[WB][SP] Hun Senaryosu: Mete Han | İptal!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
mod iptal olacaksa eğer açık kaynak olarak mod dosyalarını yayımlayın hiç değilse  forum bitirsin

Beyler modelleme ve kodlama bilgisi olan biri yardımcı olsun arkadaşa olmıycak böyle ben bilsem 1 dakika durmam

Hun-Göktürk modlarının haritalarına Anadolu'yu eklemekte niye inat ediliyor anlamıyorum. Hunların-Göktürklerin ne alakası var Pontuslarla? Sırf Anadoluyu koyacağım diye Hunları-Göktürkleri asıl ilgilendiren Japonya'yı Kore'yi koymuyorsunuz, Çin'in güney kısmını kesip atıyorsunuz. Hun-Göktürk role playi yapacaksam bana ne Pontus'dan, Rum'dan, Trakya'dan? Korelilerin Koguryo dönemini anlatmak için çektiği bir dizi var, açın izleyin. Hun-Çin-Kore-Japonya arasında dönen politik entrikalar ve savaşlar sizi ilgilendiren. Boşverin Trakya'yı, Anadolu'yu.

Deli Kurt said:
Hun-Göktürk modlarının haritalarına Anadolu'yu eklemekte niye inat ediliyor anlamıyorum. Hunların-Göktürklerin ne alakası var Pontuslarla? Sırf Anadoluyu koyacağım diye Hunları-Göktürkleri asıl ilgilendiren Japonya'yı Kore'yi koymuyorsunuz, Çin'in güney kısmını kesip atıyorsunuz. Hun-Göktürk role playi yapacaksam bana ne Pontus'dan, Rum'dan, Trakya'dan? Korelilerin Koguryo dönemini anlatmak için çektiği bir dizi var, açın izleyin. Hun-Çin-Kore-Japonya arasında dönen politik entrikalar ve savaşlar sizi ilgilendiren. Boşverin Trakya'yı, Anadolu'yu.
Rica etsem isim verir misin?

Modda diploması olucak mı eger diger krallıklarla ticaret savuma saldırı gibi ittifaklar kurabilirsek cok iyi olur .

oktaymf said:
Modda diploması olucak mı eger diger krallıklarla ticaret savuma saldırı gibi ittifaklar kurabilirsek cok iyi olur .
Modun çıkıp çıkmayacağı belli değil sen diplomasi olacak mı diyorsun :grin:

Arkadaşlar üzülerek söylemek zorundayım ki bir haftadır hiçbir sonuç alamadığımdan ötürü modun son kalan ekip üyesi olarak şahsım adına iptal edildiğini bildiriyorum... Kendi emeğimle hazırladığım haritayı "Göktürk - Büyük Selçuklu - Cengiz Han" dönemlerinde geçen modlarda emeğimi değerlendirmeyi düşünüyorum... Emeği geçen herkese teşekkür ederim, sizleri boşuna bekletmenin anlamı yok, hoşça kalın...

Ben gerçekten anlamıyorum. Tamam üniversite,sınav,iş bunlar önemli şeyler de,bir insan günün 24 saatini bunlara ayırmaz ki?
Yani toplam 1 saat bile bu moda zaman ayırılamaz mıydı?
:mad: :meh:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom