Forumu Bırakıyorum! - Foruma Geri Dönüyorum! - Foruma Ara Veriyorum!

Users who are viewing this thread

Selam Arkadaşlar,

Bu 2 hafta içerisinde, geçirdiğim birkaç üzücü olay nedeni ile foruma ve internet dünyasına ara vermek durumundayım. Haber veremediğim, tanıdığım tanımadığım bütün arkadaşlarımdan özür dilerim.

Görüşmek üzere

İyi Oyunlar.

evet arkadaşlar aslında dönmemek üzere veda etmiştim buraya ama insanlık işte geri geldim, gerçi eskisi kadar zevk alır mıyım, emin değilim, neyse sözü uzatmıyorum hoş buldum diyorum

bir dahaki dönüşüme kadar forumu terkediyorum :grin: (1 saat olabilir 2 dk olabilir 1 saniye bile olabilir.Bellimi Olur)

Forumu 1 hafta önce bıraktım fakat şimdi yazıyorum.(Konulara yazı yazmadığımdan anlamışsınızdır)
İnterneti kapattırdığım için forumu da bırakıyorum.İnterneti kapatmak benim yararıma da oldu.Elimdeki 10 gblık ingilizce 3ds max derslerini çevirip hem ingilizceme katkı sağlayacağım ve de 3ds max ile ilgili en ufak bilgiyi bile öğreneceğim.7-8 ay sonra belki geri dönerim o zaman über modellemelerim ile tanışırsınız :smile:

Hade sağlıcakla.

ŞÖVOLYE EqE said:
efsane geri döndümmmmm :wink: :wink: İ'AM BACK EFSANE ŞÖVALYE EqE!!! :smile:

facepalm.jpg

Ayrıca hiç belli olmayabilir ama sanırım bir ara yaza kadar giriş yapmamaya başlayabilirim.  :sad:
SBS fındık fıstık yüzünden falan.

ŞÖVOLYE EqE said:
efsane geri döndümmmmm :wink: :wink: İ'AM BACK EFSANE ŞÖVALYE EqE!!! :smile:

Offf desenize velet geri döndü. :cry: Sırf bu yüzden forumu bırakabilirim. :cry: Neyse bırakma ihtimalim var arada girer bakarım bir kaç yorum atar çıkarım kib.

Dönem bitene kadar foruma ara veriyorum.Herkese iyi eğlenceler.

Hayır vermiyorum vazgeçtim  :mrgreen:

Back
Top Bottom