Gün İçinde Başınızdan Geçen Olaylar V2

Users who are viewing this thread

Unchosen said:
:grin:
Günün dörtte üçünü sıkaypta geçirdim,
361251e97e.png
saat dörtte dışarı çıkacağım ve kim bilir neler yapacağım. Uykusuzluk büyük dert.
nası ya nası
Biz şurda yarım saatte 10 kere birbirimizi arıyoruz sürekli bi sorun çıkıyo

Zalım MK, kaç gündür Witcher 3 çekilişine katılıyorum bir türlü çıkmadı. Bunun dışında finaller başladı; staja gidip o kadar rapor hazırladığımız dersten bir de sınav oluyoruz saçma bir şekilde.

hayatımın en gerilimli günlerinden biriydi bugün. kütüphanede oturuyodum yakın bi arkadaşım aradı, gel acil olay var falan dedi. çıktım gittim demetevlere. arkadaş anlattı durumu. şimdi bu arkadaşın bi sevgilisi var, sevgilisinin de yakın bi arkadaşı var. neriman diye. bu neriman benim arkadaşla da yakın. nerimanın sevgilisi(ferit) benim arkadaştan huylanmış yakın oldukları için. faceden yazmış sen ne ayaksın falan diye. bizim arkadaş da olayı açıklamak yerine asi takılmış biraz. ferit de demiş sen bittin falan. bu arkadaş da beni çağırdı evinin oraya napsak falan diye. olayı açıklayalım falan derken bu ferit yanında 5-6 kişiyle geldi evin önüne.biz de ilerideyiz biraz bunları gördük. dedik sıçtık. laftan da anlamaz tipler bunlar. konuşmadan saldırırlar yani. biz bakarken bu ferit de bizi gördü. üstümüze gelmeye başladılar. biz de götü kurtarmak için koşmaya başladık. bunlar da peşimizden. öyle bi yardırıyoz ki iki araba arası geçiyoz hep. bakıyoz bunlar hala peşimizde. demetevler metrosundan hastane metrosuna kadar(1km) koştuk. metro durağına indik. ego basmadan zıpladık geçtik. o an güvenlik ne yaptı bilmiyom. aşağıya iniyoruz o sırada da metro durmuş, yetişmek için yırtındık ve bindik. içeri girince metro kalktı. sevinçle stres arasında durduk metroda. birbirimize bakıyoz arkadaşla. yetişemeseydik olacakları düşündük bi. sonra sincana kadar gittik. ordan bi kafeye gittik. arkadaş ben halledecem aga falan dedi. bu ferite mesaj attı işte. ferit de ılımlı cevaplar verdi hep. baya konuştu arkadaş. biz de halloldu diye düşündük. sonra ayrıldık arkadaşla. evine gitti bu. sonra konuştuk bişi yok gelmedi evin önüne falan dedi. ben de yattım evde.

şimdi okuyunca ben bile inanmadım yazdığıma ama bugün başımdan geçen bu saçma olaydı. :grin:

Okulda yaşadığım bir gün:

13.25'te okul başladı ama ilk iki dersin hocası gelmedi. Bu arada kar da yağmaya başladı. Baktım kar yağıyor; bende gittim pencereye "hadi olum daha hızlı ve daha fazla yağ" diye tekrar tekrar söyledim. Sonuçta kuru toprak hariç tüm çimlerde ve kuru yapraklarda kar tabakası oluştu. Ama sonra güneş açtı ve "daha hızlı yağmalısın şimdi uyuyamazsın" dedim. Baktım durakladı, gittim matematik sınavı için son kontrolleri yaptım. 3. saat sınav olduk. Sınavımı bitirince kantine gittim. Çıkıp sınıfa gideceğim ama kantin kapısında servisler duruyor. Sınıfa gittiğimde "şu andan itibaren bugün ve yarın okullar tatil edilmiştir, sağlık bilgisi sınavınız salı günü 5. saat yapılacaktır." diye duyuru yapıldı. Koştum eve. Şu an bilgisayardayım ve artık kimse beni buradan kaldıramaz!  :shifty:

Serviste gelirken 2 tane 9. sınıf öğrenci ''abiiiğğğğğğ ay yıldız tiiğm napmış öyleee beeeeeğğğ rus sitelerineee'' tarzında konuşuyorlardı. O an kaç kere gülmekle ağlamak arasında gidip geldiğimi hatırlamıyorum, neyse ki ilk sıralarda iniyorum. Daha fazla dinlemek zorunda kalmadım.
thx god.

Hayati said:
Serviste gelirken 2 tane 9. sınıf öğrenci ''abiiiğğğğğğ ay yıldız tiiğm napmış öyleee beeeeeğğğ rus sitelerineee'' tarzında konuşuyorlardı. O an kaç kere gülmekle ağlamak arasında gidip geldiğimi hatırlamıyorum, neyse ki ilk sıralarda iniyorum. Daha fazla dinlemek zorunda kalmadım.
thx god.
Ben ilk duyduğumda inanmamıştım bir grup türk heçkırın çıkıp rus sitelerini indexlemesine falan da yapmış adamlar cidden. Hani ben de sevmiyorum olmayan olayı sırf "ağbi türqler istese hr şiyi yıpar yhaa" diyebilmek için oldu diye söyleyen insanları ama fazla kasıyorsun tepkini göstermek için. http://sharedhare.ru/ bizimkiler tarafından hacklenmiş bir site...

Tiags Luvianne Versorium said:
Hayati said:
thx god.
Ben ilk duyduğumda inanmamıştım bir grup türk heçkırın çıkıp rus sitelerini indexlemesine falan da yapmış adamlar cidden. Hani ben de sevmiyorum olmayan olayı sırf "ağbi türqler istese hr şiyi yıpar yhaa" diyebilmek için oldu diye söyleyen insanları ama fazla kasıyorsun tepkini göstermek için. http://sharedhare.ru/ bizimkiler tarafından hacklenmiş bir site...
Olaylardan ziyade çocukların konuşma şekline sinir oldum. Şöyle kelimeleri uzata uzata, geveleye geveleye konuşan insanları boğasım geliyor.

Back
Top Bottom