e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

Users who are viewing this thread

Savaştaki ve haritadaki droplar azalmış, çok nadir yaşamaya başladım ancak şimdide çok sık crash yemeye başladı oyun.
e1.2.0 Betasını hemen yüklemenizi tavsiye etmiyorum en azından mini düzeltme yaması gelene kadar.

Şu anda biraz yoğunum arkadaşlar, en kısa zamanda beta yamasının çevirisini yapıp paylaşacağım, tahminen en geç akşama doğru bitmiş olur.

1.1.0'ı Betada oynadıktan sonra normal sürüm 1.1.0'a dönmek istedim. Hem eski oyunumda, hem denemek için yeni başlattığım oyunda envanter ve birlik ekranlarındaki küçük resimler yüklenemiyor.

edit: beta 1.2.0'ı yükledim onda görünüyorlar.

Last edited:
1.1.0'ı Betada oynadıktan sonra normal sürüm 1.1.0'a dönmek istedim. Hem eski oyunumda, hem denemek için yeni başlattığım oyunda envanter ve birlik ekranlarındaki küçük resimler yüklenemiyor.

edit: beta 1.2.0'ı yükledim onda görünüyorlar.
hocam kayıtlarınızda betada kullandığınız saveler varsa onları silin beta kullanırkende normal saveleri kullanmayın

Sürümler
Yerel: e1.2.0
SandboxCore: e1.2.0
Korumalı alan: e1.2.0
Hikaye modu: e1.2.0
CustomBattle: e1.2.0

Tek oyuncu
Çökmeler

Montaj değiştirilirken bir binicinin sürücüsüne erişilmesinden kaynaklanan bir çökme düzeltildi.
Mahkum kahramanları infaz edilirken meydana gelen bir çökme düzeltildi.
Verim

Kullanıcı arayüzünde bazı bellek sızıntıları çözülerek VRAM kullanımı azaltıldı.
Bazı görevlerdeki ani artışlar düzeltildi.
Dünya haritası için küçük GPU bellek kullanımı azaltma.
Kaydet ve Yükle

Eski sürüm savegames yüklenirken Yetenek Düzeyi korunur.
yerelleştirme

Geleneksel Çince eklendi.
Bazı dilbilgisi hataları düzeltildi ve bazı yazım hataları düzeltildi.
Türkçe ve Basitleştirilmiş Çince çeviriler için iyileştirmeler, ilaveler ve düzeltmeler.
Sanat

AI için kaçış noktaları savaş alanlarına eklendi.
Yanlış yerleştirilmiş dokular düzeltildi ve mağaza standlarına daha iyi görünümlü elemanlar eklendi.
Aserai köylerinden birinde bazı görsel sorunlar düzeltildi.
Vlandian Vanguard kalkan bayrağı sorunu düzeltildi.
Flora üzerinde kan oluşturulurken ortaya çıkan bazı görsel hatalar düzeltildi.
Üretim için üç yeni ürün eklendi - kılıçlar için bir kın ve mızraklar için iki bıçak.
Eşya işçiliği ile ilgili bazı sorunlar düzeltildi.
UI

Oynatıcıya gösterilmeden harita bildirimlerinin bazen kaybolduğu bir hata düzeltildi.
Savaşlar ve Kuşatmalar

Düşmanları yağmalarken, artık öğenin varsayılan değeri çok düşük veya çok yüksekse, sistemin bir değiştiriciye sahip bir öğe sağlaması mümkündür.
Füzeler ? :grin: artık kuşatma merdivenlerinin basamakları arasından geçebiliyor.
Cesetler ve atılan kayalar, altındaki varlık yok edildikten sonra silinmeme sorunu düzeltildi.
AI ile mücadele

Eğer oyuncu bir tarafa (kuşatma görevi sırasında ayrı bir müttefik ekip olarak) yardım ediyorsa, kuşatmalardaki AI'nın beklenmedik bir şekilde hareket etmesine ve muhtemelen çökmelere neden olmasına neden olan kritik bir hata düzeltildi.
AI yol bulmanın statikten dinamik navmeshes'e doğru hareket ederken neredeyse her zaman yolunu sıfırlamasına neden olan ve performans sorunlarına ve ajanların kuşatma kulelerine doğru tırmanamadığına neden olan kritik bir hata düzeltildi.
Görev davranışlarının yanlış sıralanması, bir ekip komutanının ordu kuşatmalarının “liderlik için formasyon seçme” aşamasında seçiminin kaldırılmasına neden oldu. Bu düzeltildi.
Bir kuşatmadaki koçla koç ile dış kapıyı kırdıktan sonra iç kapıya saldırması gereken AI, merdivenlerin üzerinden kalenin içine koşmaya çalıştı çünkü kapının ters tarafını seçip kapıya saldıranları takviye etmeyi beklediler. bir böcek. Bu düzeltildi.
Özellikle orduların birbirinden uzak olduğu ve geri çekilme emri verildiğinde ajanların düşmana doğru koşmasına neden olan bir hata düzeltildi.
Yapay zeka tarafından, özellikle kuşatmalarda, yapmaya çalıştıkları kararları etkilemeden performans sorunlarına neden olan gereksiz yol bulma çağrıları kaldırıldı.
Karakter Geliştirme Sistemi

Skill XP artış formülü 10 + beceri seviyesine değiştirildi.
Karakter oluşturmada, erkek ve sırttan kadına geçişin tüm sakal ve diğer sadece erkek özelliklerini sıfırlaması sorunu düzeltildi.
Klan ve Parti

Yoldaşlar şimdi değiştiricilere sahip ucuz ürünlerle geliyor, bu yüzden işe alımları daha kolay.
Ekonomi ve Ticaret

Yüksek seviye zırhlar artık kasabalarda üretiliyor ve bazen pazarda bulunabilir.
Üretmek

Hazırlanan öğelerin oluşturma sırasında daha sonra farklı istatistiklere sahip olabileceği bir hata düzeltildi.
Bir oyundan yüklendiğinde, hazırlanmış öğelerin istatistiklerde değişiklik kaybetmesine neden olan bir hata düzeltildi.
Yerleşim Eylemleri (Kasaba, Köy, Kale ve Saklanma)

İnşaatı artırmak artık x2 inşaat hızı yerine 50 inşaat ekliyor
Arkadaşlarından kendilerini aramasını veya köylülerden yakınlarımızdaki arkadaşlarımızı aramasını istemek sorunu düzeltildi.
Yerleşim projesinin tamamlanma süresini negatif yapan bir hata düzeltildi.
Görevler ve Sorunlar

Aile Feud arayışı ile ilgili düzeltmeler / geliştirmeler.
Hatalar
Kaydet ve Yükle sonrasında görev diyaloglarının kaybolmasına neden olan bir hata düzeltildi.
NPC görevinin hedef köyde ortaya çıkmamasına neden olan bir hata düzeltildi.
İyileştirmeler
Bazı diyalog metinleri eklendi / değiştirildi.
Bazı günlük girişleri eklendi / değiştirildi.
Oyuncu görev NPC'sini partisinden çıkarırsa görev başarısız olur.
Aramızdaki Casus (Casus Parti) ile ilgili düzeltmeler / iyileştirmeler.
Genel
Görev başlığı "Aramızdaki Casus" olarak değiştirildi
Şu andan itibaren oyuncular görev veren bir ordunun içinde olsa bile görevi aktive edebilir.
Düzeltmeler
Casus adayların yüz anahtarlarını değiştiren bir hata düzeltildi.
Casusla düello yaparken UI sağlık çubuğunun oyuncu için yanlış değerler göstermesine neden olan bir hata düzeltildi.
Oyunu ilgili yerleşime kaydedip yüklerken casus adaylarının kaybolmasına neden olan bir hata düzeltildi.
İyileştirmeler
Casus oyuncunun becerilerine göre büyüyecek.
Casus için daha iyi savaş ekipmanları eklendi.
Bazı diyalog metinleri eklendi / değiştirildi.
Kasaba halkının oyuncu ipuçları vermesi için randomizasyon parametresi sorunlu durumları önlemek için ayarlandı.
Casus adayları için görsel izleyiciler eklendi (Varsayılan: "Alt" tuşu).
Verilme süresi 35 günden 5 güne değiştirildi.
Lord düzeltmeler / iyileştirmelerle ilgili bir Eğitmen görevine ihtiyaç duyar.
Düzeltmeler
Sebep olan bir hata düzeltildi

oof of fethettiğim kalenin bana verilmesi yine yok :grin:

Şu dönem ınternetim yok ve telefon internetinden indiriyorum o yüzden 2.3gblik dosyayı 1 kere indirebilirim ama steam da sadece bannerlord da yaşıyorum bunu indirdiğim şeyi güncelleme hatası diyip tekrar indiriyor böyle bir hata görmedim hem indirirken hemde guncellerken yapıyor nedir bu ya????

Şu dönem ınternetim yok ve telefon internetinden indiriyorum o yüzden 2.3gblik dosyayı 1 kere indirebilirim ama steam da sadece bannerlord da yaşıyorum bunu indirdiğim şeyi güncelleme hatası diyip tekrar indiriyor böyle bir hata görmedim hem indirirken hemde guncellerken yapıyor nedir bu ya????
hocam oyun sağ tıklayın özelliklerden dosya doğrulaması yapın

Back
Top Bottom