Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

Users who are viewing this thread

Belki yaşı büyük veya evli bir leydiye denk gelmiş olmayasınız, bazılarının kocası savaşta ölüyor veya idam ediyorlar o yüzden dul kalanlar da evlenmiyor diye biliyorum çünkü bende karşılaştım bu durumla, 17-25 yaş arasında ki leydi karakterlerine evlilik teklifi et, standart olarak güney imparatoriçesinin kızı var İra onu tavlamaya çalış derim.

Maalesef kimseye teklif edilmiyor, Ira'yı da denedim. Sanırım oyun hatasına denk geldim. Evlenecek arkadaşlara buradan sesleniyorum! Doğru kişiyi bulmadan teklif etmeyin :smile: Oyun buga giriyor sonra. Benden söylemesi...

beta 1.3 yükledim önce mod crash verdi. Modu sildikten sonra oyundaki kayıtlı oyunlara girince save ler açılmıyor. Yükleye basıyorum olduğu yerde kalıyor. Baştan mı başlamam gerek?

70K dinar verip barıştığım adamlar bana anında tekrar savaş açıyor bu saçma sapan olayı ne zaman fix leyeceksiniz o kadar oynadığım oyun şuan bitti, bari bu kritik hatalar düzelmeden çıkarmasaydınız.

Oyunda bazı beceriler çok hızlı gelişirken bazıları çok zor gelişiyor. Örneğin izcilik, binicilik ve idarecilik çok çabuk artıyor ama atletizm çok yavaş artıyor.

Oyunda bazı beceriler çok hızlı gelişirken bazıları çok zor gelişiyor. Örneğin izcilik, binicilik ve idarecilik çok çabuk artıyor ama atletizm çok yavaş artıyor.
Gelişmesi için kullanman lazım. Arada savaşlarda attan in piyadelerler birlikte depar at gelişir :smile:

Ata hiç binmiyorum ki batanyalı karakter yaptım hep yaya çatışıyorum haritada bile yaya geziyorum ama çok yavaş gelişiyor.
Hadi ya :smile: genelde at tepesinden inilmiyor ondan dedim. Odak veriyor musun peki odak vermeden zor gelişiyor diye biliyorum. Birde odak dolduysa skill point aldığın zaman dayanıklılığa ver.

Hadi ya :smile: genelde at tepesinden inilmiyor ondan dedim. Odak veriyor musun peki odak vermeden zor gelişiyor diye biliyorum. Birde odak dolduysa skill point aldığın zaman dayanıklılığa ver.
5 odağı doldurdum dayanıklılıkta 4 ama attaki gibi hızlı artmıyor. At üstünde adam öldürünce binicilik hızlıca yükseliyordu atletizm zor yükseliyor.

5 odağı doldurdum dayanıklılıkta 4 ama attaki gibi hızlı artmıyor. At üstünde adam öldürünce binicilik hızlıca yükseliyordu atletizm zor yükseliyor.
Evet binicik haritada gezdikçe bile atiyo sen orda bile yaya geziyormuşsun ilginç

Bu kuşatma sırasında merdivene tırmanamayan beyinsiz npc lerin düzeltilmesi lazım, kuşatma kulesi inşa ettim düşman kuleden iniyor düşüyor falan benim adamlar dibinde duruyor.

@CavalryMan Aynen kuşatma kulesinin dibinde sıkışıp kalıyorlar. Peşimden gel diyorum 3 ü 5 ü geliyor diğerleri hala takılıyor köşede duvardan geçmeye çalışıyorlar. Birde mancınığa taş taşıyan elemanlar sürekli bug a giriyor 2 saat koyamıyor taşı sağa sola takılmaktan. Ayrıca demin kale savunmasında kalabalık asker grubuna mancınık atıyorum tam ortalarına düşmesine rağmen koca kaya parçası bir kişi öldürüyor. Kuşatma ve savunma silahlarını da keşke tek bir yere odaklayabilsek çok daha iyi olacak.

@CavalryMan Aynen kuşatma kulesinin dibinde sıkışıp kalıyorlar. Peşimden gel diyorum 3 ü 5 ü geliyor diğerleri hala takılıyor köşede duvardan geçmeye çalışıyorlar. Birde mancınığa taş taşıyan elemanlar sürekli bug a giriyor 2 saat koyamıyor taşı sağa sola takılmaktan. Ayrıca demin kale savunmasında kalabalık asker grubuna mancınık atıyorum tam ortalarına düşmesine rağmen koca kaya parçası bir kişi öldürüyor. Kuşatma ve savunma silahlarını da keşke tek bir yere odaklayabilsek çok daha iyi olacak.
Bence ekibin buna odaklanması lazım, vlandiya lorduyum, sturgiya, battania, kuzey ve güney imparatorluğu yıkıldı, geri kalan krallıklar olarak sürekli savaş halindeyiz ve oyun full kale ve şehir kuşatmalarına döndü ve bu problemden kaynaklı kuşatma yapasım gelmiyor, yapsam da gereksiz kayıplar veriyorum askerlerim kımıldamadığı için okçuların hedefi oluyor.

şehirde beklemeye başladığım an gıda durumu hemen eksilere düşüyor. bu niye oluyor ya? şehirde kalede askerler yerleşimden tüketiyor diyenler gördüm de zaten benim envanterimde envai çeşit yemek var ve beklerken de envanterdeki yemekten gidiyor. böyle bir saçmalık olabilir mi

Envanterdeki eşyalar, birlik tipleri gibi küçük resimler gözükmüyor. Loading simgesi gözüküyor sadece. Eskiden 3-4 saniye loading gözüküp sonrasında açılırdı. Şimdi hiç gözükmüyorlar. 1.2 ile oldu.

beta 1.3 yükledim önce mod crash verdi. Modu sildikten sonra oyundaki kayıtlı oyunlara girince save ler açılmıyor. Yükleye basıyorum olduğu yerde kalıyor. Baştan mı başlamam gerek?
Evet. Tekrar böyle bir şey olmasına karşın yedek almalısın save dosyanı. Beta sürecinde bunlarla çok karşılaşırsın.

Back
Top Bottom