Warbandı satın aldım oynayamıyorum?

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

damacana99

Recruit
merhaba ben küçükken M&B Warband'ı almıştım,kuramayınca oynayamadım şimdi yeniden almaktansa seri numarasını yazdım ve onaylandı.İndirdim ama oyuna girince yanıt vermiyor ne yapıcam acaba?

NOT:Warband'ın korsan versiyonu PC de yüklü silmem gerekli mi?

DİPNOT: Version 1.166

Sen en güzeli tüm M&B:Warbandları kaldır, tekrar yükle ve keyini  girip oyuna girmeyi dene.

damacana99 said:
merhaba ben küçükken M&B Warband'ı almıştım,kuramayınca oynayamadım şimdi yeniden almaktansa seri numarasını yazdım ve onaylandı.İndirdim ama oyuna girince yanıt vermiyor ne yapıcam acaba?

oyuna girince derken kastettiğin oyunun ıntrosunu geçtikten sonramı yanıt vermiyor birazdaha detaya insen :grin:

feagle81 said:
damacana99 said:

ben hem crackli hemde orjinal kullanıyorum crackli 1.158 :grin:  o yüzden crackliden kaynaklanıcağını sanmıyorum
oyuna girince derken kastettiğin oyunun ıntrosunu geçtikten sonramı yanıt vermiyor birazdaha detaya insen :grin:

Aynen introdan sonra

Sen language dosyaları ile falan oynadın mı ? Sana düzgün bir language dosyası atabilirim istersen.

dosyalarla oynamadım sanırım ama save ve character dosyalarını sildim öyle açıldı.atabilirsen iyi olur teşekkür ederim.

http://www.dosya.tc/server39/41XyD0/tr.rar.html

Bu dosyadan indirip kendi TR dosyanı silip atmayı dene, olmazsa tüm oyunu baştan kurman ya da dosya doğrulatman faydalı olur.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom