Gün İçinde Başınızdan Geçen Olaylar V2

Users who are viewing this thread

Hayati said:
Serviste gelirken 2 tane 9. sınıf öğrenci ''abiiiğğğğğğ ay yıldız tiiğm napmış öyleee beeeeeğğğ rus sitelerineee'' tarzında konuşuyorlardı. O an kaç kere gülmekle ağlamak arasında gidip geldiğimi hatırlamıyorum, neyse ki ilk sıralarda iniyorum. Daha fazla dinlemek zorunda kalmadım.
thx god.
Bizim serviste var bir 2. sınıf. Bana artistlik yapıyor,küfrediyor. Beni geçtim bunu sevdiğim kıza yapmıştı bir kere çocuğun oracıkta boğazını sıkmıştım.Vursam yarısı boşa gider tabiri tam doğru olur o çocuk için. Ne yapayım sizce?

Grip, nezle vs. yüzünden belki de ayriyeten kulağında bir iltihaplanma olmuş olabilir. Ben kulak-burun-boğaza gittiğimde antibiyotik ve kulak damlası vermişlerdi bayağı etki gösterdi. Ayrıca Selim foruma geri döndü, bir danış istersen.

Yiğit Gün said:
Ordulu_52 said:
Kustum,midemi üşüttüm.
Rapor ;

Yılbaşı Gecesi çok bira içildi.
Yılbaşında ailemle birlikteydim,böyle bir terbiyesizliği nasıl bana yakıştırabilirsin.  :mad:
Ihlamur içtim yatıştırdı zaten çok ciddi bir şey değil,tek sorun halıya kusmam.

erennuman_mb said:
Kulağım ağrıyor :neutral:
Sarımsağı ezip suyunu kulağının içine damlat.Kıkırdak sesleri falan çok güzel oluyor.

Ordulu_52 said:
Yiğit Gün said:
Ordulu_52 said:
Kustum,midemi üşüttüm.
Rapor ;

Yılbaşı Gecesi çok bira içildi.
Yılbaşında ailemle birlikteydim,böyle bir terbiyesizliği nasıl bana yakıştırabilirsin.  :mad:
Ihlamur içtim yatıştırdı zaten çok ciddi bir şey değil,tek sorun halıya kusmam.

erennuman_mb said:
Kulağım ağrıyor :neutral:
Sarımsağı ezip suyunu kulağının içine damlat.Kıkırdak sesleri falan çok güzel oluyor.
Yok canım, şakasına söyledim ben.

Hacım şimdi sen aile sofrası diyonda bilgiseyarın başında ''Anne ben yemeğimi burda yiceeeem'' diyosun.Demiyorum deme diyosundur.

Ordulu_52 said:
Uyudum uyandım 39 derece ateşim çıktı.
Ateşli erkek seven kızlar ekle
Varsa,sigortanın aciline git 2 tane iğne vursunlar yarında nöbetçi eczaneden iburamin cold alırsın.Geçmiş olsun.

Back
Top Bottom