[SP] Bozkurtlar Diriliyor! BETA ÇIKTI ! ( Konu Düzeni + anket + ufak video )

Modumuzu nasıl buluyorsunuz ? ( şaka amacıyla oylanmaması rica olunur )

• Çok güzel

Votes: 263 47.9%
  • İyi

Votes: 129 23.5%
  • Orta

Votes: 72 13.1%
  • Kötü

Votes: 85 15.5%

• Total voters
    549

Users who are viewing this thread

Konuya çeki düzen verdim sürpriz olsun diye trooplardan azar azar ekledim referansları da paylaştım , anket eklendi dalga geçmek amacıyla oylanmaması rica olunur gerçek görüşler gerçekten önemli .

Tong Yabghu said:
Yeni birkaç yüz eklemelisiniz bunun dışında gayet güzel. Senaryo da eklenirse güzel olur. :fruity:
Yaw o yüzler kayboldu  :sad: tekrar yaptırmam gerek , senaryoyu işleyecek adam yok bende şuan işleyemem ( kod bilgim yetmez ) ama o senaryoyu işlesek nirvanaya çıkacaz :grin: ama bu demek değildir ki başka versiyonlar gelmeyecek , şehir kuşatılmıyordu onu hyper ile giderdik freelancer ekledim bana ait 2 yay bir zırh ( tuluy han giyiyor şuan)  ve 6 tane osp zırh ekledim ( türk beyleri için )  yani tekrar indirmeniz gerekecek madem tekrar indirilecek diye elimden geldiğince özellik ekleyeyim dedim arenada askerler ile dövüşme ekledim işte isyan sahnesi çok boştu oraya 1-2 ev attım ( sahne bilmiyorum biraz kötü oldu ) çin trooplarında bot ve kılıçlar ekiskmiş ( var ama skil yetmedğiniden kullanamamışlar ) onu giderdim , planım daha çok yoldaş değişmek ve taht taliplerini değişmek , becerirsem devrileyelerin yerlerini değiştirmek vs var .

Dylle said:
Flavius'u kim boynuzladı çıksın ortaya  :evil:
men yaptım birader  var mı bir sıkıntı  :lol: 

Tüfekçi başına fikri için teşekkürler , onun modunda gördüm niye bende yapamayayım dedim haberi yok ama bana ilham verdi bilmiyorum inşallah çalıntı gibi olmamıştır .

CavalryMan said:
Dylle said:
Flavius'u kim boynuzladı çıksın ortaya  :evil:
men yaptım birader  var mı bir sıkıntı  :lol: 

Tüfekçi başına fikri için teşekkürler , onun modunda gördüm niye bende yapamayayım dedim haberi yok ama bana ilham verdi bilmiyorum inşallah çalıntı gibi olmamıştır .

İyi fikir :grin: Battal Gazi, Kara Murat falan aynı anda 6 ok atıyordu az olmuş bu :grin:

Eğer kültürlerin sivil halkları farklı ise trooplardan yaparız tam hatırlamıyorum nasıldı ondan ne desem yalan olur şuan  ama bakarım olacak gibi ise yaparım inşallah .Bu arada omerfaruk42 kardeşimiz ekibe katılmıştır . 

Back
Top Bottom