{SP}Gizli Tehlike-Bir 21.yy MW Modu...{Tartışma)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Lamvir said:
Gelen imzalarda gayet güzel.
Eğer bu yarışmaya onlarda katılsaydı 4.-5. olucağımı düşünüyorum.
DualKriss eğer seninki armanın bulunduğu ( MİLİTARİES SANS FRONTİERES ) ise evet , bencede gayet güzel.
Bir de DarkLord sorumu yenilesem.
Sürüm uyumsuzluğu olmaz dimi ?
Yani Warband'ın hangi sürümüne uygun olucak ?
Buyur değiştirdim istek üzerine.

Tüm modu oynamak isteyenler  1.34 yapsınlar ben 1.34de göre grafik kodlaması yapıyorum ve convert benzeri işleride 1.34den gerçekleştiriyoruz.

Edit:Veteran olmuşum Ow Yeah ! :XD:

Peki bende v1.134'ü yükledim eğer bir sorun olursa bir daha diğer lerine geçmek zor olur diye.
Hayırlı olsun bu arada :grin:

MadNeS26 said:
hayır sorun olmaz merak etme ayrıca sağol.

Edit:Arkadaşlar büyük bir bomba var yeni ospler geliyor.
füze (rpg)olsun ama çok yüksek yetkili olmasın (zevki kaçar)

erozbey said:
OSP dışında birşey göremiyorum.

Edit: Ha birde müthiş imzaları eklemeyi unutmayalım..

İmzalar için teşiekkür ederiz...
Yapım aşama aşama ilerlediği için deha OSP lerin ekran görüntülerinin dışında birşey yok...
İlk adımda önce tüm kaynakları topluyoruz sonra ikinci aşamaya geçeceğiz...

o zaman kimse modellemeye uğraşmasın OSP alsın  yani sizin tek yaptığınız kodlama modellerin hepsi OSP hazır
bakalım  nasıl bişi ortaya çıkıcak

Geth legi said:
o zaman kimse modellemeye uğraşmasın OSP alsın  yani sizin tek yaptığınız kodlama modellerin hepsi OSP hazır
bakalım  nasıl bişi ortaya çıkıcak

bir ben mod takımında değilim olsam kendim yaparım zaten onun dışında osp kulanınca mod kötü olacak diye bişi yok bakınız orta çağ mod

Savage Opress said:
Geth legi said:
neden kendiniz modellemiyosunuz yani resimlere bakınca her oyundan almışsınız gözüküyo

zor geliyor o modelleri modellemek her yiğidin işi değildir çok usta olmak lazım

O zaman zor iş yapmayacaksın :smile: Yapabileceğini verebilmek önemli. Yoksa herkes OSP 'ye yumulur..

o mod OSP mi kullanıyo? eğer oyundakiler OSP se abdulsamedin hakknıı yemişler abdulsamedin modelleri kat kat daha iyi o OSP lerden

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom