Gün İçinde Başınızdan Geçen Olaylar V2

ErkutErdem

Count
WBNWM&BWF&SVC
Best answers
0
midnight blue said:
ErkutErdem said:
midnight blue said:
ALES vardı bugün, 100 soru 150 dakika fakat sorular oldukça uzundu ve her soru en az 2 dakika istiyordu sonuç olarak 75 soru işaretledim. Sınavdan çıkınca da sayısal loto oynadım. O daha iyi geçti.
60 mı ne aldım ben bi kere girip
Ben geçen sene girdim 77 aldım. Bu sene belki yükseltirim umudu ile girip 65 falan alacağımı düşünüyorum. Neyse ki yüksek olan puanı kullanma şansımız var.
Yüksek Lisansa geçecek misin cidden ya. Ben fakirlikten bıktım mezun olunca askerliği yapıp çalışırım herhalde.

5 gibi uyudum. Melatonin içtim diye 10:00da uyandım. Yorgun muyum diye düşünmem bi yarım saatimi aldı. Kredi kartı borcuma bakmaya gittim merkeze bisikletle. Normalden daha az ölüm tehlikesi geçirdim. Gül lokumu ve papaz erik aldım gelirken de. Geldiğimden beri teze başlıcam başlayamadım bi.

Goker

Archduke
WBWF&SNW
Best answers
0
ErkutErdem said:
Kredi kartı borcuma bakmaya gittim merkeze bisikletle. Normalden daha az ölüm tehlikesi geçirdim.
Bir insan borcunu öğrenmek için bu kadar çile çeker mi yahu?

ErkutErdem

Count
WBNWM&BWF&SVC
Best answers
0
Hafiften vursun geçsin istiyorum birisi. Abimin kredi kartı. Mobil uygulamasını indirmemiş. Fazla harcayınca babam eve bıraktırdı kartı maaş gecikince falan biz harcamış olduk.

gofret bey

Regular
Best answers
0
Hakan Balamir said:
gofret bey said:
Ailecek kapitalistiz sanırım. Geçen eve geldim kardeşimle muhabbet ediyoruz (7. sınıfa gidiyor lise bile değil). Kardeşim bir halısaha tesisinden 12-1 saatini kimse istemediği için bedavaya satın almış sonra da arkadaşlarına o saati kişi başı 5 TL den satmış. 1 günde 50 TL iyi para.
Kesinlikle yaşanmış twitter fenomen hikayeleri
Adam olduğum kadar şeffaf gerçeklikte yazdım ve gerçek yyalan değil

Lalaitha

Banned
VCNWWBWF&S
Best answers
0
tüm sırrı bozdun şuan. zaten dupe'nin olayı kapitalizm ve adam kelimesinin anlamını bilmeden kullanmasıydı. ya şuan filmden spoiler yemiş gibi oldum. :meh:

gofret bey

Regular
Best answers
0
bugün önemli bir günde önemli insanların buluşmak için kullandığı önemli bir mekanda, önemli insanların katıldığı bir meetingde, önemli bir insanla kavga ettim, elime sağlık 2 tane önemli yumruk attım

gofret bey

Regular
Best answers
0
bugün ise evcil ördeğim intihar edip evin 2. katından aşşağıya atladı.  (ciddi) ama nasılsa bişey olmamış o kadar yumuşak bişey ki sanırım yere düşünce sekti

midnight blue

Sergeant Knight
Best answers
0
gofret bey said:
bugün ise evcil ördeğim intihar edip evin 2. katından aşşağıya atladı.  (ciddi) ama nasılsa bişey olmamış o kadar yumuşak bişey ki sanırım yere düşünce sekti

Sevgili gofret :
Ördeğin bıraktığı intihar notu bende. Bu hayattan bıktığını ve çiftleşmek istediğini yazmış. Bana karı bulun yoksa kendimi öldürürüm yazmış. Bu bir uyarıymış. Not: Tavuk da olur.

Lalaitha

Banned
VCNWWBWF&S
Best answers
0
kartta para bitmiş, mecburen oruç oruç güne 45 dakika yürüyerek başladım. acaba kaç sıfır yedim? şuan attığım her adımın bana girecek bi faturası var. dur daha bu okulun çıkışı var.. :ohdear:

SixRibbons

Knight
Best answers
0
Yastığımın altında sarımsak buldum. Annem kötü rüya görmeyeyim cinler şeytanlar uzak dursun diye koymuş.

midnight blue

Sergeant Knight
Best answers
0
Şuan gece 03.50 Ritalin içtiğim için uyuyamıyorum. Tam uyuyacaktım bahçede sevişen bir çift gördüm. 'gece 4 ulan gidin başka yerde yapın' diye bağırdım. Sonra tüm komşular uyandı ve galiba biri polisi aradı. Bence polislik bir durum yok. Benim tepkimden sonra toparlanıp gittiler zaten. Şunu anlamıyorum : ensestin, evlilik içi tecavüzün yaygın olduğu ülkemizde, kolluk kuvvetleri neden bahçede kendi rızası ile birlikte olan çift için aranır? En kötü su dökerdik be  :party: