Forumu Bırakıyorum! - Foruma Geri Dönüyorum! - Foruma Ara Veriyorum!

batu6000

Knight
WB
Best answers
0
forumdan bu aralar soğuduğum için 2-3 hafta ara veriyorum
2-3 hafta içinde sadece arada foruma bakarım kısmen

Ativan

Grandmaster Knight
M&BWB
Best answers
0
Bu konu çok güzel olmuş.

Günün anlam ve önemine uygun olarak bi ileti atayım dedim.

enes46

Yaklaşık 7,5 ay sonra ilk mesajım. Belki unutmuşsunuzdur bile beni  :smile:

uygar95

Knight at Arms
WB
Best answers
0
evet canlarım geri geldim haberiniz ola özlemediğinizi biliyorum bende zaten pek özlemedim sizi  :mrgreen: yani muhabbete devam

lordum_ediz

izmir'e gideceğim için uzun bi süre foruma giremeyeceğim. ne zaman döneceğimi bilmiyorum.

Player09

Knight at Arms
Best answers
0
Yarın İstanbul'a gidiyorum. Sonisphere festivali bittikten sonra 28'inde İzmir'e döneceğim. 29'unda İtalya'ya gidiyorum. 7'sinde İzmir'e döneceğim.

Kısacası yarından 7'sine kadar yokum. 2 Hafta olmayacağım.

plaka1

Sergeant Knight
Best answers
0
Forum döndüm. Eskisi kadar aktif olamasam da aktif olmaya çalışacağım.

Kleidophoros

Marquis
M&BWBVC
Best answers
0
Sonisphere'e gidiyorum, sonra da kazıya, bir süre pek ortalarda olmayacağım. Ama "Diğer üyelere çevrimiçi durumumu göster" seçeneği işaretli değil, konuda +1 Gizli görürseniz, tüyün! :lol:

Kaltarihel

Baron
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
0
Kleidophoros said:
Sonisphere'e gidiyorum, sonra da kazıya, bir süre pek ortalarda olmayacağım. Ama "Diğer üyelere çevrimiçi durumumu göster" seçeneği işaretli değil, konuda +1 Gizli görürseniz, tüyün! :lol:
Beşiktaş'ta internet kafe çok götürürüm ben seni  :twisted:

Bende sonisphere dolayısıyla Cumartesi-Pazar yokum cuma buralardayım sınavım var  :smile:

Player09

Knight at Arms
Best answers
0
İstanbul'a en son 3 sene önce gitmiştim. Konserden gezinmeye pek vaktim olmayacak. Hiçbir grubu kaçırmak istemiyorum. Ama bazı gruplarında hiçbir parçasını bilmiyorum. Mesela Foma'nın sadece 1 parçasını dinlemiştim.

Bugün saat 6 uçağına bineceğim :smile: