Yavuz Sultan Selim Han Modu 1513 YAKINDA

Facebook sayfamızı beğendinizmi ? ( anket boş kalmasın ) fb.com/MountBladeHaritaveMod

• Evet

Votes: 57 45.2%
  • Hayır

Votes: 69 54.8%

• Total voters
    126

Users who are viewing this thread

şuan askerler editleniyor .. Devletler eklenecek.. Yeni senaryo yazılacak gelişmeler için facebook sayfamızı beğenin

SosyalMod said:
senaryo düzeltilecek arkadaşlar askerler editleniyor şuanda
Teşekkürler facebook sayfanıda sürekli olarak takip ediyorum. Ancak bir istekte bulunmak istiyorum. Oyunun her yerinde (Giriş resimlerinde,isimlerde) reklam olan modlar gibi olmasın itici duruyor bence. Birde yüklenme esnasında ki fotoğraflar daha kaliteli olabilir bu konuda yardımımı istersen biraz photoshop bilgim var elimden geldiği kadar uğraşırım. :smile:

Oğuz Khan said:
SosyalMod said:
senaryo düzeltilecek arkadaşlar askerler editleniyor şuanda
Teşekkürler facebook sayfanıda sürekli olarak takip ediyorum. Ancak bir istekte bulunmak istiyorum. Oyunun her yerinde (Giriş resimlerinde,isimlerde) reklam olan modlar gibi olmasın itici duruyor bence. Birde yüklenme esnasında ki fotoğraflar daha kaliteli olabilir bu konuda yardımımı istersen biraz photoshop bilgim var elimden geldiği kadar uğraşırım. :smile:

resimleri mesaj olarak atarsanız teşekkür ederim :smile:

Bende Yavuz Sultan Selim'i anlatan tonlarca kitap var. İstediğin zaman ulaş bilgi veririm.

oyunda şöyle bir seçenek olsa kral olarak başlama seçeneği şu devletin kralı olma falan yapabilirmisiniz mesela ben osmanlının adişahı olmak istiyorum seçeneğe tıklayınca ben olucam diyelim öyle bir seçenek yaparsanız çok güzel olur2 seçenek olsun 1 normal başlama 2 kral olarak başlama diye

RuthLeSs44 said:
oyunda şöyle bir seçenek olsa kral olarak başlama seçeneği şu devletin kralı olma falan yapabilirmisiniz mesela ben osmanlının adişahı olmak istiyorum seçeneğe tıklayınca ben olucam diyelim öyle bir seçenek yaparsanız çok güzel olur2 seçenek olsun 1 normal başlama 2 kral olarak başlama diye

Osmanlı padişahı olarak başlarsan modun adını aldığı Yavuz Sultan Selim'e ne olacak?

Baelor said:
RuthLeSs44 said:

Osmanlı padişahı olarak başlarsan modun adını aldığı Yavuz Sultan Selim'e ne olacak?

dediği şey sanırım yavuz sultan selim ismiyle onun itemleriyle onun toprakları , derebeyleriyle başlamak .. Tek kişi bu kodlamayı bitirmem imkansız şimdilik askerleri şehirleri falan ayarlıyım tam sürüme doğru bir ekip toparlıyıp yapmaya çalışırız ..

Eğer Bu Modu Tek Yapmaya Çalışıyorsan Yapmayı Bırak. Modlarla İlgili Bir Bilgim Yok Ama Bu Modu Tek Başına Yapabileceğine Pek İnanmıyorum. Ya Bu Konuyu Kilitle Bir gruba gir orda kendini geliştir. Ya Da Burda kendin grup oluştur. Yoksa Bu Modu Yapmak Baya Bir Uzun Sürer.
Bu Arada Başarılar :smile:

İyi gibi ama daha çok Ülke eklemelisin ve eğer bug varsa onları gidermeye çalış.. Kolay Gelsin

Daha önce söyleyen oldu mu bilmiyorum ama küçük detaylar adlı spoilerdaki ikinci resmi kaldırmanı tavsiye ederim.Çünkü Yavuz Sultan Selim'in resmi değil.Sadece Yavuz Sultan Selim'i kötü göstermiş olursun.O tablonun aslının 18. yüzyılda yapıldığı ortaya çıkmış.
Neyse başarılar...

bu modu bekliyorum sırf şu harita yüüznden ve osmanlının en parlak dönemi ama anadoluda başka devletlermi vardı birde mehter marşları eklesen güzel olur.

Back
Top Bottom