{SP}Gizli Tehlike-Bir 21.yy MW Modu...{Tartışma)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Savage Opress said:
ZaRaR said:
modda star wars kılıçlarıda olsunmu  sadece silah çok eğlenceli olmaz gibi(yada olabilir bilmiyorum xd)

lan ona ışınkılıcı denir ve yapımı şu yüzyılda beklenmiyor

Aslında bir tane yapıldı ve George Lucas'a yarım milyar dolara satıldı...

o hikaye nedir ya, amerika ankarayı vurmuş adam dünyanın en iyi ordusunu kursun ama komşunu düşünsün, kız kardeşi anadolu lisesine gitsin... ayrıca alaska da abd toprağı değil mi, öyle her isteyen gelip ordu mu kuruyor boş bulduğu yere.

Bende bir M60 Yapmaya çalıştım ama daha bitmedi eger kabul ederseniz yardım etmek isterim modelci olarak  :wink:
m60g.jpg
(Biliyorum çok hatası var ama hızlıca yaptıgım için :grin: )

ben orda modelin ne olduğunu anlıyamadım kötü olmuş ayrıntıla biraz böyle düşük poly modellerle işimiz olmayacak yani orta poly yap :Xd:

Artizan said:
o hikaye nedir ya, amerika ankarayı vurmuş adam dünyanın en iyi ordusunu kursun ama komşunu düşünsün, kız kardeşi anadolu lisesine gitsin... ayrıca alaska da abd toprağı değil mi, öyle her isteyen gelip ordu mu kuruyor boş bulduğu yere.

aynen bencede hikaye geliştirilmeli hatta bence hikaye için Alhedras dan yardım alın

DarkLordFoxhound said:
Savage Opress said:
ZaRaR said:
modda star wars kılıçlarıda olsunmu  sadece silah çok eğlenceli olmaz gibi(yada olabilir bilmiyorum xd)

lan ona ışınkılıcı denir ve yapımı şu yüzyılda beklenmiyor

Aslında bir tane yapıldı ve George Lucas'a yarım milyar dolara satıldı...

yok yalanlandı yani evet satılmış ancak tam star wars tarzı değil birkere fişe takılması gerekiyormuş öldürmesi için onundışında sadece can yakıyor ve öyle boyutlu kılıç değil normal lazer

Yazım hatalarını düzetlip yolladım.
DarkLord online olunca ekleyebilir.
Bir de Darklord resmi yenilerken ismi de düzeltir misin "Lamvir" olucaktı :grin:

Modeller Warbandda iş görmez ama bir fps oyununda güzel animaysonlarla birlikte olursa gerçekten çok başarılı bir çalışma olur

knightcola said:
Modeller Warbandda iş görmez ama bir fps oyununda güzel animaysonlarla birlikte olursa gerçekten çok başarılı bir çalışma olur
Arkadaşım Bundan Önce'de Silahlı Moddlar Çıktı Gerekli Kodlarla Elbetki İş Görür

Artizan said:

2013 yılında Alaska'nın sözleşmasi bitiyor ve Rusya Alaska'yı 50 Milyar dolara Gökhan'a kiralıyor...
Sabırsızlık yapmasaydın oyunu oynarken bunu öğrenecektin zaten...

krosemo said:
Artizan said:

aynen bencede hikaye geliştirilmeli hatta bence hikaye için Alhedras dan yardım alın

Kitap gibi senaryo yazmama rağmen böyle yorumların gelmesi, neyin işaretidirartık siz düşünün...

knightcola said:

Ben bu konuyu daha önce konuştum, derdim bu oyuna mod yapmak...
Tamamen fantezi yani...

Ayrıca sizden ricam bundan sonra yıkıcı ve yersiz eleştirileri tartışarak konuda spam yapmayalım...
Bırakın beğenmeyenler konuşsun, kendi kendine eğlensin...
Hoş, bunların neden yapıldığı belli ama neyse...

Aproxi Mente said:
Evet beyler sakın modun kötü yerlerini eleştirmeyin kızar modcu abimiz.

Kötü yerleri tabiki eleştirin, ona birşey söyleyemem...
Ama eleştiriler yapıcı olmalıdır...
Ayrıca ben kimseye kızmadım...
Olayı kendinize yontmayın...
Ben gereksiz insanlara kızmam ancak acırım...

Gelen imzalarda gayet güzel.
Eğer bu yarışmaya onlarda katılsaydı 4.-5. olucağımı düşünüyorum.
DualKriss eğer seninki armanın bulunduğu ( MİLİTARİES SANS FRONTİERES ) ise evet , bencede gayet güzel.
Bir de DarkLord sorumu yenilesem.
Sürüm uyumsuzluğu olmaz dimi ?
Yani Warband'ın hangi sürümüne uygun olucak ?
Buyur değiştirdim istek üzerine.

Lamvir said:
Bir de DarkLord sorumu yenilesem.
Sürüm uyumsuzluğu olmaz dimi ?
Yani Warband'ın hangi sürümüne uygun olucak ?
Bence sen çift post atmasan editlesen ?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom