Mount&Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
argon45 said:
Şu videolardaki müzik oyuna geçici olarak konulan müziklerden mi acaba? Runes of Magic diye online bir oyun oynuyorum ve bir haritanın müziği şu Pc Gamer Weekender ve Gamescom 2016'daki müziğin aynısı.

Şu arada kalmasın, gerçi gördükleri yok burayı ya, yine de dursun.

2-3 yıl önce yayınlanan ilk blogtaki karakterin yüzü ve saçı; son yayınlanan görüntülere göre daha gerçekçi görünüyor. Bir değişikliğe mi gidilmiş acaba diye merak ediyorum, özellikle GC 2016'daki saçlar bayağı dikkat çekti görünümleri yüzünden.
11402086.jpg

Earl Feodall said:
Şubatta askere gidicem, yaşımız kemale erdi. Nefes alamıyorum çıkarsınlar artık :sad:

2018'e kadar çıkmaz bu gidişle rahat ol, GC 2017'ye yetişirsin kısa dönemsen...

Bu seriyi grafikleri için oynamayı tercih edeceklerin oranı azdır diye düşünmekteyim. Yoksa 2017'de çıkacağı öngörülen bir oyun için çok banal grafiklerle gelecek. Dönüp Witcher 2'den 3'e değişen grafiklere bakarsanız anlarsınız.

Varrak said:
Ben şahsen witcher 3'ün grafiklerini çok sevdim. 50. Saniyeden sonraki dağ sahnesini Bannerlord'un oyun motoruyla yapabilir miyiz acaba. Harika ya  :ohdear:

O değilde bence bannerlordun tek eksiği şehirlere dağdan daşdan değilde haritadan gitmek  :ohdear: 40 gb sadece grafik olamaz  :facepalm:

Varrak said:
Ben şahsen witcher 3'ün grafiklerini çok sevdim. 50. Saniyeden sonraki dağ sahnesini Bannerlord'un oyun motoruyla yapabilir miyiz acaba. Harika ya  :ohdear:

Aga en çok koyan da wither'ın at animasyonun daha gerçekçi ve havalı olması. Aslında at böyle bir anime sahip olsa ama vuruş animasyonu warbanddaki ile aynı olsa ok efso olmaz mı yaf.

CavalryMan said:
Varrak said:

Aga en çok koyan da wither'ın at animasyonun daha gerçekçi ve havalı olması. Aslında at böyle bir anime sahip olsa ama vuruş animasyonu warbanddaki ile aynı olsa ok efso olmaz mı yaf.

Ben Bannerlord gameplay videolarındaki at animasyonunu çok beğeniyorum :grin: Warband'da atlar çok kötüydü. Hem animasyon olarak, hem de boyut olarak minnacıklardı. Bu nispeten düzeltilmiş duruyor Bannerlord'da.

spurklez said:
atların ağaca çarpınca aniden durup şaha kalkması benim garibime gidiyordu warbandda witcher da ise bir objeye doğru sürdüğünüzde atı ya üstünden atlıyor (atlayabileceği boyutta ise) yada sağına veya soluna itiliyodu aynı şey bannerlord için mantıklı olabilirmi
Benim de hiç sevmediğim bir olaydı bir nesneye çarpınca aniden durup şaha kalkması. Umarım güzel bir çözüm bulurlar.

Emrehan said:
Benim gördüğüm en iyi at animasyonu Red Dead Redemption'daydi, atı surmek, yelelerini izlemek at surdugunu hissettiriyordu.
Yalnız değilmişim çok sağlamdı o oyun, vuruş dinamikleri falanda çok güzeldi.

@Varrak: Hacı bannerlorddakiler kötü demiyorum ama witcher ve Red Dead Redemption gibi oyunlara göre zayıf kalıyor.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom