Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

Users who are viewing this thread

Bu konu altında oyun oynarken yaşadığınız oyun içi zorluklar ile alakalı tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Bu konu hakkında yeni başlık açılmasına izin verilmeyecektir.

Örnek:
Saçma gelebilir ama şahsen beni etkileyen birşeyi soylemek istiyorum
Oyundaki at cesitliligini arttiracak misiniz cunku bannerlord 2017 gameplay videosuna baktigimda atlar ve grafikler çok guzel gozukuyor hemen olmasa bile zamanla gelecek mi ?

Ya kusura bakmayın ama en basit şeylerde hala saçmalıklar devam ediyor. Kral olmuşum haritanın yarısını bin bir uğraşla almak üzereyim. Kendimce planım var. Lordlara tımarları düzenli şekilde dağıtmak istiyorum. Bir yeri ele geçiriyorum. Seçim sayfası açılıyor ve aman tanrım neler görüyorum öyle. 10 dan fazla klan var krallığımda ma sadece 3 seçenek var. Üstelik sürekli aynı salak klanlar çıkıyor. Ebe'nin bilmem neyi yani! Düzeltin şunu! Saatlerce oynamışım hala aynı saçmalık.

Merhaba oyunu oynarken sürekli hata veriyor clash report hatası, ben oyunu daha önce güvenli mod hatası vardı düzeltmiyordu oyunu bir süre oynamadım sonra düzeltti ve bir daha olmadı şimdi yine aynı hata mod sıralaması doğru modlar güncel oyun güncel oyunu silip yeniden yükledim, yine düzelmedi modsuz açınca oynanıyor ama modla girince yine hata veriyor ne yapmam lazım kaç video izledim hiçbirisi çözmedi.

Merhaba oyunu oynarken sürekli hata veriyor clash report hatası, ben oyunu daha önce güvenli mod hatası vardı düzeltmiyordu oyunu bir süre oynamadım sonra düzeltti ve bir daha olmadı şimdi yine aynı hata mod sıralaması doğru modlar güncel oyun güncel oyunu silip yeniden yükledim, yine düzelmedi modsuz açınca oynanıyor ama modla girince yine hata veriyor ne yapmam lazım kaç video izledim hiçbirisi çözmedi.
modların birisinde sorun vardır bence.bende geçenlerde aynısını yaşadım,sonra modları tektek aktif ederek denemeye başladım ve modlardan birisinde hata verdigini farkettim.sonra digerlerinin hepsini tekrar açtım,bitek onu kapattım.bidaha hata filan vermedi,kapanmadı hiç.bence modları tektek açarak deneyin bi,sizdede aynıdır belki.

modların birisinde sorun vardır bence.bende geçenlerde aynısını yaşadım,sonra modları tektek aktif ederek denemeye başladım ve modlardan birisinde hata verdigini farkettim.sonra digerlerinin hepsini tekrar açtım,bitek onu kapattım.bidaha hata filan vermedi,kapanmadı hiç.bence modları tektek açarak deneyin bi,sizdede aynıdır belki.
Hocam çok teşekkür ederim, buldum rts moduymuş

Hocam çok teşekkür ederim, buldum rts moduymuş
rica ederim,çözülmesine sevindim.her ne kadar öyle söyleselerde malasef oyun hala tam sürüm olmadıgı için,modlarda sürümden kaynaklı hatalar oluyor.çok büyük ihtimalle tam sürüm çıktıgında bu tarz sorunlarla ugraşmayız ama tam sürümü görmeye ömrümüz yeter mi onu bilemiyorum tabi :grin:

Merhaba ,
Arkadaşlar şimdi savaşta olduğumuz devletlerin lordlarını savaşta yendikten sonra bi süre sonra tekrardan ordu toplayarak geri geliyorlar ve haliyle bu sonsuz döngü yüzünden hiç bir rakip devleti saf dışı bırakamıyorum.

Savaşta yendiğim Lordları idam ettiğimde ise kendi devletim dahil tüm herkesin lordları bana düşman oluyor.

Sorum şu ki rakip lordları nasıl saf dışı bırakabiliriz ? Bir Devleti nasıl yok edebiliriz ?

infaz etmeyip kaleye kitlesen de her türlü kaçıyorlar. Yani oyunda Bir krallığı yok etmek imkansız derecede bişey. Mantıklı bir çözümü yok. Kendi tarafımıza çekmek de aşırı zor sanki

Back
Top Bottom