[WB]Modül Sistem Platformu [Krallık ekleme dersi yenilendi!]

Users who are viewing this thread

Negatrm B. said:
Açık kaynak kodları yazmıyorsun, ekliyorsun.

Yazıyorum dememiştim arka sayfalarda sanırım.Çeviriyorum daha çok.Ama aralarında kendi yaptıklarımı da ekliyorum(mesela müzik ekleme,kral olarak başlama,krallık ekleme).

Bu dersleri verenler ayrıntılı çevirmemiş.Bende çevireyim dedim.Yanlış yaptığımın farkındayım.İlk önce pythonu öğretmek gerek.ondan sonra bu tür şeyler eklenmeli.

Ayrıca,1 yıldır kimse bu dersler hakkında bilgilendirilmemiş(yada ben öyle sanıyorum).

Bu aralar çeviri yapamayabilirim.Başım ağrıyor.fazla uğraşmaktandır herhalde.

Kod yazmaya başlasam iyi olacak.Hem daha kaliteli dersler olur.

Module System çok karışık şekilde bence biraz daha zayıflatılmalı kimse anlamıyor ne yazık ki :sad:

Tam olarak yaz gelince 1 haftamı falan ayırırım konuları incelerim belkide kod yazmaya bile başlayabilirim sen böyle düşünüyorsan şansım olabilir.

Kodları şöyle düşün:

asda{s20}kskallskaka....

{s20]hgashdgha

Burada {s20}bir tür "*" hani kitaplarda bilgi verirler ya. tüm kodlar birbirleri ile bağlantılı değildir. Ancak bazılarını ayırırsan tüm oyun bozulur. Eğer sen {s20}'yi bozmadan bir kaç değişiklik yaparsan mesela asda 2.krallığın bir kalesi olsun, dasda(2. krallığın bir şehri olsun) yaparsan kod 2. krallıkta bir şehirde işler. ki zaten her krallığın 3 şehri var. Kergit hariç galiba.

Deniz savaşlarında Join_attack kısmında eksiklik farkettim.Sonuna ;

]

),

gibi birşey koydum,hata vermedi.O hata giderilmiştir.hata çıkmayacaktır.(bir hata varmışta farketmemişim.)

HyperCharge said:
Deniz savaşlarında Join_attack kısmında eksiklik farkettim.Sonuna ;

]

),

gibi birşey koydum,hata vermedi.O hata giderilmiştir.hata çıkmayacaktır.(bir hata varmışta farketmemişim.)
Artık WARRİNG yoksa süper :smile:
tlgklz said:
Kodları şöyle düşün:

asda{s20}kskallskaka....

{s20]hgashdgha

Burada {s20}bir tür "*" hani kitaplarda bilgi verirler ya. tüm kodlar birbirleri ile bağlantılı değildir. Ancak bazılarını ayırırsan tüm oyun bozulur. Eğer sen {s20}'yi bozmadan bir kaç değişiklik yaparsan mesela asda 2.krallığın bir kalesi olsun, dasda(2. krallığın bir şehri olsun) yaparsan kod 2. krallıkta bir şehirde işler. ki zaten her krallığın 3 şehri var. Kergit hariç galiba.
Svadyanın 4 şehri var birde dediğin kadar kolay olsa...

Evet  :mrgreen: :arrow: :neutral:

Dediğinden hiçbirşey anlamadım.  :???:

Bazılarının neden 3 neden 4 şehri oluyor diye arada düşünüyorum bende.
;;
Yo yo.Warningleri vermeye devam eder.Ben sadece o join attack'ı eksik yazmışım.Eğer devam etseydi şöyle hata verirdi;

thrace back
Syntax Error

blabla/module_game_menus line_bilmemne

diye hata verir.Syntax errorun anlamı,bir yerde bir  ") veya ), veyahutta ](buna ], da dahil) eksik olmasıdır.Benim bildiğim."

HyperCharge said:
Evet  :mrgreen: :arrow: :neutral:

Dediğinden hiçbirşey anlamadım.  :???:

Bazılarının neden 3 neden 4 şehri oluyor diye arada düşünüyorum bende.
Bazılarının gücü fazla 3 şehri var gücü az 4 şehri var belki ondandır :smile:

Warninglerin orada belirme sebebi,şöyle sanırım;

Sen oyun yeni bir savaş türü ekliyorsun.

Diğer ekli türler ile çakışabiliyor 1-2 tane kod.Mesela savaşın ortasında "savaş kazanıldı!! Çıkmak için tab a basın"diye söylenebilir.Fakat bu moda zarar vermez.(cheatmenu kullanmıyorsanız  :mrgreen:)

Sungur said:
Pyhton ve  module system nereye kuruluyor acil lazım
İstediğin yere kurabilirsin nereye kurduğun önemli değil pyhton'da istediğin...

Back
Top Bottom