[WB][MP][SP]Rise of Huns[Konu Düzeni]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Hele şükür biri bu moda başladı başarılar ve Atilla romaya karşı diye bi film vardı ordan yararlan derim

yanlız o zamanlar moğolların esanesi okunmuyordu onun dışında macarlar göcmenlerdi o zamanlar onları yapabilirisn yada saksonlar alanlar lazica partya bunları yaparsan cok daha güzel olacagına inanıyorum genede sen bilirisn bu arada hunlar 420 de hala gocmendi  onu nasıl halledeceksin yoksa yerleşik yere mi gecireceksin gecireceksen tarihi ileri almanı öneririm  :mrgreen:

る¡ƿɊɦʝ said:
Hele şükür biri bu moda başladı başarılar ve Atilla romaya karşı diye bi film vardı ordan yararlan derim
o film sacmalıktan ibaret bana kalırsa filmde türkleri anlatan hic bir kısım bulmadım onun yerine total war : attila oyunundan troopları ayarlayabilirsin bende var isterseniz size troop konusunda yardımcı olabilirim

Eski Türk sancaklarını düşünmeniz güzel ama şu an kötü gözüküyor yatay olarak koysanız daha güzel olur. Ayrıca internette o sancakların eskitilmiş hallerini bulursanız daha güzel durur.

Dostum bekledigim istedigim bir yama olmus hayran oldugum bir Türk lideridir kendisi , Tanrının Kırbacı .. Başarılar yakın zamanda cıkarırsınız inşallah :smile: kolay gelsin

terma34 said:
yanlız o zamanlar moğolların esanesi okunmuyordu onun dışında macarlar göcmenlerdi o zamanlar onları yapabilirisn yada saksonlar alanlar lazica partya bunları yaparsan cok daha güzel olacagına inanıyorum genede sen bilirisn bu arada hunlar 420 de hala gocmendi  onu nasıl halledeceksin yoksa yerleşik yere mi gecireceksin gecireceksen tarihi ileri almanı öneririm  :mrgreen:
hunlar ostrogotlar macarlar hepsi göçebe ama göçebe kodunu sayın deli kurttan alamadığını için öyle bisey olmayacak tabii troop için özel ileti atın lutfen

İmparator Augustus : İllaki bir yol vardır yoksa ya diğer yoldan gideriz yada bir yol yaparız
Attila : Flavius Sacius Augustusa bu Atların koştugu yerde o kartallar ucamaz
bunuda böyle bırakıyımda :mrgreen:

Bu arada kopis ekleyeceğinize gladiusu ekleyin kopis antik yunanistanda kullanılmış yapısı sayesinde saniye düşmanın üstüne saatte 100km hızla gelen bi kılıctır ancak agır yapısı ve bakırdan yapıldıgı ve dayanıksızlıgı icin yunan generalleri bile kullanmıyordu :smile:

Modun konusu çok güzel ırklara Türk yazmişsiniz fakat Türk yok Hun var Hun diye geciyor. Total War Attiladan askerleri yapabilirsin. Başarılar.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom