e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

Users who are viewing this thread

1.011 gelecek mi bugün?
muhtemelen bugün 1.1.1 gelecek.1.0.11 gelmeyecek. alfaya 1 hafta sonra eklenecek.yani dediler ki biz şimdi yeni sürümleri 1 hafta deneyeceğiz sizinle,sonra alfaya ekliyeceğiz dediler.bu sayede oyuncuların hepsi deneme tahtası haline getirmemeyi planlıyorlar.kısaca haftaya gelecek 1.0.11

Şimdi erken erişimde olan,multiplayer kısmı kapalı betaya girmiş bir oyunun güncellemeleride mi beta ve alfa şeklinde ayrılıyor ? Yoksa ben mi yanlış anladım ? 1.1.0 sürümü genel olarak yayınlanmadı mı ?

Şimdi erken erişimde olan,multiplayer kısmı kapalı betaya girmiş bir oyunun güncellemeleride mi beta ve alfa şeklinde ayrılıyor ? Yoksa ben mi yanlış anladım ? 1.1.0 sürümü genel olarak yayınlanmadı mı ?
Şuan herkese gelen güncellemeler test edilmiş ve gelen değişiklikler sıkıntı çıkarmayacak demek.
Beta güncellemeler isteğe bağlı olup test edilmemiş veya kısıtlı edilmiş yapılan değişikliklerde hata olabilir demek 1 hafta kadar betada kalıp güncellemede eğer varsa sıkıntıları halledip ondan sonra genel güncelleme olarak yayınlayacaklar. Bu hem güncellemelerin kalitesini artıracak hemde oyundaki yeniliklerin daha hızlı eklenmesini bugların daha hızlı düzelmesini sağlayacak bir sistem

Şuan herkese gelen güncellemeler test edilmiş ve gelen değişiklikler sıkıntı çıkarmayacak demek.
Beta güncellemeler isteğe bağlı olup test edilmemiş veya kısıtlı edilmiş yapılan değişikliklerde hata olabilir demek 1 hafta kadar betada kalıp güncellemede eğer varsa sıkıntıları halledip ondan sonra genel güncelleme olarak yayınlayacaklar. Bu hem güncellemelerin kalitesini artıracak hemde oyundaki yeniliklerin daha hızlı eklenmesini bugların daha hızlı düzelmesini sağlayacak bir sistem
Adamlar erken erişimdeki oyuna erken erişim güncelleme sistemi getirmişler vay anasını ya

Ekran kararması sorunu çözülmüş.
Eski kayıtlardaki seviyelerin otomatik yükselmesini çözmüşler.
Askerlerin Aşırı Kilo sorunu çözülmüş.
Birkaç Crash çözülmüş.

Last edited:
Düzeltilmesi gereken tonla crash var. Özellikle Ana görevdeki sorunlar oyunu oynanmaz hale getiriyor. Oyunun en kısa sürede stabil hale gelmesini ve yeni içerikler ile çeşitlenmesi umut ediyorum.

Geliştiriciler Özellikle Yeni Özellikler ve içerikler için Modlara göz atabilir. Çok Orijinal fikirler var.

bomboş bir yama.şu iki farklı patch çıkması saçmalık tamamen.önceki düzende git gide iyileşiyordu oyun.sığınak sorunun çözmemeleri ve eski sürüme dönememe gibi acil sorunlar varken npclerin kilosuna öncelik vermişler.

bomboş bir yama.şu iki farklı patch çıkması saçmalık tamamen.önceki düzende git gide iyileşiyordu oyun.sığınak sorunun çözmemeleri ve eski sürüme dönememe gibi acil sorunlar varken npclerin kilosuna öncelik vermişler.
Bu büyük patchler (beta ve yayınlacak olan alpha gibi) büyük crash ve performans sorunları için.Oyunda bariz bir optimizasyon problemi var,ve bu problemleri kendi kafalarında tasarladıkları şekilde,major patchlerle çözmek istiyorlar.Son patch sanırım normal olarak her gün attıkları patchlerden lakin bu patchler bu problemler için olmalıydı.

Aslinda acil bir yama degil cunku bu bir nihai surum degil beta surumu ve sen bir tester'sin. Senin feedback'in ile duzeltilmeye calisilacak. Beta testine giriyorsan tum ihtimalleri goze alip indireceksin, zaten ne gibi olasiliklar olacaginida yazmislar aciklamasinda, ayrica bunun uzerinde sanki calisilmiyormusda gunlerce npc'nin kilosunu duzeltmek icin ugrasmislar gibi konusuyosun. Kolay isler degil bunlar bugun gelmezse yarin yada obur gun gelecektir biraz sabir. Suan acil olan eski surume geri donulmesini saglamaktir

Back
Top Bottom