Gün İçinde Başınızdan Geçen Olaylar V2

Users who are viewing this thread

Sly said:
Ordulu_52 said:
Uyudum uyandım 39 derece ateşim çıktı.
Ateşli erkek seven kızlar ekle
Varsa,sigortanın aciline git 2 tane iğne vursunlar yarında nöbetçi eczaneden iburamin cold alırsın.Geçmiş olsun.
Düştü çok şükür sağol tavsiyen için.

Folcred said:
Şakada olsa gururunu yedirtmez! Aile sofrası ulan, Aile Sofrası!
Ben yiğite hep takılırım hocam.Hem dikkat edersen ben söylemeden önce yılbaşında ailemle birlikte olduğumdan haberi yoktu.  :party:

Arama Fonksiyonu said:
Hayatımda ilk defa az önce burnum kanadı. Oturuyordum, bir baktım burnumdan kırmızı bir şey damlıyor. Bir zararı var mıdır bunun? Çok fazla kanamadı. Bir kere sildim, geçti.
Kılcal damarların çatlamış olabilir. Arkadaşıma da olmuştu. Gözümün önünde bayılmıştı çocuk, hastanede yattı 1 hafta. Sen yine ucuz kurtulmuşsun.

Arama Fonksiyonu said:
Hayatımda ilk defa az önce burnum kanadı. Oturuyordum, bir baktım burnumdan kırmızı bir şey damlıyor. Bir zararı var mıdır bunun? Çok fazla kanamadı. Bir kere sildim, geçti.
Oha ilk defa mı? Ballıymışsın. Benim bayağı kanıyor. Son zamanlarda bayağı azaldı ama. Bir de burun kanayınca bir yere mi çarptın diyenlere sinir oluyorum :evil:

Kurnaz Beğ said:
S² said:
Ƙúřţñäż ßěģ said:
Saat 9.30 gibi derse gitmek için uyandım. Baktım yağmur yağıyor, tekrar vurdum kafayı uyudum.
BİZ BİZ ÜNİVERSİTELİYİZ, BİZ BİZ ÜNİVERSİTELİYİZ !!
Bari öğlen derse gideyim dedim, amfide bekledik 1 saat. Dersin iptal olduğunu öğrendik. BİZ BİZ ÜNİVERSİTELİYİZ!

dersler bitti final haftasındayız yarın en önemli dersimin finali var BİZ BİZ ÜNİVERSİTELİYİZ!

Yanlış konu babo.

U.S. History öğretmenimiz bütün derslere gelenlere +10 final puanı verecekmiş.Adımı okumadı ben her derse geldim dedim (Bütün derslerin her saatine gittim çünkü 0 devamsızlık olması lazım) 3.derste duymamış burda dediğimi,sınıfta gürültü oluyor susun yoklama sırasında diyorum dinlemiyorsunuz beni ilgilendirmez dedi.1 devamsızlığı olanlara +2,3 falan veririm dedi.Aynı dertten muzdarip bir arkadaş daha var.Sen bütün derslere geliyorsun öğretmene yakın sıralardaki gavatlar susamıyor diye yok yazılıp 8 puan kaybediyorsun.İyimiş valla.

Çok mutluyum mahalleye kablonet hat döşüyordu. Şimdi internet sitesine girdim altyapı sorgulamaya bizim mahalle eklenmiş. Gerçi sokak olarak bir tek bizim sokak var onu seçince parametre hatası veriyor ama olsun yaptım başvuruyu. Gelin kurtarın beni TTnet'ten. Uydunet tulumlu/montlu amcalar bir gelsin ttnetin internetini de telefonunu da balkondan aşağı atıcam.  :twisted: Açtım kollarımı bekliyorum.

http://www.kablonet.com.tr/internet/uydunet-tarifeleri TTnet internet için 70, telefon için 25-30 TL alıyordu zaten. Adam gibi de vermiyordu üstelik.  Uydunet kullanıcıları hangi tarifeleri alıyorlar? Ne kadar memnunlar? Aldığım internetin vaad ettiği hızı köküne kadar alacağıma inancım tam. 25 Mbps'in güzel AKK seçenekleri var. 250 güzel gözüktü gözüme. 10 lira daha versem yine 250 GB AKKli 50 Mbps varmış. Servislerde AKK satışı da var, uyku yok hizmeti gibi 00.00-09.00 arası AKK işlememesi gibi seçenekler var. 25 Mbps'in en az AKK'li paketini alıp uyku yok yapmayı düşünmüştüm ilk görünce ama bu saatler dışında da internet kullanırsam babayı alırım dedim.

Sanırım 50 mbps alırım. Aslında gönül 100 diyor ama o kadarına şimdi geçersem heralde ilk 3 ayda internet alemini kuruturum. :lol:

Back
Top Bottom