Gün İçinde Başınızdan Geçen Olaylar V2

Goker

Archduke
WBWF&SNW
Best answers
0
Gün içinde yaşadıklarınızı konuşmanız için artık bu konuyu kullanıyoruz.

dragos

Saat 5'te halı sahaya çağrıldım, 6'da maç başladı, 6:15'te kiraladığım ayakkabı ayağımı vurduğu için maçtan çıktım. Damn!

SlayerFor

dragos said:
Saat 5'te halı sahaya çağrıldım, 6'da maç başladı, 6:15'te kiraladığım ayakkabı ayağımı vurduğu için maçtan çıktım. Damn!
Allah tan benim bir kramponum var hep işime yarıyor.Eskiden okul takımındaydım da hani  :cool:

Senkron

Count
Best answers
0
gta'ya ana bacı sövüp deli gibi twitch'te gta yayını yapan erozbey, "Lol beberuhi oyunu Dota qinqqq xdd" gibi şeyler demişti ve bugün de;

finde

Count
WBWF&SNWVC
Best answers
0
Otobüs ciddi anlamda tıklım tıklımdı değişik olaylar oldu, sanırım kızın biri tarafından fortlandım.

midnight blue

Sergeant Knight
Best answers
0
Findecáno Amandil said:
Otobüs ciddi anlamda tıklım tıklımdı değişik olaylar oldu, sanırım kızın biri tarafından fortlandım.
Marjinal sensin  :iamamoron: Ege de kızlar yazıyo abi

Negatrm

Count
WBWF&SNWVC
Best answers
0
Yeni konu açılmış, güzel ama şu "V2" etiketini kaldırırsınız değil mi? Ayrıca biraz yenilikçi olmak gerek, üyelerin çoğu gün içinde başından geçenleri yazdığı gibi  önceki günlerde yaşadığını ya da sonraki günlerde yaşayacağını da yazıyor.

Bugün gördüğüm rüya çok korkunçtu, Türkçe foruma yeni moderatörler atanmış ve isimleri hatırlayamıyorum. Eskilerin yetkileri tamamen alınmıştı.

Balkes

uu yeni konu

1 haftadır gece 1 civarında yattığım için aksayan uyku düzenimin acısını dün çıkardım. 6 buçuk gibi yatıp sabah yine aynı saatte kalktım. Çok dinlenmiş hissediyorum şu an kendimi.

melun

Banned
WBNWWF&S
Best answers
0
Bugün kandil fakat gusulden süphe diyorum daha dün almıştim anneme ne dersem girebilirim?

profenix

Sergeant Knight
WBNWWF&S
Best answers
0
Kolanın içine sadece bir tane mentos attım fışkırdıktan sonra biraz bekledim ve bir bardağa doldurup içine buz katıp birazını içtim.Ama internetten bulduğum yorumları görünce endişelenmeye başladım,şuana kadar bir şey olmadı.Şimdi bekliyorum ama korkuyorum ya :'( Çok az içmiştim ama.
Edit:Yaklaşık bir saat geçti ölmedim.

Negatrm

Count
WBWF&SNWVC
Best answers
0
Faruk Özkar said:
simdi ne diyipte giriyim acil taktik
Aklıma gelen bir şey yok şu an ama bir bahane bulmadan girersen annen seni öldürebilir ayrıca cenabet cenabet ölürsek direkt cehenneme gidersin.