Mount&Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
ss_e4c34f28d06da06f37531296c69aa76c42e55297.1920x1080.jpg
Efsane şehir. Acaba şu kadın sakat mı,  yoksa böyle npcler var mı gerçekten?

Yok be öle savaş gazisimi olur. O değilde üstteki adamin satıcıya "Pazarlık sünnettir la gardeşım" gibi bakiyo olmasi çok hoşuma gitti :grin: baya gerçekçi olmuş ama tabi o kadının kolu tartışılır :grin:

Şu videolardaki müzik oyuna geçici olarak konulan müziklerden mi acaba? Runes of Magic diye online bir oyun oynuyorum ve bir haritanın müziği şu Pc Gamer Weekender ve Gamescom 2016'daki müziğin aynısı.

Evet arkadaşlar; şuan önümde ders notu var ve yarınki vizeye çalışmaya çalışıyorum.Not içerisinde 'Merkez Bankası' birçok yerde geçtiği için kısaltma olarak 'MB' kullanılıyor ve ben içimden bile okusam bunu Mount and Blade olarak okuyorum.Yetkililere buradan sesleniyorum, biraz daha hızlı lütfen! :oops: Sanırım Bannerlord çıkana kadar takıntılarım ve rüyalarım devam edecek.. :roll:

Neyse ben derse döneyim..  :grin:

Scenarist said:
Evet arkadaşlar; şuan önümde ders notu var ve yarınki vizeye çalışmaya çalışıyorum.Not içerisinde 'Merkez Bankası' birçok yerde geçtiği için kısaltma olarak 'MB' kullanılıyor ve ben içimden bile okusam bunu Mount and Blade olarak okuyorum.Yetkililere buradan sesleniyorum, biraz daha hızlı lütfen! :oops: Sanırım Bannerlord çıkana kadar takıntılarım ve rüyalarım devam edecek.. :roll:

bir rüya için oyun mu görülür, olacak iş değil.

Black Dead said:
Scenarist said:

Sanane birader adam görür görür adamı delirtmeyin modunuda senide yakarım ulen. O kadar.

Tatar! said:
Black Dead said:
Scenarist said:

Sanane birader adam görür görür adamı delirtmeyin modunuda senide yakarım ulen. O kadar.
sen öyle diyosan öyle olsun
, inşallah bannerlordu alamadan paran biter amin

Yav bi ara bayağı bilgi akışı olmaya başlamıştı. Noldu böyle soğudu iyice. Taleworlds kapatıldı da haberimiz mi yok?? Bir kez daha sayfaya gelince yeni ileti olmadığını görmeye takatim kalmadı :sad:

Earl Feodall said:
Şubatta askere gidicem, yaşımız kemale erdi. Nefes alamıyorum çıkarsınlar artık :sad:
Ayy içim acıdı ya :/ geçmiş olsun artık, arkadaş dediği gibi sen gelene kadar çıkmaz inşallah. :grin:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom