Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Güzel çizilmiş,tasarlanmış bi istanbul da gezmek iyi olurdu ya da istanbulu şahi topuyla fethetmek :grin:

Dcde şahane birkaç editör karesi gördum. Script mıdır nedir, ortam ince ayarı için bağlantı şablonları kullanmış biri. Bu sayede efso sceneler yapmış. Umarım ön tanımlı olarak bu şablonlar da paylasilip nasıl kullanılacağı da tutoriallarda anlatılır. Haftasonunu 4 göz olarak beklirem.

Umarım TW Forum - Modding discord kanalının, Bannerlord Engine sekmesindeki her bir interaktif bölümündeki her bir entry kontrol edilip; sorun tespitleri/iyilestirilebilir yerler/dokumantasyona eklenecek şeyler/istenenler/yapılan scene-model-vs-ler olarak listelenir/klasorlenir ve bunlar üzerinden gerekli işlemler gerçekleştirilir.

Çok faydalı bilgiler dönüyor bu sekme içerisinde.

• Crash from the "Start Mission" button is fixed. It opens a mounted agent mission.
  • Added a new tool to create a new module within the modding tools. It will populate the module with empty registered files for ease of modding.
  • Modding tools terrain operations crash fixes.
  • Added new checks and better error reporting for mismatched, not located DLL's from mods, both for the base game and the modding tools.
  • Easier overriding for materials and animation clips added to the right-click menu to the assets in Resource Browser. "Create Override" creates an override for those assets in the selected new module. You do not need to create an empty resource with the same name and change the properties to be same with the overridden resource.

500 mb güncelleme ile mod toollarda değişiklikler bunlar

tebrik ediyorum, başarılarınızın devamını diliyorum.
gerçekten çok hoş olmuş top her santimi nasıl detaylı uğraşılarak yapılıyor çok beğendim beceriklisiniz Allah yolunuzu açık etsin.

Elinize sağlık hocam çok güzel olmuş

Teşekkür ederim arkadaşlar.. Sword & Musket modunda şu ana kadar Mod Araçlarında üniforma testlerini başarıyla gerçekleştirdik çok şükür. Bir yandan ekibimizde ki modelleme yapan arkadaşlarımız modellerini yaparken bir yandan aşırı komplike olan modelleri mod araçlarında nasıl ekleyeceklerini düşünüyorlar. Birde işin en kötü kısmı Mod Araçlarında iskelet olayı pek iyi olmadığından Blender ile yapıyoruz. Bir arkadaşımız musket-tüfek yapayım derken, bir arkadaşımız piştov yapıyor diğerleri de üniforma yapıyorlar. Kılıç ve Bayonet yapanlar da var elbette.

Düzenli bir şekilde çalışıyoruz, bir yandan araştırmalarımızda fikir de alıyoruz. Çünkü hem Singleplayer hemde Multiplayer olacak. İlk hedefimiz Multiplayer, o yüzden cümlelerimi bitirmeden önce size burada bir güzellik paylaşayım :wink:

Flintlock_-_Double_Barrel_Pistol.png

Flintlock_Seven_Barrel.png

Discord kanalımızı da size paylaştım. Hepinizi bekliyorum.

Sword & Musket
  • Public Group
  • 181
  • 9
  • 0
Singleplayer and Multiplayer Mod Project that aims to reflect the era of the Napoleonic Wars.

Teşekkür ederim arkadaşlar.. Sword & Musket modunda şu ana kadar Mod Araçlarında üniforma testlerini başarıyla gerçekleştirdik çok şükür. Bir yandan ekibimizde ki modelleme yapan arkadaşlarımız modellerini yaparken bir yandan aşırı komplike olan modelleri mod araçlarında nasıl ekleyeceklerini düşünüyorlar. Birde işin en kötü kısmı Mod Araçlarında iskelet olayı pek iyi olmadığından Blender ile yapıyoruz. Bir arkadaşımız musket-tüfek yapayım derken, bir arkadaşımız piştov yapıyor diğerleri de üniforma yapıyorlar. Kılıç ve Bayonet yapanlar da var elbette.

Düzenli bir şekilde çalışıyoruz, bir yandan araştırmalarımızda fikir de alıyoruz. Çünkü hem Singleplayer hemde Multiplayer olacak. İlk hedefimiz Multiplayer, o yüzden cümlelerimi bitirmeden önce size burada bir güzellik paylaşayım :wink:

Flintlock_-_Double_Barrel_Pistol.png

Flintlock_Seven_Barrel.png

Discord kanalımızı da size paylaştım. Hepinizi bekliyorum.

Sword & Musket
  • Public Group
  • 181
  • 9
  • 0
Singleplayer and Multiplayer Mod Project that aims to reflect the era of the Napoleonic Wars.
Tüm ekibe kolay gelsin. Umarım oynamak nasip olur.

Back
Top Bottom