[WB][SP] Büyük Selçuklu Devleti Modu (Yayınlandı!! İNDİRME LİNKİ KOYULDU)

Users who are viewing this thread

berkaysonel said:
Ah Oxygen(Massive) tahmin ediyordum senin olduğunu.Şimdi hemen gidip yeni bir dupe hesap açabilirsin.  :???:
eheheehe :grin: bende onun olduğunu tahmin etmiştim avatarida değiştirince anladim :grin:

Bende anlayınca raporladım zaten bu arada kardeşim beta belirli bir mesafe kaydedince hazırlayıp sunmaktır sen askerlerin isimlerini yazmaya bile tenezzül etmemişsin.

IV.Mehmet said:
Orda herşey mevcut beta sürümüdür bu tam sürümünde herşey olacaktır "istemeyen oynamaz"
Sana sormaz kimse oynayabilmek için , yapacaksan öyle trip atmayacaksın.

Black Dead said:
IV.Mehmet said:
Orda herşey mevcut beta sürümüdür bu tam sürümünde herşey olacaktır "istemeyen oynamaz"
Sana sormaz kimse oynayabilmek için , yapacaksan öyle trip atmayacaksın.

bana sorcan oynarken modun sahibi benim ve senin oynamanı istemiyorum çünkü seni sevmiyorum, ha eğer oynarsanda haram olsun.

IV.Mehmet said:
hah küfürmü komiksin çocuk senin modumuzu kıskandığın gibi
:razz: Kıskanıyorum özür dilerim o kadar süper olmuş ki söylüyecek söz bulamıyorum !

M9Xb96.png

Sana acıdığım için geri kalan küfürlerini göstermedim.Senin dinle işin olmaz inan bana oynarsan haram olsun de daha sonra yalan söyle.

Beta berbat şu betadakilerin hepsini 2 saatden kısa süre de yaparım. Bu kadar sürede yapa yapa bunu mu yaptınız ?

Şimdi bana  "bu beta ama" diyeceksin ama Betada olsa insan biraz özenirdi.

berkaysonel said:
Beta berbat şu betadakilerin hepsini 2 saatden kısa süre de yaparım. Bu kadar sürede yapa yapa bunu mu yaptınız ?

Şimdi bana  "bu beta ama" diyeceksin ama Betada olsa insan biraz özenirdi.
Betayı indirmedim ne gibi özellikler var :grin:

Svadya Krallığı Büyük selçuklu olmuş(Diğerleri Aynı), krallıkların rengi değişmiş, Kralın adı değişmiş, tipi değişmiş ve şehirlerin adı değişmiş. Kısacası ilk modlamayı öğrendiğinde yaptığın 2 dakikalık değişiklikler.

Hiç bir özellik yok...Her yere reklamıda dolduru vermiş " MOD YAPTIM ABEYYY" demiş.

Back
Top Bottom