SP mod önerisi

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Partisan

Sergeant at Arms
Herhalde doğru yere açtım konuyu. Yanlış yerse kusura bakmayın. Neyse soruya geçelim: Şu Warband'in hep MP'sini oynuyorum. Güzel bir mod bulup SP oynamak istiyorum. Öneri sunabilir misiniz? Ama çok abartılı değişiklikler istemiyorum. Örneğin: Star Wars modu tarzı  :smile: Şimdiden teşekkürler...

Kardeş onu ben de biliyorum saol ama gidip de hepsini indirip denemek için zamanım yok. Sizin bildiğiniz güzel varsa önerin diye dedim

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,157351.0.html

Güzel. Ben de onu oynuyorum zaman buldukça.

Yararın olmayacaksa yazma kardeşim. Dalga geçmeye gerek yok.

1257 AD modu vers. 1.134 için diyor ama çalıştırdı. Neyse 1755'i de deneyeyim. Saol AtahanTR

Dalga denizde olur kardeşim, burası TWF ..

v1.142 'nin çalıştırdığı mod sayısı çok sınırlı. Sen diyorsun ki Mod Listesine bakacak zamanım yok. Sana linki verdik. Gereken yardımı yaptık. Senin zamanın yokta bizim neden olsun. Az'a kanaat etmeyi öğrenin biraz ..

Ya adam gibi bir konu açtık kırk yılın başı bir de senle uğraşmayayım!

Partisan said:
Kardeş onu ben de biliyorum saol ama gidip de hepsini indirip denemek için zamanım yok. Sizin bildiğiniz güzel varsa önerin diye dedim

Listeye bakacak zamanım yok diye bir şey çıkmadı ağzımdan. Modları indirip deneyemem dedim. Daha bir şey anlamadan konuyu farklı yerlere çekmeye çalışma. Ben nerede olduğumu da neye kanaat getirmem gerektiğini de biliyorum merak etme. Benim hiçbir şeyim hiçbir insanınkinden daha değerli değildir. Bunu da biliyorum.
Kendini büyük adam falan sandın herhalde. "Az'a kanaat getirmeyi öğrenin biraz" he he lafa bak. Bir de ne öğrenmem gerektiğini söylüyor. Neyse bir daha konu açıp senin gibilerle uğraşmamam gerektiğini öğrendim. Saolasın  :wink:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom