Mod Ekibi Toplama Başlığı

Users who are viewing this thread

Ben mod hayatımda hic yapmaadım ama kılıc tasarlayabiliyorum wings 3d ile müthiş kılıclar yaptım ama bir türlü oyuna eklemeyi ve kaplamayı bilmedigim icin kısacası yardım edin bende mod yapımında sizlere yardım edebilirm . belki :grin:

doğru söylüyonda kaplama ögretecek birini araıyorum kılıc modellemede 1 2 tane iyi yaptıgım bir kılc var onları kaplayamadım oyuna eklemyi bilmiyorum

Mod ekibim için adam aramaktayım.İşte konumuz:

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,248567.0.html

2Roll said:
Mod ekibim için adam aramaktayım.İşte konumuz:

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,248567.0.html
Beni alabilirsin mod konusunu okudum ve beğendim arkadaşımla bazı modlara girip becerilerimizi ilerletmek istiyoruz sonrada mod açmak.Arkadaşım kodcudur onununbecerilerini garanti edemem ama kaplamayı hızlı yapacağım konusunda garanti verebilirim giderekte gelişiyrum beni veya bizi moda almak istermisin.

Selam Arkadaşlar Ben Mod Yapmak İstiyorum. Modun Yapımına 01.11.12 de Başlayacağım. Modda'ki Özellikler;

1. En Az 25-30 ülke.
2. Mancınık.
3. Diplomasinin Çok Geniş Olması. (İttifak, Ticaret, Kale Verme veya İsteme, Haraç İsteme, Devletler Arası Bağlılık Yemini
vb.)
4. Her Ülkeye 4-5 Şehir. Bazılarına 7-8.
5. Her Ülkeye Özel Birimler.
6. Savaş Haritası. (Aşırı Büyük)
7. Gemi Ticareti ve Savaşı.
8. Oyunun Tümü Türkçe Olması.
9. Yeni Zırhlar Kılıçlar Şehir Kale ve Köy.
10. Yeni Konuşmalar.
11. Adamlarının Canlarının Gözükmesi.
12. Ateşli Ok.
13. Mound And Blade Fire And Sword'aki Bir Çok Özellik.
14. Ateşli Silah ve Toplar.
15. Şehir ve Kale Kuşatma Yerleri Tamamiyle Değişmesi.
16. Kuşatma Yerinde 5-6 Merdiven Yada 2-3 Yürüyen Kule Yada Belki Kuşatma Savaşında Mancınık Yada Toplarla Kırılabilen Duvarlar.
17. Savaş Esnasında Harita Gözükmesi. (Belki)
18. Yeni Bayraklar.
19. Binek Olarak Fil, Deve ve Eşşek.
20. Her Ülkede 5 Meraşel Seçimi.(Nedeni İse Ülke Çok Büyüdügünde Savunma Amaçlı)
21. Köylere Asker Koyabilme.
22. Devriyeler.
23. Yeni Yoldaşlar.
24. Modda hristiyan, İslam, Şintoizm ve hinduizm Dinleri Olacak.
25. Haçlı (hristiyanlık) ve Hilalli(İslam) Seferleri Olucak.(Seferleri Papa Devletletin Yaptığı Gibi Sanmayın. Devletler Kendi Aralarında Anlaşarak)
26. İstila.
27. Boss Kale ve Yaratıklar.
28. Köyler Bir Kale yada Şehire Bağlı Olmayacak. Sadece Köyüde Fetih Edebileceksiniz.(Oluyorsa)
29. Asker Gelişimleri Zor ve Geliştirmeler de Fazla Para Alınacak.
30. Soylu İsimlerinin Tamamen Değişmesi.
31. Normal Soylular Kendilerine Ülke Kurabilecekler.
32. Bir Ülkeye Bağlı Olduğunuzda O Ülkeye İsyan Edebilirsiniz. (Bir Kale Ele Geçirdin ve Han Sana Onu Verdiği Zaman, Diğer Soylularla İş Birliği Kurup Devlete İsyan Etme vb.)
33. Başlangıçta Ülke Büyüklüğüne Göre Soylu Sayısı.
34. Yeni Görevler.
35. Yeni Aktiviteler.
36. Ve Daha Çok Şey.

Mod Ekibi

1. SultanSametHan          = Moda Adam Bulmak Ve Yönetmek (Başka Bir Bilgim Yok)
2.Muthven                        = Tarihçimiz.

Mod Ekibi Bu Kadar. Modda  Profesyonel ve tecrübeli Modcular lazım.  Katılmak İstiyorsanız Mesaj Atın Yeter.

Böyle bir yere gitmeniz zor. Önce bir şeyler öğrenin ki adam toplayabilecek kadar yenilik yapabilesiniz.

2Roll said:
Böyle bir yere gitmeniz zor. Önce bir şeyler öğrenin ki adam toplayabilecek kadar yenilik yapabilesiniz.

Kardeş Sen Ne Biliyorsun ki Konuşuyorsun. Ben En Azından Denemeye Çalışıyorum. Eğer Çok Biliyorsan Gel Yardım Et.

Çok hayal dünyasında yaşıyorsunuz hacı siz. Warband modül sistemi bi tanıyın edin, ondan sonra bu hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye çalışırsınız. Ayrıca adam mod yapıyor ve bu yüzden konuşuyor. İmzasına falan bir gözün çarpsaymış iyi olurdu.

coentrao said:
Çok hayal dünyasında yaşıyorsunuz hacı siz. Warband modül sistemi bi tanıyın edin, ondan sonra bu hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye çalışırsınız. Ayrıca adam mod yapıyor ve bu yüzden konuşuyor. İmzasına falan bir gözün çarpsaymış iyi olurdu.

Arkadaşım Tabi Gördük Adamın İmzasını. Kendi Modunu Bitirip Benim Moduma Başlaması İçin Gaza Getirmeye Çalışıyorduk :grin:

SultanSametHan said:
2Roll said:

Kardeş Sen Ne Biliyorsun ki Konuşuyorsun. Ben En Azından Denemeye Çalışıyorum. Eğer Çok Biliyorsan Gel Yardım Et.

Ben kolay gaza gelmem hacı :grin: Ama haklısınız henüz yeniyim o yüzden de asla övünmem ayrıca yetenekli olsaydım da bu beni diğer üyelerden ayırmazdı.

Modelleme konusunda adam arıyanlar bana pm den ulasabilir çok güzel zırh kılıç kalkan modellerim miğferdede fena sayılmam kaplamada okadar iyi değilim acil durumlarda bir el atarım.

Bozaciiii said:
Modelleme konusunda adam arıyanlar bana pm den ulasabilir çok güzel zırh kılıç kalkan modellerim miğferdede fena sayılmam kaplamada okadar iyi değilim acil durumlarda bir el atarım.
Göstereydin eyidi.

Bozaciiii said:
Ne tür bişi istiyosun hangi dönem aralığına ait veya fantastik türk islam yada avrupai asyalı
Çalışma göstericeksin, ne olduğu fark etmez. Yani konuya "ben yapabiliyom!11" yazarsan insanlar pek bakmayabilir ama önceki çalışmalarını koyarsan ve iyiyse rahatça ekip bulursun.

Back
Top Bottom