"Calradia: Modern Warfare" Modern City last page and main page.!!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
karalord68 said:
Lütfen recruitleri ezmeyelim.Seni bir grandmaster knight ezse hoş olur mu?

Grandmster knight Squire den düşk bir rütbedir.  :mrgreen:
Bence recruitlik foruma ilk defa gelmiştiktir.

Misal:
Ben recruitim ama 2 yıllık TW geçmişim vardır. :wink:

HeLL4eWeR said:
karalord68 said:

Sende zeka problemimi var? Rütbe forumda aktif olunan zaman ile belirlenir. Vamp!re'nin forumda olduğu süreyle bir Grandmaster Knight'ın aktif olduğu süre farkına bir bak istesen.

karalord68 said:
<knight> nin aktif olduğu süre ile VAMP!RE nin aktif olduğu süreye bir bak.

Merak ettim sende psikolojik birsorunmu var?

Hem ben squire yi daha çok seviyorum :mrgreen:

karalord68 said:
HeLL4eWeR said:
karalord68 said:

Sende zeka problemimi var? Rütbe forumda aktif olunan zaman ile belirlenir. Vamp!re'nin forumda olduğu süreyle bir Grandmaster Knight'ın aktif olduğu süre farkına bir bak istesen.

Zeka probleminin kimde olduğu belli espiriyi bile anlayamayan bir beyinden ancak bu sözler çıkar...

Öğrenmenin sınırı gün değildir onu bil ondan sonra konuş <knight> birşey bilmiyor anlamında değil gerçekten  çok iyi,bilgili bir arkadaştır yanlış anlamayın

Yahu tamam konu bittide.
Forumdaki (tüm forum)
Tek Grandmaster Knight bizim nayt mı ya ben alman forumundakini kastettim ama neyse.

umut bir sonraki yaptığım karaktere senin adını veyimmi? :mrgreen:

Öyle Bir Şey Yok Anam Ben Knighttan Daha Fazla Online Olmuşum Ama Knight Bu Forumda Kaç Yıldan Beri Var Çoğu Kişiyi Tanıyor Online Olmakla Bir Alakası Yok Kaç Yıldır Forumda Olan Ama Rütbesi Düşük Olan Kaç Kişi Tanıyorum Şurda Online Olduğum 60 Bilmemkaç Gündür Fazla Arkadaş Edinemedim Forumda Sevilmenizede Bağlı

Edit : Ne diyorum lan ben !

RojoDiablo* said:
Öyle Bir Şey Yok Anam Ben Knighttan Daha Fazla Online Olmuşum Ama Knight Bu Forumda Kaç Yıldan Beri Var Çoğu Kişiyi Tanıyor Online Olmakla Bir Alakası Yok Kaç Yıldır Forumda Olan Ama Rütbesi Düşük Olan Kaç Kişi Tanıyorum Şurda Online Olduğum 60 Bilmemkaç Gündür Fazla Arkadaş Edinemedim Forumda Sevilmenizede Bağlı

NAsıl denir sonuna kadar yanındayım Rojo gözüme girdin. :wink:

karalord68 said:
Ezelden beri (azcık abartı oldu galiba :mrgreen:) sana sevgi ve saygı duyarım Rojo abi.

Abimi o bizim aramızdan biridir. Aklıma bişiy geldi.
O bir halk kahramanı :mrgreen: :lol:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom