor.
Ekran kartı,ram veya yetersiz alan gibi bir sorun veya microsoft visual'in tüm sürümleri yüklü değildir.

Sir Rivenal said:
Bende mod açılmıyor arkadaşlar? Bi fikri olan var mı? Microsoft Visual C++ Rutine Library hatasını veriyor.

bende de açılmıyor 3.0 indirdim açılmadı eski sürüm 2.2 yi indirdim o da açılmadı senin gibi hata veriyor.

kayserinci said:
Sir Rivenal said:

bende de açılmıyor 3.0 indirdim açılmadı eski sürüm 2.2 yi indirdim o da açılmadı senin gibi hata veriyor.
Benim ki kaldırmadığından seninki de öyle olabilir.

Franz Joseph said:
Devam ediyor mu bu?

Hayır devam etmiyor bitmiş hâli burada:
https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,359338.0.html

Bilindiği üzere 2.0 çalışmasını yarım bırakmıştım, yamayı kurup oynamış olanlar bilir, event geldiğinde sadece 'toprak ağasına vur' seçeneği seçiliyordu. Onu düzeltmiş durumdayım. Kesin bi tarih verememekle birlikte bu sefer bitirebilmeyi umuyorum, günceldir.

Back
Top Bottom