Search results for query: *

1. Earl Feodall

Yeniden dönüş, öneriler

Arkadaşlar son durumu açıklamam gerekirse harita da hızlı hareket etme modunu yükledim.(çalışıyor) Harici birkaç moda giriştim baktım oyun hata veriyor açmıyor sildim hemen. Birde oyunda ki ticarethaneler ciddi fixlenmiş, kervanlarda öyle. 3 işletme açtım, 3-4 tane kervan kurdum günlük gelir hiç stabil değil ciddi değişken. (250-50-750-800-500-350) gibi bazen 10 altın veriyor çok komik rakamlar. Ordum 30 kişi 1 kişi daha almaya korkuyorum baya zorlaştırmışlar :???:
  2. Earl Feodall

Lütfen artık şu modlar oyuna eklensin

Bu konuyu görseydim BU konuyu açmazdım. Kimse bizim sadakatimizi sorgulamasın, istekler yerine getirilmeli hemde acilen..
  3. Earl Feodall

Yeniden dönüş, öneriler

Ben oyun çıktığından beridir hiç mod kullanmadım, oyunu bozar diye. Bu yüzden verebileceğim bir öneri yok.

Modları kullanmak için tam sürümü bekleyenlerdenim.
    Düzenli olarak güncelleme geliyor bu çok güzel birşey ama şu var isteklere ziyadesiyle yanıt verilmeli. Bu benim görüşüm; en azından birisinin bak Feodall sen istedin biz de yapmaya çalışıyoruz demesi lazım. Konu Bannerlord olunca sene kavramı buga giriyor. Hani bir isteğimiz var ama acaba 2028'de mi yapılır? Cyberpunk 2077'de mi? diye korkutuyor insanı :grin:
    Bir ara developer demişti, modlar sizin farketmeyeceğiniz yerlerde bozulmalar yapabiliyor tarzında bir şey demişti. ( Arkaplanda çalışan sistemler hakkındaydı sanırım.)
    Bundan dolayı ben de her ne kadar güzel olsa da mod kurmaya karşıyım, kendileri umarım oyunu modsuz uzun süre oynanabilir hale getirebilirler.
    Emre kesinlikle sana katılıyorum. Umarım en kısa zaman da Warband sadeliğine bağlarlar. 1.153-1.157 gibi basit ve genel patchler ile oyunu tam sürümüyle eksiksiz ve uzun soluklu fazla moda ihtiyaç duymadan oynayabiliriz.
    Umarım konsey gibi birşey eklerler. Askeriye, iç işleri, dıs işleri ve hazine gibi. Bu arkadaşlar yardımıyla krallığı daha kolay yönetip, angarya işleri kilitleye biliriz. + Belki birgün atacağımız adımlar hakkında tavsiyeler alırız..
    Warband diplomasi modu işte klasik. Şehir büyüklerinden belediye başkanları atacağız, ''komiser,muhasebeci,başkan'' kontrol yetersizliğinden doğan vergi kayıplarımız için kellesini alıp yerine yenisini atayabileceğimiz muhasebecilerin acilen oyuna eklenmesi gerekiyor, herşeye biz koşturamayız. Hem çok sade olmalı hem de uzun soluklu ve detaylı olmalı. Kıldan ince kılıçtan keskin olan bu detayları bize vermeleri gerekiyor.:meh:
  4. Earl Feodall

Yeniden dönüş, öneriler

1 senedir pek ekleyemediler.
    söylediklerinin hepsine katılsam da isteklerimizi native değil, yine mod topluluğu karşılayacak gibi gözüküyor.
    Şuan için oyuna girmeden ekleme yapabileceğim modlar var mı önerin? Oyuna diplomasi özellikleri kazandırıp oyunun içinden geçmeyecek, buglarla donatmayacak? Türkçe yi bozmayacak ?
  5. Earl Feodall

Yeniden dönüş, öneriler

Arkadaşlar Warband'ı bilmem kaç milyon saat oynamış biri olarak Bannerlord'a ısınamamıştım. 80+ saat verimli bir şekilde oynadım ve şunları fark ettim. Aşırı derece de durağan ve cansız bir oyun izlenimi. Hani bir süre sonra o kadar sıkıldım ki ne yapacağımı bilemedim. Warband'ı vanilla şekilde...
  6. Earl Feodall

Şimdiden Bannerlord sahibi olun

Yabgu Nizam Pasha said:
    Close beta key'i verdiğimiz arkadaş şu an oyunu oynuyor.

P7Gbad.png

Diğer 5 kişi de çatır çatır (ilerleyen günlerde daha fazla hediye edeceğiz) oynarken, aynı minvalde yorumlar atabilecek misiniz, merak ediyorum.

Tanımadığınız bir insan hakkında yanlış zanda bulunmaktan kaçının. Hukukunuzun olmadığı insanlara karşı hitap ederken yahud kendileri ile iletişime geçerken bir kim bu diye bakının. Size yakışacak şekilde hareket edin. Olumsuzluk saçmayın.  :neutral:

Başkaları karaborsaya düşürüp millete oyunun fiyatından çok daha pahalıya close beta satarken ben, bana muhabbet besleyen çevremdeki oyuncuların yüzünü güldürmeye vesile oluyorum, gelen yorumlara bak. Yazıklar olsun.

Güncelleme: Adam zaten banlanmış :grin:
    Paşam biz daha sakalın yeni yeşerirken vardık, bunlar tanımaz seni boşver. Artık bizi de görürsün herhalde  :party: :mrgreen:
  7. Earl Feodall

Bir mod vardı

Custom Settlements
  8. Earl Feodall

Ticaret İle İlgili

Arkadaşlar oyunu tüccar olarak oynuyorum, Ticaret özelliğim 6+ bile olsa değişken düzensiz fiyatlar nedeniyle kar edememekten sıkıldım. (5-6 tane tuz alıyorum - her aldığım ürün başı fiyat artıyor ve satmaya kalktığım zaman afedersiniz akı b*kunu geçmiyor.) En azından ticari ürünlerin...
  9. Earl Feodall

Mount&Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Phyanaphos ¤ said:
    Corneille de Witt said:
    Sen askerden gelene kadar çıkmaz merak etme.
    *Askere gittiği gün çıktı*
    Aman hocam keşke çıksa, ne güzel ben gelene kadar sürüyle rehber hazırlanır, sürüyle bug fixlenir, bana da gelip oynaması kalır. :grin:
  10. Earl Feodall

Şubatta askere gidicem, yaşımız kemale erdi. Nefes alamıyorum çıkarsınlar artık :sad:
  11. Earl Feodall

Mount&Blade Mod Yapımcıları Soru - Cevap Konusu

Arkadaşlar kendim oynamak için minik çapta bi mod yapmak istiyorum, lordların kralların asker sayılarını düşürmek için ne yapmalıyım?

Yani Örn: Kral Harlaus: Normalde 250/ Sonraki zamanlarda bu rakam 400lere veya 500lere bile çıkabiliyor. İstediğim şey, bu rakamları düşürmek.
    Lordlar 100-200 kişiyle gezmesin, sadece krallar onlarda en fazla 100 civarı askerle gezsin. Lordlar için 40-50 kişilik partyler kafidir.

Aynı şekilde kale ve şehirlerde ki asker sayılarınıda düşürmek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  12. Earl Feodall

Uzun zamandır yoktum forumda, Bannerlord'un gameplay videosunu izleyince hemen geldim. Oyun orjinalinden Türkçe olucak mı? Fiyatı ne olur tahmini? Tam çıkış tarihi var mı?
  13. Earl Feodall

Irkçılığa Göz Yuman Irkçıdır

Her insanın içerisinde iyisi veya kötüsü var. Millet ayırt etmeksizin değerlendirmek, nesnel düşünmek gerekiyor. Ben macırım atalarım Bulgaristan göçmeni. Ben Türk'üm. Türkçe dilini konuşuyor, bir Türk gibi yetiştiriliyorum. Özerklikte istemiyorum, bu çatı altında yaşamayı seviyorum. İnsanlarını seviyorum.
  14. Earl Feodall

Onur Hilesi sorunu

evlat modunda savaş meydanında hileyle öldürdüğümüz her adam başı -1 onur oluyordu. 'buz' hile yapmamamız açısından onur hilesinide kapatmış olabilir.
  15. Earl Feodall

Warbandı satın aldım oynayamıyorum?

cevabını kendin vermişsin, korsan oyununu sil öyle yükle.
  16. Earl Feodall

dragos said:
    Earl Feodall said:
    kendi çapımda bir mini mod yapmak istiyorum, modül sistemsiz lordların asker kapasitelerini düşürmek için ne yapmalıyım?
    Örnek: Kral Harlaus şuan 400-500e yakın askerle gezebiliyorken, düzenlememden sonra en fazla 70-80 kişi alabilmeli.

Kodlarla Oyunlar adlı başlıkta bununla ilgili bilgiler mevcut sanırım.

Edit: Module System'e çevirmişler, üzgünüm :sad:
    başka bir çözümü yok mu ki  :???:
  17. Earl Feodall

kendi çapımda bir mini mod yapmak istiyorum, modül sistemsiz lordların asker kapasitelerini düşürmek için ne yapmalıyım?
    Örnek: Kral Harlaus şuan 400-500e yakın askerle gezebiliyorken, düzenlememden sonra en fazla 70-80 kişi alabilmeli.
  18. Earl Feodall

Total War Serisi

arkadaşlar steam üzerinde şuan Total War Rome II - Emperor Edition bedava!
    6 saati kaldı bir an önce indirmeye bakın derim OYUNUN AMAZON FİYATI İÇİN TIKLA
  19. Earl Feodall

Texture nerden bulabilirim

bu site işini görücektir, TIKLA
  20. Earl Feodall

Vikings - History Channel

Vikings dizisi yeni sezonuna 19 Şubat’ta “Mercenary” bölümü ile başlayacak.Dizinin yaratıcısı Michael Hirst,  yeni sezonunun konusunun  Paris İşgali üzerine kurulacağını açıklaması dizinin meraklılarını heyecanlandırmıştı.10 bölüm çekilen 3.sezonun çekimleri tamamlanmış ve ekran karşısına çıkmaya hazır iken dizi için 4. sezonda 2 bölümde konuk oyuncu olarak gireceği konuşulan Kıvanç Tatlıtuğ, çekimler için Amerika’ya gidecek.Oyunculuk eğitimi ve İngilizcesini geliştirmek için Amerika’ya gidecek oyuncunun dizinin yapımcılarıyla görüşerek dizideki rolünü sürdürmek istediği de konuşulanlar arasında yer alıyor.
    amatör bi shop yaptım her haliyle diziye yakışacak gibi :smile:
    7oA18Y.png
Back
Top Bottom