Users who are viewing this thread

'Hikaye modundaki gibi krallıkları yönetmeliyiz çok oyunculu olarak tabi .. arkadaşlarımızla özel bir savaş modu açarak çevrimiçi şekilde hikaye gibi çok oyunculu oynayabiliriz ... kesinlikle yaparsınız bunu inanılmaz güzel ve oyuncusu çok daha fazla olur ... lütfen bu modu yapalım geliştirici arkadaşlar. şimdiden teşekkür ederim emeğiniz için .. elllerinize sağlık ..

1 sene içinde 100 kişili coop serverlar görürüz arkadaşlar. Oyuna o kadar mod yapıldı ki çıktığından beri. Modlanmaya çok açık bir oyun yapmış TW.
Şu an 30+ mod kurdum ben oyunu daha da güzelleştiren.

Seni hiç alakadar etmez

Neden alakadar etmesin? Tamam anlıyorum çocuksun ve şaka yapmayı seviyorsun ama farkındaysan yazan kişi bir öneride bulunmuş. Sen ise buraya gelip baltalıyorsun. Asıl seni ne alakadar ediyor buraya gelip saçma sapan yorum yapıyorsun?

Geçen birisinin yayınına yapımcı ekipten bir eleman katılmıştı. Geçmiş yapım sürecinde eklemeyi denediklerini fakat stabil çalışmayacağını düşündükleri için iptal ettiklerini söylemişti arkadaşın dediği gibi özellikle EA bitene kadar bence kesinlikle olmaycak. Artık oyun çıkınca tekrar gündeme getiririz ozaman açıklarlar diye düşünüyorum ama gelmez bence warbanddeki de pek stabil değildi. Ama zamanla feedbacklerle geliştirilebilir umarımki gelir.

Bozuk üslup
Neden alakadar etmesin? Tamam anlıyorum çocuksun ve şaka yapmayı seviyorsun ama farkındaysan yazan kişi bir öneride bulunmuş. Sen ise buraya gelip baltalıyorsun. Asıl seni ne alakadar ediyor buraya gelip saçma sapan yorum yapıyorsun?
Boşu kes, işine devam et

Boşu kes, işine devam et

Hayır anlamıyorum, eleman insanca birşey yazıyor orada asıl gereksiz konuşan sensin ve bana laf atıyorsun? Bu foruma acilen düzen şart. Hani yaşına laf etmeyeyim diyorum ama insan biraz olgun olmaya çalışır. En azından dener.

Back
Top Bottom