Calradian Politics (SP) [WB] (%32)

Users who are viewing this thread

Birazdan ülkelerin meslek grupları hakkında çalışmaya başlayacağım. Daha sonra özellikleri iyice tamamlayıp meslekleri yapıp, sadece meslek sahibi olacağınız bir demo sunacağım.

Eklemek istediğim daha çok özellik var. Mesela siyasetle ilgili sadece lord diyaloglarını koydum. Zamanla onları paylaşacağım.

Yan senaryodan yeni fotoğraflar:

Başarılar rez. En sonunda full osp olan 1837362781263'üncü osmanlı/kayı/diriliş modu dışında bir şey görmek mutlu etti
Bu arada why you are değil why are you... olması gerekmiyor mu?

Ticaret kodunu(satış) attım. Bunu yanında 2 yeni özelliği de yazdım. İlerde devam eder miyim, yarım bırakmaz mıyım bilmiyorum ama rüya kodu yazmayı planlıyorum.

Şu yeme işi beni delirtecek. Bütün gün bununla uğraştım. Olmadı sıfırdan yazmak yerine, var olanı kullanacağım. Ama en temel özellik, artık seçtiğimiz envanter karesinden sonraki karelerde yemek varsa yemek yenilecek. Bunu ticaret için yaptım. Yoksa yolda yemekler yenirdi.

Mod ölmemiş. O zaman parti
https://lh6.googleusercontent.com/proxy/39BB2Ac1fnma81lT3MJk5-0lhJ2Km8o_psd7JXO2p9E20Uo2Gqc7GOe3IX6SVO509sOa2mi6UDsUp274bl4vTbrbF8HGJ2haRaPmXHzJimQOGdxyAhQvMVOlPRcn34285_HXKstyKfp9G_MJTotOMSU=w497-h280-nc

Hepsini bıraktım. İlk olarak dilaren'i bıraktım. Sonra da diğerlerini. Bu modu da bl çıkana kadar yapacağım. Bl çıkınca, o mod bitene kadar bununla uğraşmam.

Back
Top Bottom