At ve Kılıç Türkçe Yaması İkinci Versiyonu

Users who are viewing this thread

oyunu aktifleştirme için açılan pop up penceresindeki yazılar biraz dağınık görünüyo yani görüntüsü bozulmuş bunun için de bazı düğmeleri görünmüyo o ekranın bununla ilgilenirseniz sevinirim ama genede güzel bi yama

Metehannica said:
2. post için özür

Birtane daha buldum.Adama git şu köyü kolaçan et diorsun.Ama bunu şöyle diyorsun

'Emirin köyü adına borcunu toplamaya geldim' biran önce yapıp kurtulmak içinmi yapıldımı bilmşyorum ama hiç özenilmemiş.Ve bazı yazım yanlışlarıda ar onlarıda ekleyeyim.

Nyese 3. postu atmayayıum.
İsyana teşfik için gittim adamın yanına diyorki şu an savaş vaktiridr git başımdan(aramız lordla çok iyi derecede),ardından tekrar,isyana katılırmısın diye soruyorsun adam sana aynı cevabı tekrar veriyor.

Evet neyse bu hatalar üzerine konu açsam bayağı yazabilirim arkadaşlar son olarak bitane daha.Açıkçası sonmu bilemiyorum.
Lord Ryis le aramız 0 ama adama isyana teşvik edemiyorum edemiyorum dediysem başatramıyorum diye anlamayın.Teşvik edecek kelimeler çıkmıyor. pffff!

Herşeye rağmen inanıyorumki 5. versiyonda hiç sorun kalmayacaktır.
bu tür sorunlar
genelde dil dosyasının ingilizce tabanlı olduğu için
türkçe dil yapısında özne yüklem ingilizceye göre bir çok konuda ters
olur böyle vakalar

Ufak tefek hatalar elbet olur azcık saygı duyun binlerce cümleyi Türkçe'ye çevirmiş sonuçta. Ancak, beni en çok üzen şehir, kale ve köy isimlerinin İngilizce kalması oldu. Eski Türkçe yamalarda Türkçeydi. parties.csv dosyasını fazla irdelememiş galiba Armağan Bey. Oyunda çok büyük eskiklik duyuyorum ve eski dosyaları da kaybetmiş bulunmaktayım...

Zuahahaha olum hangi lord o bende görüşçem :grin: Top zannetti seni heralde :lol: İspatlasaydın erkek olduğunu :mrgreen:

bir arkadaş yazmış ama cevap alamamış bende sormak istiyorum bu yama 1.003 versiyondada çalışıyor mu? Yada 1.003 versiyonun Türkçe Yaması çıktı mı? Dünden beri forumda arıyorum ancak resmi bir açıklama yada konu bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

onun yerine 1.011i kurup ona Türkçe yama kurmayı denesen daha iyi olmaz mı?

zaten seninki 1.003 olduğu için hepsini indirmene gerek yok sadece yamayı indirirsin hem (varsa) kota sorunu olmaz hem de çok vaktini almaz

Back
Top Bottom