Tek bir krallığın bütün haritayı ele geçirmesi

Users who are viewing this thread

SultanJalal

Recruit
Oyun, oynanış süresini uzun tutacak şekilde ayarlanmış. evlilikler, çocuklar gibi bende çok heycanlıydım bu gelişmelerin yaşanılması için fakat ben daha yaş atlamadan bir krallık bütün haritayı ele geçirdi ki bu çok açık bir hata. Modlarla düzeltilmesi mümkün müdür? Nasıl yol izlenmeli ? Buna yönelik patch gelir mi ?

Malesef o oyunun gitti. Bu durum düzeltilince 0 dan başlaman gerekecek.

Böyle bir sorun mevcut oyunda. Denge yok.

Bunun ekonomiden kaynaklanan bir sorun olduğuyla ilgili bir yazı okuduydum, Ahşap atölyeleri gün başına 20k kazandırıyor, bu da atölyeye sahip lorldları zengin yapıp aşırı güçlenmelerine sebebiyet veriyordu. Bunun ilgili sorunla ne kadar alakalı olduğundan emin değilim, ama yukarıda da dendiği gibi yeni kayıt açman gerekli.

Kaydını ilk sürümde mi açmıştın?

valla bizim atölyeler bana 200 - 300 dinar verse şükür ediyoruz.

Bazı lordlarla pazarlığa girdiğimde lordun 600k-700k altını olduğunu görüyorum, sanırım senin dediğin bugdan dolayı. O kadar zengin olursa tabii sırtı yere gelmez.

hem redditte hem de burada gördüm aynı şeyi. Bende oyunun 350. gününde haritanın yarısı vlandiya yarızı khuzait ve güneyde 3-4 şehirde aserai kalmıştı. Sonra Vlandiya haritanın %90'ını ele geçirdi. Bir tek güneydeki krallığı ve biraz khuzait şehri kaldı. Bu noktadan sonra bunları durdurmak imkansız gibi gözüküyor. Lordların kasalarında milyonlarca altın var... Sebebi ne bilmiyorum ama biraz sinir bozucu tabi.

Aynı sorun bende de var. Ayrıca krallıklar savaşsız 1 gün bile geçirmiyor. Kesinlikle denge yok. Oyun süresi 20 saat oldu bile, yeni kayıt ile düzeliyorsa şimdiden geceyim, yoksa bu düzelene kadar boşuna yormayayım kendimi

Aynı sorun bende de var. Ayrıca krallıklar savaşsız 1 gün bile geçirmiyor. Kesinlikle denge yok. Oyun süresi 20 saat oldu bile, yeni kayıt ile düzeliyorsa şimdiden geceyim, yoksa bu düzelene kadar boşuna yormayayım kendimi
aynen aynı görüşteyim ya vlandiyalılar her yeri ele geçirdi önlerinde duramıyoruz 3 şehir kaldı sadece 1 tanesi benim krallıkta kuramıyorum ilk başta sancağı verdiğim adamın krallığı bitti çözüm olur mu diye gittim adamı buldum öldürdüm sancak yine yok ortada çıkmaza soktum oyunu

Daha yeni bi kayıt açtım, batı imp geldi aseraydan 2 kale 1 şehir aldı. Dükkan falan da etkisi vardır ama direkt 'bişi' bozuk sadece dükkanlık iş değil bence. Önceki güncellemeler ile düzeltmeler oldu ama tam halledilemedi.

Back
Top Bottom