Simülasyon Savaşlar

Users who are viewing this thread

Herkese Merhaba, savaş ve kuşatmaları belli bir asker sayısından sonra Total War serisindeki gibi simüle ederek yapabileceğimiz bir seçenek nasıl olur sizce?
Oyunun tam sürümü çıktıktan sonraki güncellemelerde veya DLC olarak eklenebilir diye düşünüyorum.

M&B'nin zaten genel olarak binlerle mevzu edilecek savaşlara açık bir yapısı olduğunu düşünmüyorum. Minimal meydan muharebeleri ve çokça strateji gerektirmeyen, çoğunlukla gerilla yöntemi muharebelere uygun coğrafi ve hikaye yapısı olduğunu düşünüyorum. Olası durumda tümden bozacaktır. Co-Op ise elbette ki beklenen, istenen ve hiç görmesek de özlenen.

Herkese Merhaba, savaş ve kuşatmaları belli bir asker sayısından sonra Total War serisindeki gibi simüle ederek yapabileceğimiz bir seçenek nasıl olur sizce?
Oyunun tam sürümü çıktıktan sonraki güncellemelerde veya DLC olarak eklenebilir diye düşünüyorum.
Benim düşüncem, "gerekli mi?" hayır. Ancak olmaması için bir sebep yok. Oyunu hızlı oynamak isteyen kimse için belli bir süre sonra kullanabilir olduğunu düşünüyorum.

Benim düşüncem, "gerekli mi?" hayır. Ancak olmaması için hiç bir sebep yok. Oyunu hızlı oynamak isteyen kimse için belli bir süre sonra kullanabilir olduğunu düşünüyorum.
Yani o kadar gerekli birşey değil ama oyunun o kadar mükemmel bir temeli var ki onlarca farklı şey eklenebilir benimde aklıma bu geldi.
Açıkçası değişik bir hava da katıcağını düşünüyorum.

Back
Top Bottom