[WB][SP] Swords of Shields

Users who are viewing this thread

Son durum nedir. Kaç haftq kaldı.  Eğer test amaçlı birisi aradan bana link verebilirsin. Dandik donanımda ne kadar performanslı olur diye denerim. Bide cinematic grafik modu yapmazsan olurmu. Hem sesler kötü hem  kastırıyor

kalradyafatihi said:
Son durum nedir. Kaç haftq kaldı.  Eğer test amaçlı birisi aradan bana link verebilirsin. Dandik donanımda ne kadar performanslı olur diye denerim. Bide cinematic grafik modu yapmazsan olurmu. Hem sesler kötü hem  kastırıyor

Kaç hafta kaldığı belli değil ,
Dandik performans  :roll: dürüst olam benimkide dandik bi pc . ve bi kasmada yok  :wink:

Galiba Warband 'ın Öneriler Alt Forumunu epey okumuşun Benim konuları da okumuşun :grin:
Özellikler cidden çok ve çok güzel özellikler var listede, Para kazanmak için değilde zevk için yapılacak olaylar ekleniyor mesela masum köylülerin evlerinden hırsızlık yapmak, çaldıklarının hepsini satsan 2-3 dinar  :grin: , Ama ona da ayar verilebilir, Cahil köylülerden bazılarının evlerinde çok değerli şeyler olur ama köylüler onların değerli olduğunu bilmez ortalığa koyar onu çalarsın mesela 10.000 dinar eder, veya Tarihi eserler olabilir (Ama Eski zamanlarda Tarihi eserler kıymetli miydi pek bilmiyorum, Normal tarihi eşyalar olmaz o yüzden mesela eski Nordland Kralının Tacını buluruz bu Taç Nordland Derebeyleriyle ilişkimizi artırabilir, veya Nordlan Kralına satabiliriz,Yada Nordland Taht Talibi olabiliriz, veya Nordland Taht Talibine bunu götürürsünüz onla beraber ihtilal yaparsınız falan, Böyle değişik -biraz gizli- görevler falan da olabilir) Yada mitolojik eşyalar olabilir, vs.

*Renkli yerleri okusanız yeter üşeniyosanız modla ilgilenenler,

Haydut olunca ara sıra peşimize kelle avcıları takılsın güzel olur bide kelle avcilarını değiştir biraz çapulcu gibilerdi nativede

Bır tavsıye verıcem . Hanı oyunda lordları ve Kralları öldüremıyoruz ya ışte bence bu çok saçma.Şöyle olabılır bır lordu 5 kere bayıltırsak yanı savaşta yenersek o lord ölsün.Kralıda 10 kere bayıltırsak oda ölsün yerıne oğlu yada bır lord geçsın.Inşeallah yaparsın....

Eğer şehirlerin içlerini kaleleri hanları değiştirirsen cihat ve haçlılardan daha güzel olacağa benziyor.Tahminen ne zaman çıkar ? Heyecanla beklediğim 2-3 moddan biri

AsosyalŞövalye said:
Haydut olunca ara sıra peşimize kelle avcıları takılsın güzel olur bide kelle avcilarını değiştir biraz çapulcu gibilerdi nativede

Zaten öyle  :lol:

eneskurtgo said:
Bır tavsıye verıcem . Hanı oyunda lordları ve Kralları öldüremıyoruz ya ışte bence bu çok saçma.Şöyle olabılır bır lordu 5 kere bayıltırsak yanı savaşta yenersek o lord ölsün.Kralıda 10 kere bayıltırsak oda ölsün yerıne oğlu yada bır lord geçsın.Inşeallah yaparsın....

Dediğin çok zor bişey, yapılır mı bilmiyorum

Gökkurt said:
Eğer şehirlerin içlerini kaleleri hanları değiştirirsen cihat ve haçlılardan daha güzel olacağa benziyor.Tahminen ne zaman çıkar ? Heyecanla beklediğim 2-3 moddan biri

Hanlar değişmedi onun dışında her yer değişti
Çıkış tarihide belli değil

Nogay.San said:
Galiba Warband 'ın Öneriler Alt Forumunu epey okumuşun Benim konuları da okumuşun :grin:
Özellikler cidden çok ve çok güzel özellikler var listede, Para kazanmak için değilde zevk için yapılacak olaylar ekleniyor mesela masum köylülerin evlerinden hırsızlık yapmak, çaldıklarının hepsini satsan 2-3 dinar  :grin: , Ama ona da ayar verilebilir, Cahil köylülerden bazılarının evlerinde çok değerli şeyler olur ama köylüler onların değerli olduğunu bilmez ortalığa koyar onu çalarsın mesela 10.000 dinar eder, veya Tarihi eserler olabilir (Ama Eski zamanlarda Tarihi eserler kıymetli miydi pek bilmiyorum, Normal tarihi eşyalar olmaz o yüzden mesela eski Nordland Kralının Tacını buluruz bu Taç Nordland Derebeyleriyle ilişkimizi artırabilir, veya Nordlan Kralına satabiliriz,Yada Nordland Taht Talibi olabiliriz, veya Nordland Taht Talibine bunu götürürsünüz onla beraber ihtilal yaparsınız falan, Böyle değişik -biraz gizli- görevler falan da olabilir) Yada mitolojik eşyalar olabilir, vs.

*Renkli yerleri okusanız yeter üşeniyosanız modla ilgilenenler,

Warband da öneriler diye bir alt bölüm olduğunu senden öğrendim  :lol: tarihi eserler değerli olur mu bilmiyom bence olmaz  :grin: kral tacı falan olabilir ama hani  eski bir comlege ekmek bile alamazsın benje  :grin:

salihbaba32 said:
BEN ZATEN ÖLDÜM AŞKINDAN ÖLDÜM FEYZA

EDİT: AZGADA SULTAN HAKİMİ ÖLDÜRDÜMDE HORTLAMIŞTI ÖYLE BİŞEY YAP

Feyza ne alaka

@Kro Şovalye
Zaten Tarihi eserden kastım öyle çanak çömlek değil, Şöyle :  Eski bir Kralın Kılıcı, Suikaste uğrayıp kafasından vurulan bir Kralın Çatlak Miğferi,
Kergit Tarzı bir Krallıkta Yenilmez çok güçlü bir komutanın sırtından düşüp öldüğü atın Kralı düşürmesine sebep olan Nal mesela,Hatta bu itemin adını da " Yenilmez güçlü Mareşal Asugan Noyanın sırtından düşüp ölmesine ve bunun ardından dağılan ordu sebebiyle Tüm Lordların hezimete uğrayıp mağlub olmasına, Kralın ise esir alınmasına sebep olan atın Noyanı düşürmesine sebep olan Nal" koyabilirsin,
ve
Çömlek 100 küsür Dinar Ekmek(50) ise 30-40 Dinar oluyor genelde :grin:

Nogay.San said:
Kralı düşürmesine sebep olan Nal mesela,Hatta bu itemin adını da " Yenilmez güçlü Mareşal Asugan Noyanın sırtından düşüp ölmesine ve bunun ardından dağılan ordu sebebiyle Tüm Lordların hezimete uğrayıp mağlub olmasına, Kralın ise esir alınmasına sebep olan atın Noyanı düşürmesine sebep olan Nal" koyabilirsin,

Bismillah Bismillah Bismillah , o nası bi isim  :lol: onun dışında eski Zırhlar faln var  :grin:

Oyuna yeraltı mağaraları eklesen nasıl olur hacı içinde haydutlar falan olsun özel eşyalar falan ? saçma değil ama biraz değişik ben hiçbir modda göremedim ilki sen ol bence...

Back
Top Bottom