[WB][MP][SP]Rise of Huns[Konu Düzeni]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Hocam modu çok merak ettiğim için her 10 dakikada bir yeni birşeyler eklenmiş mi diye bakıyorum.Bomba gibi olacak gibi duruyor.Haydi bileklerinize guvvet.

korkusuz212 said:
Hocam modu çok merak ettiğim için her 10 dakikada bir yeni birşeyler eklenmiş mi diye bakıyorum.Bomba gibi olacak gibi duruyor.Haydi bileklerinize guvvet.
Teşekkürler Modla İlgili Facebook Sayfamızı Ziyarete Edebilirsiniz.

Hep beraber sizin oyun zevkiniz icin calisiyoruz sayfamizi ziyaret ederek gelismeleri daha iyi takip edebilirsiniz
:wink:

Evet.Bu özellikleri sadece 1 haftada ekledik size söyleyebilirim yeni kodlar yazicaz forumun en iyi modu olmaya geliyoruz  :smile:

Hadi hayırlısı :smile: Bir şey rica edim yazmışken, bi mod vardı adını unuttum. Ee savaşa girmeden önce  kendi ordunun komutanını seçebiliyorsun yoldaşlarından. O mod hangi moddu biliyor musunuz?

Arno Dorian said:
Hatırlamıyorum ama buluruz :smile: Kendimizde yazabiliriz kodunu bulamazsak.

Sagol, takipteyim :smile: Ayrıca savaşa girmeden önce 2 seçenek extradan oluyor hani. Üstten 2.ci seçenek tıkladığımızda ordun sıraya diziliyor (okçular önce, piyade sagda filan arkada süvari vs.) hatta ayarlıyon önceden bir yerden. Devletlere toprak hediye etmeyi ve kadife filan hediye etme olsa çok seviniriz :grin:

Yaparız.Modda neler olmasını istiyorsanız buraya yazın bizde onları eklemeye çalışalım arkadaşlar fikirlerinizi belirtin :smile:

Notları al bi kenara yaz ağam :smile: Ejderhanın üstünde uçsaydık ejderha ateş püskürtseydi, yaksaydı düşmanları. Ne güzel olurdu dimi :grin: ADSA:grin:SASD Abartı :grin:
Edit: Kara Şovalyeler olsa iyi olur. 99 Kara şovalye bütün Kalradya'ya yetiyor da :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom