[WB][SP] Swords of Shields

Users who are viewing this thread

Önceden Banner Resimlerinin Devamı Geliceğini Söylemiştim Buyrud Devamı
Bannerlar için thick1988'ye teşekkürler

Küçültülmüş Resim
bf.png

Nord'ların Son Kalesi Sargoth un birkaç sahne eşyası

EkranAlintisi.png
fasd.png

fsd.png

Kumar
Galiba En Sevdiğim Kart :grin:
kumr.png

Bazı farklı işaretler
jht.png

At Çiftliği ekleyebilirsin ama çiftlik atları daha pahalı ve iyi olsun
Sancaklar güzel olmuş
Şehirleri değiştiren güzel olur hem harita ikonlarını hemde şehre girince dolastigimiz yerleri tavernasını soyluların olduğu yerleri değiştirebilirsin
Mod yıl olarak bayağı ilerde geçiyor krallar değiştirmeyi unutma hep kral da olmasın prens, kraliçe felan da olabilir ve devlet liderlerinin de ailesi olsun kardeşi kuzeni vb

AsosyalŞövalye said:
At Çiftliği ekleyebilirsin ama çiftlik atları daha pahalı ve iyi olsun
Sancaklar güzel olmuş
Şehirleri değiştiren güzel olur hem harita ikonlarını hemde şehre girince dolastigimiz yerleri tavernasını soyluların olduğu yerleri değiştirebilirsin
Mod yıl olarak bayağı ilerde geçiyor krallar değiştirmeyi unutma hep kral da olmasın prens, kraliçe felan da olabilir ve devlet liderlerinin de ailesi olsun kardeşi kuzeni vb

At çiftliği sanki Light&Darkness da da var dı  :smile: Ama düşünürüm ,

Şehirin bazı yerleri değiştirilmesi özelliklerde de var .

Ve tek Ünvan tabiki Kral Değil genel olarak hepsi gerçekte olan ünvanlar

CosmicAstronaut said:
Mod Rönesans Tablosu tadında olacağa benziyor. Sancaklar benimde hoşuma gitti.

Evet Rönesans ,

Bomba Yenilik Denemesi  :grin: :grin:

Kodları araştırırken bir koddan ilham aldım ve animasyon yapmaya başladım , mesele şu ; bildiğiniz üzere 4 farklı vuruş var , üst , alt , sağ , sol . eğer bu denemem başarılı olursa her yönden 3 - 5 farklı vuruş animasyonu olucak ...

Birazdan ekliyeceğim ankete katılmayı unutmayın ...

Bor-A said:
Abi lütfen şu moda destek gösterin ya valla çok güzel olacağa benziyor ama grafik falan çok eklemeyin yani her pcde oynansın bence

İki farkli şekilde yayınlamayı düşünüyorum biri gelişmiş grafikli diğeri warbandin normal grafikleri

Kro Şovalye said:
Bor-A said:
Abi lütfen şu moda destek gösterin ya valla çok güzel olacağa benziyor ama grafik falan çok eklemeyin yani her pcde oynansın bence

İki farkli şekilde yayınlamayı düşünüyorum biri gelişmiş grafikli diğeri warbandin normal grafikleri
Aslında hem grafikleri güzelleştirip hemde optimizasyonu-performansı iyi yapabilirsin.Mesela Saltanat-ı Selçuklu V3.1'de hem grafikler çok daha iyiydi hem performans mükemmeldi.Aynısı Diplomacy 4 Litdum içinde geçerli onda da iyi grafik-iyi performans vardı.Ve bu modları berbat bir bilgisayar ile denedim.2 farklı şekilde yayınlayacağını söylemişsin.Bunların birinde Native grafikleri kullanmak yerine grafikleri birazcık güzelleştirip onu optimize edebilirsin.Çok anlamam bu işlerden fakat daha güzel olabilir.Ama sen bilirsin ne de olsa senin modun
İyi Forumlar :wink:

GhostWarth said:
Kro Şovalye said:
Bor-A said:

Aslında hem grafikleri güzelleştirip hemde optimizasyonu-performansı iyi yapabilirsin.Mesela Saltanat-ı Selçuklu V3.1'de hem grafikler çok daha iyiydi hem performans mükemmeldi.Aynısı Diplomacy 4 Litdum içinde geçerli onda da iyi grafik-iyi performans vardı.Ve bu modları berbat bir bilgisayar ile denedim.2 farklı şekilde yayınlayacağını söylemişsin.Bunların birinde Native grafikleri kullanmak yerine grafikleri birazcık güzelleştirip onu optimize edebilirsin.Çok anlamam bu işlerden fakat daha güzel olabilir.Ama sen bilirsin ne de olsa senin modun

şöyle mesela birinde kaplamalar 1024x1024 ise diğerin de 2048x2048 yada 4096x4096

Kro Şovalye said:
GhostWarth said:
Kro Şovalye said:
Bor-A said:

şöyle mesela birinde kaplamalar 1024x1024 ise diğerin de 2048x2048 yada 4096x4096
Aynen öyle yapabilirsin.Bence 1.versiyonda=1024x1024  2.versiyonda mümkünse ve çok zorluk çıkarmasa=4096x4096 yapman.Kolay gelsin.

Oyundaki Türk atları (kergit veya sen onun yerine hangi Türk ırkını eklemeyi seçersen) bence daha güçlü olmalı. Türkler tarihte çok iyi binici ve atlarıda en iyi atlar olur. Bunun gibi eski ırkların iyi kullandığı şeyleri diğerlerinden üstün kılabilirsin. Böylelikle oyuna biraz daha gerçekçilik katılabileceğini düşünüyorum. Sana kalmış tabii  :lol:.

turkcuadam said:
Oyundaki Türk atları (kergit veya sen onun yerine hangi Türk ırkını eklemeyi seçersen) bence daha güçlü olmalı. Türkler tarihte çok iyi binici ve atlarıda en iyi atlar olur. Bunun gibi eski ırkların iyi kullandığı şeyleri diğerlerinden üstün kılabilirsin. Böylelikle oyuna biraz daha gerçekçilik katılabileceğini düşünüyorum. Sana kalmış tabii  :lol:.

Her ırkın zaten kendine özgü atları ve at zırhları var zaten , elimden geldiği kadar şartları eşitlemeye çalışıyorum şimdilik böyle ;

Svadya
Atları orta derece hızlı , manevra kabiliyeti orta derece ve dayanıklı
At zırhları ağır metal yada zincirden

Vaegir
Atları yavaş , orta derece manevra kabiliyeti ve en dayanıklısı
At zırhları genelde demir , deri , kürk ve zincirden

Kergit
Atlar en hızlısı , en iyi manevra yapan fakat diğerlerine göre daha az dayanıklı
At zırhları genelde Lordlarda ve Han'da altın / demir den , diğerleri ise kumaştan

Nord
(atlar çok nadir olanlar ise)
Atlar yavaş , manevrası ve dayanıklılığı orta
At zırhları genelde demirdendir ve kemik , kuru kafa ile süslenir

Rodok
(atlar bunda da çok nadir olanlar :wink:
Atlar kergitlerden sonra en hızlısı , manevrası orta ve dayanıklı
At zırhları genelde zincirin üzerine örtülen işlemeli kumaş dandır

Sarranid
Atlar orta derece hızlı , manevra kabiliyeti düşük ve orta derece dayanıklı
At zırhları Sultanın ve lordların ki altın/kadife normal askerlerin
zincir / demir

ki haydutların da atları var onları yazmaya gerek olduğunu düşünmüyorum topraklarında bulundukları topraklardaki devletlerinkine benziyor

Salih ve Dede said:
Modda baya ilerlediğini düşünüyorum.Doğrumudur acaba ?

Ortalama düşünürsek evet , baya ilerleme var ,
başlıktaki yüzde güncel değil onu da söyliyim ;

(% olarak hepsine % yazmaya üşendim  :grin:)
modeller : 98 (üç beş senaryoda rozet falan kaldı yoksa bitti)
bannerlar : 100
sandox kodları kodlar : 50
senaryo : 10
saç/sakal :75
Müzik/Ses =100
Görseller =70

bunların dışında ara yerlere eklemeler de var ;

ayrıyeten ekibe Brave Sir de katıldı , kendisi npc hikayeleri , senaryo , devletlerin hikayeleri ,ve bazı yen, / özel görevlerle ilgilenicek ;

Yoldaşlara da bi el atarsanız çok iyi olur. Aldığımız zaman bazıları soylu olanlar falan daha iyi zırhlı daha güçlü ama daha pahalı olabilir. (Aldığım yoldaşlara item dizmekten bıktım  :lol:).

turkcuadam said:
Yoldaşlara da bi el atarsanız çok iyi olur. Aldığımız zaman bazıları soylu olanlar falan daha iyi zırhlı daha güçlü ama daha pahalı olabilir. (Aldığım yoldaşlara item dizmekten bıktım  :lol:).

merak etme aynı kalmayacak  :razz: :razz: :razz: :razz:

AsosyalŞövalye said:
Hrrrr artık çıksın izin verirsen çıktığı gün facebook grubum da modun reklamını yapacam

kaç kişi var gurupta  :fruity:
              3 Kuruşu Olmadan Ünlü Olma Keyfisi

Back
Top Bottom