e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

Users who are viewing this thread

Kesinlikle katılıyorum Kafam karışıyor abi, şimdi ben betadamıyım alpha mı oynuyorum ne oynuyorum , 1.1.10 ile bi önceki yama notları aynı gözüküyor

Dün bir ara %100 disk kullanımı vardı bugun tekrar açtığımda düzelmiş gibi ama yama notu gözükmüyordu :grin: :grin:
Zaten dünkü eu sunucuları malum 10 kez çöktükten sonra tekrar girmedim bile multiye, sabah girdiğimde düzelmiş gözüküyordum ama onun hakkında bir yama notuda duymadık :grin: :grin: :grin:

Bence gelmesi gereken en önemli şey şu skill ağacının daha hızlı gelişmesi
Saatlerce oynadım krallığımı kurdum ve oyun bitti ve hala skill ağacımda 1 tane bile fulleyemedim

Demircilik olayını geliştirseniz keşke , saatlerce demircilik yaptım yarıya gelebildim
Herkes bi ton para kasıyorlar milyonlarla geziyor ama parayla bir şey yapmıyor abi, gidip bir köye bana en iyi birliklerini ver veya gidip bir hana ben kiralık bir ordu arıyorum diyemiyorsunuz

şuan gelen patchde skilleri kasmak daha kolay

FMAyjt.png

böyle bir güncelleme size de geldi mi hala iniyor 630mb oldu şuan

1.1.0 beta normal sürüme geçti yani artık sadece 1.1.0 var.İlerleyen günlerde betayı test etmeye devam etmek istiyorsan 1.1.0225653 var ama bu tamamen test amaçlı

@Mordors Öncelikle emeğine sağlık hocam tekrardan fakat yeni gelen diğer beta ve mini yama notları spoiler kısmında bulabilirsiniz çevirisi yapılmıştır yazmışsın ama göremedim.

@Mordors Öncelikle emeğine sağlık hocam tekrardan fakat yeni gelen diğer beta ve mini yama notları spoiler kısmında bulabilirsiniz çevirisi yapılmıştır yazmışsın ama göremedim.

KLCtGq.png

Yeni gelenler şuan direk okuduğun spoiler içinde olmayanlar, Beta Yamasının çevirisi beta ilk geldiğinde yapılmıştı, şimdi herkese açıldığı için onuda eklemek istemişler yama notlarına.

Ayrıca önemli değil, okunuyorsa ne güzel :smile:

Last edited:
yine boş bir yama, komployu durdur görevi ile sığınak promblemleri devam ediyor.artık herkesi idamda edemiyoruz,yahu lordlar sürekli zindandan kaçıyor bu saçmalığı ne zaman düzelteceksiniz?.zindandan sürekli kaçıyorlar sonra bize karşı savaşıyorlar ne yapacağız düzeldin şunu.

Kuşatmalara baya bir düzeltme gelmiş. Askerlerin merdivenden çıkamaması veya ana kapıyı kırıp içerdeki kapıya gitmek yerine merdivenlere koşmaları düzeltilmiş. AI'da baya bir pathfinding problemi varmış kuşatmada o da düzeltilmiş bu da direkt olarak performansı etkiler zaten. Tabi, bunlar yazanlar oyunda görmek lazım bir kere, daha denemedim.

Back
Top Bottom