Forumu Bırakıyorum! - Foruma Geri Dönüyorum! - Foruma Ara Veriyorum!

Users who are viewing this thread

Bu foruma giriyorum arada bilgi paylaşıyorum.bu oyunu seviyorum. Geyik muhabbeti yapmıyorum.
Dün canım sıkıldı bende konu dışına birşeyler karalıyayım dedim ama yaptığıma yapacağıma bin pişman oldum.
Bir çoğunun burnu bir karış havada. Kendini birşey sanan insancıklar var. boşuna foruma katılıp bunlarla uğraşmaya değmez.

40 yaşına girmeme aylar kaldı. 2-3 tane bebe için küfür etmeye değmez dedim. forumdan uzak durmaya karar verdim..

saygılarımla.

Bir süredir foruma girmiyordum,iyi yapmışım.Son zamanlarda ortaya çıkan forum ağaları,her konuya mantıklı birşeyler yazıp kendini ön planda tutmak isteyen ve sanki forumun ihtiyar bilgesi gibi davranan insanlar üzerine birde mod projemizin bana göre iptal olması beni forumdan iyice soğuttu.

Biraz ara vermek gerektiğinin farkına vardım.Biraz dediysem süresi hiç belli olmaz,hepiniz kendinize iyi bakın.Görüşmek üzere...

Beni hatırlarsınız belki ben HaiduT.M&B'den canım sıkılmıştı.Kendi isteğimle forumdan ban yemiştim.Başka oyunlara başladım fakat hiçbiri M&B'in yerini tutmadı.Ben de oyuna ve fıoruma geri döndüm.Umarım foruma dönmemin sizin ve admin arkadaşlarım için sakıncası yoktur.  :smile:

foruma uzun bir süre ara veriyorum.hesap dondurma falan olsaydı yaparıdmda işte neyse görüşürüz artık ileride.

Forumu bırakıyorum, "kleidophoros" burdan defolup gidene kadar da dönmeye niyetim yok, haydi eyvallah.

evvvet geri geldim. damanızda kaldıydı di mi dadım. ama hemen sevinmeyin dönüşümle birlikte farklı bir uygar da benle geldi. evet şizofreni başladı bende neyse tatil boyunca günde 10 saat dedeleri okudum haliyle değişiklikler oldu o yüzden aptallaşabilirim hoş görün özellikle çok sevdiğim yönetim insanları biraz tolerans gösterin noluğ. neyse zaten izlenimlerime göre forum ölmeye yüz tutmuş en azından benim sevdiğim eski forum ölüyor. her taraf ccc'ci ergenlerle dolmuş o yüzden döndüm ama dönüşüm iyi olmadı. neyse işte öyle siz devam edin gençler.

özet: geldim, gidiyorum.
bunları okuduysan hayatından 10 dk ya yakın bir süre heba oldu. önemli değil yane aslında

merhba beyler nasılsınız ? nisandan bu yana foruma giremiyordum mağlum üniversite sınavları vesayre vesayre derken bilgisayrı bile unutmuşum ya..!! :grin: (: şimdilerhde rahatım hamdolsun aktiflik göstercem eylülde üniversite felan başlıyo oaaralar belki giremiyebiliriM

hayding selametle,foruma ve oyuna uzun bi ara veriyorum:smile: döndüğümde umarım bugları giderilmiş daha eğlenceli bi warband bulurum.

ayriyetten;

mod yapımcılarınada başarılar...

Son Dakika!
Hacuhüsref'de şafak baskını!

http://www.izlesene.com/video/komik-videolar-okuyom-ben-ya/2094675

DreadShadow said:
Yeniden Foruma dönüş yapıyorum. Sizinle olmaktan yine mutluyum.
:smile:
Swordmaster said:
Görüşürüz beyler.
:sad:
ShadoWalker said:
Selamun Aleykum Arkadaşlar! 2 ay aradan sonra foruma geri döndüm... Ama tam değil  :neutral: ara sıra gireriç artık.
:neutral:
Bende döndüm, hayırlısı.

Görüşürüz Taleworlds ahalisi. Belki güncellemelelerin getirdiklerine bakmak için uğrayabilirim. Kendinize iyi bakın.

Back
Top Bottom