Mod Ekibi Toplama Başlığı

Users who are viewing this thread

beyler ben kararlıyım mod yapacağım  :mrgreen:  bana destek olmak isteyen varsa ulaşsın ben harita işini hallediyorum 1 haftaya kadar adam edicem haritayı diğer bölümler 3d,kaplama,modellemeci falan varsa ulaşsın bana

Mod için adam arıyorsanız yardım edebilirim tweakmb item editor troop editör party editör vs hepsini kullanabiliyorum modelleme bilgim var

Bir mod fikrim var Mod hakkında bilgi almak için bana ö.m den mesaj atın Tecrübe kazanmak isteyenleri bekliyoruz ben kodcuyum onun için oyunda bayağı eklenti olcak Kale inşa etme Ateşli oklar Deniz savaşları Gibi gibi

Osmanlı Balkanların fethine Osp veya Kendisi harita yapabilecek adam aranıyor yoksa ben el atıcam ama işlerim var ! Acil Lazım bana ulaşın.

arkadaşlar benim dalım biraz farklı  :cool: Trailer, teaser yaparım yani bir videocuyum diyebilirm profösyönel'e yakınım.
sony vegas pro ile 3yıldır video yapıyorum...

Araştırmacı arayan varsa,yardım edebilirim.Modun konusuna göre zırh ve silah bulabilirim.Ö.M. atınnnn :cool:

Derin tarih bilgim, advanced seviyesinde ingilizcem war rahatlıkla wings 3d den model yaparım
Senaryo yazarım

Bi moda katılmak istiyorum iş ciddi olursa telefonumu da veririm

Not:sad:şuana kadar hiçbir modda çalışmadım bu ilk deneyimim olacak inşallah  :wink: )

Caliph said:
Safari6364 said:
Derin tarih bilgim, advanced seviyesinde ingilizcem war rahatlıkla wings 3d den model yaparım
Senaryo yazarım

Yapabildiklerin güzel. Alırlar seni birkaç güne. CV biraz kötü gibi o da kabaracak inşallah. :smile:

İnşallah  :smile:

Arkadaşlar mod için kaplamacı,modellemeci,araştırmacı veya bannerci arayan varsa pm.(Henüz hiç bir modda çalışmadım)

Yeni çıkacak modlar için senaryo yazabilirim.Ayrıca araştırmacı olarak zırh,silah vs. bulabilirim.Son olarak modunuzun tarihle ilgisi varsa bayağı yardım edebilirim.

darkfatih said:
MOd için kodcu aranır acilll

Kodcudan bahsederken, profesyonel bir kodcu arıyorsan, aramızda profesyonel sayılabilecek 3-4 tane kodcu var.

Kodcudan bahsederken, oyuna item eklesin troop ismi değiştirsin diye arıyorsan, bunu yapabileceğin programlar var.

Back
Top Bottom