[WB]Modül Sistem Platformu [Krallık ekleme dersi yenilendi!]

Users who are viewing this thread

Black Dead said:
Hocam sende de ne garip garip hatalar veriyor ya.Module_scens 'den herhangi bir hanın kodunu kopyalayıp o krallığa eklediğin şehrin numarasını verip o şehre uyarlayıp dene istersen.Anladın ne demek istediğimi.Ayrıca fac kingdom7 lord yazmışsın ama kaçıncı lord olduğunu yazmamışsın belki ondan hata vermiştir.(yazmak gerekiyordu değil mi? :razz:)
Aynen. Hata almadan bir şey eklenmiyor. Anladım. Bir deneyeyim.

Atlı Okçu said:
Dr.Nyber said:
Sanırım bunlar hata değil, bende de vermişti bunları ama oyun sorunsuz başlıyordu.
Şimdi baktım eklenmiş gözüküyor, skıntı yok. Yalnız şu var. Yeni eklenen şehirlerin hanları:
DR57Go.jpg

Diğer şehirlerin hemen altına eklememiş olabilirsin. Bu tip şeyleri döngüye katmak lazım. Döngüler module_constans dosyasında olur.

towns_begin ile towns_end arasında olduğundan emin ol. Muhtemelen şehirin hanı diğer şehirler gibi otomatk olarak dolacaktır.

Tabi hancı da eklenmeli. Açıkçası ben şehir ekleme konusunda çok bilgili değilim. Ama rehberleri var. Benzer hataları mutlaka başkaları da yaşamıştır.

Bir şehir eklersen artık o işi öğrenmiş sayılırsın.

Tüfekçi Başı said:
Atlı Okçu said:
Dr.Nyber said:
Sanırım bunlar hata değil, bende de vermişti bunları ama oyun sorunsuz başlıyordu.
Şimdi baktım eklenmiş gözüküyor, skıntı yok. Yalnız şu var. Yeni eklenen şehirlerin hanları:
DR57Go.jpg

Diğer şehirlerin hemen altına eklememiş olabilirsin. Bu tip şeyleri döngüye katmak lazım. Döngüler module_constans dosyasında olur.

towns_begin ile towns_end arasında olduğundan emin ol. Muhtemelen şehirin hanı diğer şehirler gibi otomatk olarak dolacaktır.

Tabi hancı da eklenmeli. Açıkçası ben şehir ekleme konusunda çok bilgili değilim. Ama rehberleri var. Benzer hataları mutlaka başkaları da yaşamıştır.

Bir şehir eklersen artık o işi öğrenmiş sayılırsın.
Sıkıntı şurada , hanın salonu var, kilim, minder, tezgah falan hiçbiri yok. Paralı asker falan da var. Sırf salon var. Sahne eşyaları yok, sebebini anlamadım sonra bakayım öğrenince.

Hyper hocam, ders gelmeyecek mi :sad: Aslında biri OSP kodları çevirse çok hora geçer. Benim gibi acemilere yarar.

Vardı.Hepsini sildi, acaba eski kayıtlara girip hekleyip size mi versem ?  :ohdear:

Tüfekçi Başı said:
Hazıra alıştırmak tamam da her modda aynı şeyler oluyor.

İnan bana o dersler var iken diğer gün kalktığımda 15-20 ileti geliyordu, hepsi de ders çevirme isteğiydi, Negatrm ve buz aklımı başıma devşirmemi sağladı.

Dinleme onlarıı! burası doğru yoooollll

Hocam sakin.  :lol:

Dinleme onlarıı! burası doğru yoooollll

Black Dead bazı harfleri çok uzun yazdı, düzeltip not koydum. Trolleyecek bir durum göremedim.  :smile:
Trollesem, Dies'in yaptığı gibi kapalı bir konuya ileti atardım.  :mrgreen:

HyperCharge said:
Black Dead bazı harfleri çok uzun yazdı, düzeltip not koydum. Trolleyecek bir durum göremedim.  :smile:
Trollesem, Dies'in yaptığı gibi kapalı bir konuya ileti atardım.  :mrgreen:
takılıyoz hacı :grin:

Bu arada yeri gelmişken sorayım, outpost kitini indirdim, py dosyaları var, ne yapacağım bunları? ayrıca adam module atmış direk, ne yapmam gerekiyor.
Pardon, Readme eklemiş, bir deneyeyim dediklerini.

valla 7/24 forumdayım burda olmak hoşuma gidiyor. konuları okudukça gaza geliyorum yavaş yavaş çözüyorum modüleyi.
hepinizin eline koluna sağlık. başarılarınızın devamını dilerim. gayet mükemmel :grin:

Back
Top Bottom