Forumu Bırakıyorum! - Foruma Geri Dönüyorum! - Foruma Ara Veriyorum!

Users who are viewing this thread

Kaç sene oldu kim bilir nereden geldiyse bir anda aklıma geldi buralar. Çok değişmiş ama yolu bulana kadar üç kez kayboldum. Kim kaldı eski toprak var mı tanıdık birileri. talemnar abimiz yazmış yukarıda profil fotoğrafından hatırladım 20 senedir değişmedi o. Herkese selam olsun ara ara bakarım yine.

Herkese selam,
Uzun aradan sonra girip bir selam vereyim dedim. Blood in the West modunun sahibi olarak tekrar aktif olmaya çalışacağım. Herkese iyi forumlar

Ortaokuldan beri arasında olduğum ve takribi 4 yıl geçirdiğim Warband topluluğuna ve foruma geri dönmeye karar verdim. Buralarda cok sey değişmiş, community de forumda mezarlığa dönmüş ama bir fatiha okuruz en azından :grin: Eski sildiğim hesabımın adı Youssef idi, her ne kadar fazla etkileşime girmesemde hatılayan cıkar belki :grin: Neyse herkese tekrardan selamlar.

Kalgay bey adıyla ergenliğini burada geçirmiş bir arkadaş olarak hesabımı silmiştim. Sonra pişman olup yeni hesap açsam da eski aktifliği koruyamadım. Eski günlere yad için bir süre buradayım.

En son ne zaman geldiğimi dahi hatırlamadığım ama ortamını çok özlediğim foruma geri döndüm. Türkçe Forum'u eski şaşalı günlerine geri döndüreceğim :smile:

En son 2014 yılında yine bu başlığa "foruma döndüm" yazdıktan sonra 9 yıl hiçbir faaliyette bulunmamışım :smile: Bu sefer de yine önceki sefer gibi sadece "döndüm" demekle yetinip foruma devam edemeyeceğim bir sürece mi giriyorum bilmiyorum; ama sanırım yine de buralarda olduğumu ifade etmek istiyorum. Foruma kaydolduğum günden bu yana 15 yıl geçmiş, bir zamanlar her gün konuştuğum hiçkimse buralarda değildir artık o yüzden halihazırda burada olanlara selam olsun :smile:

Back
Top Bottom